До 100-ї річниці І. Н. Степаненка

13.09
2020
Дата
село Нехайки
UKR
Город
20'
Время игры
7/7
Туры

Жеребьевка

Фамилия, Имя Результат Фамилия, Имя
1. Скотаренко 1 : 0 Синьоок
2. Коршак 0 : 1 Олексенко
3. Микульський 0 : 1 Турукало
4. Смірнов 1 : 0 Гейко
5. Герольд 0 : 1 Шевченко
Посмотри Все

Результаты

Фамилия, Имя Рейтинг Очки
1. Скотаренко 7.0
2. Турукало 5.0
3. Олексенко 4.5
4. Коршак 4.5
5. Смірнов 4.0
Посмотри всех 14 игроков

Уже стало традицією, що кожної весни в селі Нехайки збираються любителі шахів на турнір пам'яті Двічі Героя Радянського Союзу Івана Никифоровича Степаненка. З відомих причин у квітні турнір не відбувся і був перенесений на невизначений термін, навіть була загроза відміни змагання в цьому році. Та організатори зробили усе щоб свято шахів відбулося саме у 100-ту річницю від Дня народження прославленого земляка.
Тож 13 вересня чотирнадцять шахістів Драбівщини та міста Золотоноші змагалися за перехідний Кубок. Гра пройшла за швейцарської системою в сім турів, з контролем часу - 20 хвилин кожному гравцю до кінця партії, без додавання.

Все це не відбулося б без злагодженої роботи організаторів та спонсорів. Нехайківський сільський голова Сергей Петренко, разом з односельцями, організували комфортну ігрову зону, створили сприятливу атмосферу для гри. Було приготовано смачний обід для спортсменів. Учасники турніру поклали квіти до погруддя І.Н Степаненка та відвідали кімнату героя в місцевому краєзнавчому мізеї. Помічник Народного депутата України Іван Буцько особисто забезпечив призовий фонд, виділив кошти на продукти та компенсував витрати на проїзд учасників до місця змагань.

ФОТО З ТУРНІРУ

chess:manager