До 100-ї річниці І. Н. Степаненка

13.09
2020
Datum
село Нехайки
UKR
Stadt
20'
Bedenkzeit
7/7
Runden

Уже стало традицією, що кожної весни в селі Нехайки збираються любителі шахів на турнір пам'яті Двічі Героя Радянського Союзу Івана Никифоровича Степаненка. З відомих причин у квітні турнір не відбувся і був перенесений на невизначений термін, навіть була загроза відміни змагання в цьому році. Та організатори зробили усе щоб свято шахів відбулося саме у 100-ту річницю від Дня народження прославленого земляка.
Тож 13 вересня чотирнадцять шахістів Драбівщини та міста Золотоноші змагалися за перехідний Кубок. Гра пройшла за швейцарської системою в сім турів, з контролем часу - 20 хвилин кожному гравцю до кінця партії, без додавання.

Все це не відбулося б без злагодженої роботи організаторів та спонсорів. Нехайківський сільський голова Сергей Петренко, разом з односельцями, організували комфортну ігрову зону, створили сприятливу атмосферу для гри. Було приготовано смачний обід для спортсменів. Учасники турніру поклали квіти до погруддя І.Н Степаненка та відвідали кімнату героя в місцевому краєзнавчому мізеї. Помічник Народного депутата України Іван Буцько особисто забезпечив призовий фонд, виділив кошти на продукти та компенсував витрати на проїзд учасників до місця змагань.

ФОТО З ТУРНІРУ

chess:manager