Tournament
Players
Rounds
Results
Contact
New Tournament
login
Dutch
český
Deutsch
English
Español
فارسی
Français
Italiano
Lietuvos
Dutch
polski
русский
Türkçe
українська
login
Menu
Turniej z okazji Dnia Niepodległości
Tournament
Players
Rounds
Results
Contact
Results
Round:
1
2
3
4
5
6
7
General Classification
General Classification
Junior
Turniej z okazji Dnia Niepodległości
Results after Round 5
Surname, Name
Club
Rating
Pts
BHC1
BH
SB
PS
DE
WIN
BWG
1.
FM
Sroczyński, Maciej
KTS Kalisz
2237
5.0
14.5
16.5
16.5
15.0
5
3
2.
2
I
Matela, Krzysztof
UKS Skoczek Milicz
1771
4.0
14.0
17.0
13.0
13.0
4
2
3.
2
I
Wegner, Jacek
KTS Kalisz
1730
4.0
13.5
15.5
10.5
12.0
4
2
4.
2
I
Grzesiek, Karol
OTSz Ostrów Wielkopolski
1748
4.0
13.0
15.0
10.0
14.0
4
2
5.
3
I++
Chmielarz, Maciej
OTSz Ostrów Wielkopolski
1928
4.0
11.5
13.5
11.5
11.0
4
1
6.
3
I+
Przerwa, Sebastian
UKS "Smecz" Konin
1670
3.5
14.0
15.5
9.25
11.5
3
2
7.
II
Grzesiek, Kamil
Ostrów Wlkp
1690
3.5
13.5
14.5
7.75
12.5
3
1
8.
3
II
Szczotka, Dawid
GKS Gorzyce W
1800
3.5
12.5
14.5
8.75
9.5
3
1
9.
3
II
Lamek, Dawid
OTSz Ostrów Wielkopolski
1230
3.5
12.0
13.0
7.25
9.5
3
1
10.
II
Majcher, Igor
OTSz Ostrów Wielkopolski
1572
3.0
12.0
13.5
6.0
11.0
3
1
11.
2
II
Magdziak, Łukasz
GKS Gorzyce W
1430
3.0
12.0
13.0
5.0
10.0
3
2
12.
2
I++
Zakrocki, Sebastian
M-G UKS "Pogoń" Nowe Skalmierzyce
1817
3.0
11.5
13.5
6.5
10.0
3
2
13.
4
I
Nowak, Małgorzata
UKS Skoczek Milicz
1312
3.0
11.5
12.5
4.5
8.0
3
1
14.
7
II
Ostafiński, Maciej
UKS "Szach-Mat" Syców
1348
3.0
11.5
11.5
4.0
9.0
3
3
15.
4
II
Ziemiański, Miłosz
GKS Gorzyce W
1565
3.0
10.5
11.5
5.0
7.0
3
1
16.
7
II
Maśliński, Piotr
OTSz Ostrów Wielkopolski
1447
3.0
9.0
10.0
5.0
6.0
3
1
17.
3
I
Janas, Andrzej
UKS Skoczek Milicz
1430
2.5
11.5
13.0
5.25
7.5
2
1
18.
4
III
Piras, Mateusz
UKS "Szach-Mat" Syców
1096
2.5
10.0
10.0
3.25
6.5
2
0
19.
6
IV
Twardy, Adam
Kalisz
1400
2.5
8.5
9.5
4.0
6.0
2
2
20.
8
II
Szczepański, Grzegorz
KSz ORŁY Pleszew
1431
2.0
15.0
16.0
5.0
9.0
2
1
21.
5
II
Stronias, Lech
UKS "Szach-Mat" Syców
1307
2.0
13.0
14.0
3.0
7.0
2
1
21.
6
IV
Kempa, Krzysztof
UKS "Szach-Mat" Syców
1155
2.0
13.0
14.0
3.0
7.0
2
1
23.
10
III
Szczepański, Andrzej
KSz ORŁY Pleszew
1426
2.0
12.5
13.5
3.5
8.0
2
0
24.
6
Pabiszczak, Stanisław
Ostrów Wlkp
1496
2.0
12.5
13.5
3.5
7.0
2
1
25.
5
III
Kaczmarek, Adam
OTSz Ostrów Wielkopolski
1060
2.0
12.0
13.0
3.0
4.0
2
2
26.
5
Żegliński Miłosz
UKS Skoczek Milicz
1000
2.0
10.5
11.5
1.0
6.0
1
0
27.
1
I
Pieczewska, Gabriela
OTSz Ostrów Wielkopolski
1250
2.0
9.0
10.0
3.0
4.5
1
1
28.
4
II
Tacik, Ryszard
Nowe Skalmierzyce
1800
2.0
8.5
9.5
2.0
3.0
2
1
29.
5
II
Jędrzejak, Krzysztof
M-G UKS "Pogoń" Nowe Skalmierzyce
1478
2.0
8.0
9.0
3.0
6.0
2
0
30.
1
IV
Lisiak, Mariusz
OTSz Ostrów Wielkopolski
1400
1.5
12.0
14.0
4.0
5.5
1
1
31.
4
IV
Dłutowski, Łukasz
UKS Skoczek Milicz
1400
1.0
12.5
14.5
2.0
5.0
1
0
32.
4
Eliza Kurzacz
UKS Skoczek Milicz
1000
1.0
11.5
11.5
0.0
2.0
1
0
33.
1
II
Tacik, Witold
Nowe Skalmierzyce
1800
1.0
8.5
8.5
0.0
3.0
1
1
34.
1
IV
Piras, Jakub
UKS "Szach-Mat" Syców
1400
1.0
8.0
9.0
1.0
3.0
1
0
35.
Jakub Kwaczewski
UKS Skoczek Milicz
1000
1.0
7.0
7.0
0.0
1.0
1
1
36.
1
Piras Joanna
UKS "Szach-Mat" Syców
1000
0.0
7.5
8.5
0.0
0.0
0
0