SPOTKANIA Z GRAMI W PASAŻU GRUNWALDZKIM - SZACHY SZYBKIE (DO LAT 14) - TURNIEJ 1

SPOTKANIA Z GRAMI W PASAŻU GRUNWALDZKIM - SZACHY SZYBKIE (DO LAT 14) - TURNIEJ 1
Runda 6

chess:manager
# Nazwisko, Imię Runda 6 Nazwisko, Imię
1. Grzebieniowski, Michał (1409) 1 : 0 Bieroński, Nikodem (1092)
2. Nagły, Wojciech (1163) 0 : 1 Komendecki, Antoni (1280)
3. Skupin, Bartosz (1122) 1 : 0 Popczyńska, Michalina (1400)
4. Nagły, Krzysztof (1031) 0 : 1 Komendecki, Grzegorz (1111)
5. Kraszewska, Olga (1600) 1 : 0 Dobrowolski, Kamil (1069)
6. Zielińska, Aleksandra (1129) 1 : 0 Sokołowski, Antoni (1400)
7. Ruszkiewicz, Mateusz (1000) 0 : 1 Popczyńska, Maja (1600)
8. Szreter, Marek (1181) 1 : 0 Szymczyna, Jakub (1400)
9. Piechocki, Karol (1145) 1 : 0 Szarek, Paulina (1250)
10. Janicki, Tomasz (1063) 1 : 0 Winiarski, Franciszek (1400)
11. Grot, Bartosz (1040) 1 : 0 Czternasty, Michał (1200)
12. Koperstyńska, Nadia (1600) 1 : 0 Frąc, Piotr (1200)
13. Widomska, Amelia (1250) 0 : 1 Koperstyńska, Inka (1400)
14. Nakielna, Natalia (1400) 1 : 0 Kowalski, Tymon (1200)
15. Czapliński, Szymon (1400) 1 : 0 Zawadzka, Dagmara (1100)
16. Koperstyński, Bruno (1200) 1 : 0 Małas, Maksymilian (1400)
17. Piechocki, Krystian (1400) 1 : 0 Szwedowski, Maksymilian (1000)
18. Stawarz, Filip (1000) 1 : 0 Leśniewicz, Ignacy (1000)
19. Poznar, Leon (1200) 1 : 0 Basiewicz, Aleksander (1200)
20. Sadowska, Zuzanna (1250) 0 : 1 Ivantyshyn Vasyl (1000)
21. Kubala, Filip (1000) 0 : 1 Wielgus, Antoni (1200)
22. Pławiński, Olwier (1000) 0 : 1 Winiarski, Antoni (1200)
23. Stępniowski, Bartłomiej (1000) 0 : 1 Szreter, Alicja (1100)
24. Wolf, Halszka (1100) 0 : 1 Nowicki, Daniel (1000)
25. Bałamut, Witold (1000) 0 : 1 Sitbon, Cordelia (1000)
26. Buława, Julia (1000) 1 : 0 Rusin, Lilia (1000)
27. Urbaniak Michał (1000) 1 : 0 Grabowski, Piotr (1000)
28. Worożańska, Hanna (1000) 1 : 0 Sadowski, Jakub (1000)
29. Jarlaczyk, Jakub (1000) 1 : 0 Liashchenko, Oleksandr (1000)
30. Kubica, Hubert (1000) ½ : ½ Liashchenko, Mykyta (1000)
31. Lichota, Tomasz (1000) 1 : 0 Buła, Czarek (1000)
32. Sokołowski, Szymon (1000) 0 : 1 Dulski, Michał (1000)
33. Pławinski, Xavier (1000) ½ : ½ Kleszcz, Filip (1000)
34. Bartman, Jan (1000) 0 : 1 Mikulewicz, Kornel (1000)
35. Basiewicz, Tadeusz (1000) ½ : ½ Lipert, Julia (1000)
36. Mielczarek, Mikołaj (1000) 1 Brak przeciwnika
chess:manager