Turnaj
Startovní listina
Nasazení
Pořadí
Kontakt
New Tournament
přihlášení
český
český
Deutsch
English
Español
فارسی
Français
Italiano
Lietuvos
Dutch
polski
русский
Türkçe
українська
přihlášení
Menu
56. Miedzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina SZACHY SZYBKIE 19.08.2020
Turnaj
Startovní listina
Nasazení
Pořadí
Kontakt
Pořadí
Kolo:
1
2
3
4
5
6
56. Miedzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina SZACHY SZYBKIE 19.08.2020
Výsledky po 4 kole
Příjmení, Jméno
Klub
Rating
Body
BHC1
BH
SB
PS
DE
WIN
BPG
1.
1
I++
Darowicki, Mariusz
KSz "Gambit" Świecie
1886
3.5
9.5
11.0
9.25
9.5
3
2
2.
2
K
Budnik, Mateusz
2049
3.5
9.5
10.0
8.75
9.5
3
2
3.
2
II+
Nawalaniec, Adam
KSz "Polonia Warszawa"
1458
3.5
8.0
9.0
7.25
9.5
3
1
4.
3
FM
Grossmann, Ryszard
WIEŻA PĘGÓW
1844
3.5
7.5
9.5
8.25
9.5
3
2
5.
2
I+
Kulon, Bogusław
KS AZS Wratislavia
1961
3.5
7.5
9.5
7.75
9.5
3
2
6.
II+
Olszewski, Paweł
MGLKS "Parnas" Oława
1697
3.0
7.5
9.5
6.0
8.0
3
2
7.
I+
Kałkowski, Igor
UKS "21 Podlesie"
1511
3.0
7.5
8.5
5.0
8.0
3
2
8.
6
I++
Dąbrowska, Aleksandra
KSz SzachMatek Warszawa
1549
3.0
7.5
7.5
4.0
7.0
3
2
9.
1
I
Kopaczewski, Zbigniew
1488
3.0
6.5
7.0
4.0
7.0
3
3
10.
3
II+
Orzłowski, Patryk
KSz "Miedź" Legnica
1545
3.0
6.5
7.0
3.5
7.0
3
2
11.
3
I
Szczygieł, Jakub
1852
2.5
9.0
11.0
5.75
6.5
2
2
12.
6
I++
Szmidt, Przemysław
KSz "Gambit" Świecie
1927
2.0
8.5
9.5
3.0
5.0
2
2
13.
4
II
Szczygieł, Antoni
1724
2.0
8.5
9.0
3.0
7.0
2
2
14.
3
II
Bartosik, Dawid
1301
2.0
8.5
9.0
3.0
5.0
2
2
14.
3
II
Komendecki, Grzegorz
KSz "Miedź" Legnica
1200
2.0
8.5
9.0
3.0
5.0
2
2
16.
2
II+
Kamiński, Mateusz
MKS "EMDEK" Bydgoszcz
1576
2.0
7.5
8.0
3.0
5.0
2
2
17.
2
Karewicz, Andrzej
1000
2.0
7.5
8.0
2.0
7.0
2
2
18.
6
II
Dyśko, Michał
K. Sz. Dwie Wieże Rzgów
1065
2.0
7.0
7.5
2.0
4.0
2
2
19.
3
II
Maślanka, Piotr
1445
2.0
6.5
7.0
2.0
6.0
2
2
20.
7
II
Ogłaza, Dawid
UKS "Rodło" Opole
1297
2.0
6.0
6.0
1.5
4.0
2
2
21.
5
III
Rychlik, Michał
KSz "LECH-WSUS Poznań"
1242
2.0
4.5
5.0
1.5
3.0
2
2
21.
7
II
Brudzyński, Wojciech
UKS "Korona" Gdańsk
1039
2.0
4.5
5.0
1.5
3.0
2
2
23.
6
III
Kawulski-Chodkiewicz, Alexander
KSz Jelonka Jelenia Góra
1132
2.0
3.5
3.5
1.0
3.0
2
2
24.
7
II
Sidło, Szymon
UKS "21 Podlesie"
1267
1.5
6.5
7.0
1.25
3.5
1
2
25.
5
IV
Bartosik, Stanisław
1400
1.0
8.5
10.5
2.0
3.0
1
2
26.
5
III
Findysz, Emilia
UKS "SZACH-MAT" Przemków
1400
1.0
8.0
10.0
2.0
3.0
1
2
27.
4
IV
Puzio, Robert
SSz "Szachpol" Łuków
1329
1.0
7.5
7.5
0.0
1.0
0
1
28.
3
IV
Bartosik, Jan
1400
1.0
7.0
7.5
0.0
2.0
0
2
29.
7
Kmiecik, Anna
KS "Polanica-Zdrój"
1000
1.0
6.0
7.5
0.0
4.0
0
2
30.
7
IV
Łukasik, Mirosław
1400
1.0
6.0
7.0
0.0
3.0
0
1
31.
1
II
Szczygieł, Wojciech
1363
1.0
5.5
5.5
0.0
1.0
1
2
32.
2
III
Malicki, Jan
UKS "Czternastka" Warszawa
1600
0.5
7.0
8.5
0.75
1.5
0
2
33.
IV
Kamiński, Tomasz
MKS "EMDEK" Bydgoszcz
1027
0.0
7.0
8.0
0.0
0.0
0
2