Tournament
Players
Rounds
Results
Contact
New Tournament
login
Dutch
český
Deutsch
English
Español
فارسی
Français
Italiano
Lietuvos
Dutch
polski
русский
Türkçe
українська
login
Menu
Turniej z okazji Dnia Niepodległości
Tournament
Players
Rounds
Results
Contact
Results
Round:
1
2
3
4
5
6
7
General Classification
General Classification
Junior
Turniej z okazji Dnia Niepodległości
Results after Round 3
Surname, Name
Club
Rating
Pts
BHC1
BH
SB
PS
DE
WIN
BWG
1.
I
Grzesiek, Karol
OTSz Ostrów Wielkopolski
1748
3.0
4.0
6.0
6.0
6.0
3
2
2.
1
I
Matela, Krzysztof
UKS Skoczek Milicz
1771
3.0
4.0
6.0
6.0
6.0
3
1
3.
2
FM
Sroczyński, Maciej
KTS Kalisz
2237
3.0
4.0
5.0
5.0
6.0
3
2
4.
2
II
Grzesiek, Kamil
Ostrów Wlkp
1690
3.0
3.0
4.0
4.0
6.0
3
1
5.
4
I+
Przerwa, Sebastian
UKS "Smecz" Konin
1670
2.5
3.0
4.0
2.75
4.5
2
1
6.
5
I
Wegner, Jacek
KTS Kalisz
1730
2.0
5.0
6.0
3.0
5.0
2
1
6.
II
Szczepański, Grzegorz
KSz ORŁY Pleszew
1431
2.0
5.0
6.0
3.0
5.0
2
1
8.
3
I++
Chmielarz, Maciej
OTSz Ostrów Wielkopolski
1928
2.0
4.0
5.5
3.5
4.0
2
0
9.
10
I
Nowak, Małgorzata
UKS Skoczek Milicz
1312
2.0
4.0
5.0
2.0
3.0
2
1
10.
5
I++
Zakrocki, Sebastian
M-G UKS "Pogoń" Nowe Skalmierzyce
1817
2.0
4.0
4.5
1.5
5.0
2
1
11.
4
II
Magdziak, Łukasz
GKS Gorzyce W
1430
2.0
4.0
4.0
1.0
4.0
2
2
12.
5
III
Szczepański, Andrzej
KSz ORŁY Pleszew
1426
2.0
4.0
4.0
1.0
4.0
2
0
13.
8
II
Lamek, Dawid
OTSz Ostrów Wielkopolski
1230
2.0
4.0
4.0
1.0
3.0
2
1
13.
6
IV
Kempa, Krzysztof
UKS "Szach-Mat" Syców
1155
2.0
4.0
4.0
1.0
3.0
2
1
15.
7
II
Majcher, Igor
OTSz Ostrów Wielkopolski
1572
2.0
3.5
3.5
1.0
5.0
2
1
16.
9
II
Stronias, Lech
UKS "Szach-Mat" Syców
1307
2.0
3.0
4.0
2.0
3.0
2
1
17.
2
II
Ostafiński, Maciej
UKS "Szach-Mat" Syców
1348
2.0
2.5
2.5
1.0
4.0
2
2
18.
8
II
Szczotka, Dawid
GKS Gorzyce W
1800
1.5
4.5
5.5
2.25
3.5
1
0
19.
9
IV
Twardy, Adam
Kalisz
1400
1.5
1.5
1.5
0.25
2.0
1
1
20.
3
Pabiszczak, Stanisław
Ostrów Wlkp
1496
1.0
5.0
6.0
1.0
3.0
1
0
20.
9
IV
Dłutowski, Łukasz
UKS Skoczek Milicz
1400
1.0
5.0
6.0
1.0
3.0
1
0
22.
1
IV
Lisiak, Mariusz
OTSz Ostrów Wielkopolski
1400
1.0
4.5
5.5
1.0
3.0
1
1
23.
1
II
Ziemiański, Miłosz
GKS Gorzyce W
1565
1.0
4.5
5.5
1.0
2.0
1
0
24.
5
III
Kaczmarek, Adam
OTSz Ostrów Wielkopolski
1060
1.0
4.5
5.0
0.5
1.0
1
1
25.
12
I
Janas, Andrzej
UKS Skoczek Milicz
1430
1.0
4.0
5.5
1.5
3.0
1
0
26.
12
Żegliński Miłosz
UKS Skoczek Milicz
1000
1.0
4.0
5.0
0.0
3.0
0
0
27.
6
III
Piras, Mateusz
UKS "Szach-Mat" Syców
1096
1.0
4.0
4.0
0.0
2.0
1
0
28.
2
IV
Piras, Jakub
UKS "Szach-Mat" Syców
1400
1.0
4.0
4.0
0.0
1.0
1
0
29.
4
II
Jędrzejak, Krzysztof
M-G UKS "Pogoń" Nowe Skalmierzyce
1478
1.0
3.0
3.0
0.0
2.0
1
0
30.
3
II
Tacik, Witold
Nowe Skalmierzyce
1800
1.0
3.0
3.0
0.0
1.0
1
1
31.
1
II
Maśliński, Piotr
OTSz Ostrów Wielkopolski
1447
1.0
2.5
2.5
0.0
1.0
1
0
32.
5
I
Pieczewska, Gabriela
OTSz Ostrów Wielkopolski
1250
0.5
3.5
4.5
0.75
1.0
0
0
33.
Eliza Kurzacz
UKS Skoczek Milicz
1000
0.0
4.0
5.0
0.0
0.0
0
0
33.
Jakub Kwaczewski
UKS Skoczek Milicz
1000
0.0
4.0
5.0
0.0
0.0
0
0
35.
5
II
Tacik, Ryszard
Nowe Skalmierzyce
1800
0.0
3.5
4.5
0.0
0.0
0
0
36.
3
Piras Joanna
UKS "Szach-Mat" Syców
1000
0.0
3.0
4.0
0.0
0.0
0
0