Turnaj
Startovní listina
Nasazení
Pořadí
Kontakt
New Tournament
přihlášení
český
český
Deutsch
English
Español
فارسی
Français
Italiano
Lietuvos
Dutch
polski
русский
Türkçe
українська
přihlášení
Menu
56. Miedzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina SZACHY SZYBKIE 19.08.2020
Turnaj
Startovní listina
Nasazení
Pořadí
Kontakt
Pořadí
Kolo:
1
2
3
4
5
6
56. Miedzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina SZACHY SZYBKIE 19.08.2020
Výsledky po 6 kole
Příjmení, Jméno
Klub
Rating
Body
BHC1
BH
SB
PS
DE
WIN
BPG
1.
2
FM
Grossmann, Ryszard
WIEŻA PĘGÓW
1844
5.5
19.5
22.5
20.75
19.5
5
3
2.
1
I++
Darowicki, Mariusz
KSz "Gambit" Świecie
1886
5.0
22.0
24.5
19.75
19.0
4
2
3.
1
I+
Kulon, Bogusław
KS AZS Wratislavia
1961
5.0
19.5
22.0
17.75
19.0
4
3
4.
I+
Kałkowski, Igor
UKS "21 Podlesie"
1511
5.0
17.5
19.0
14.5
17.0
5
3
5.
2
K
Budnik, Mateusz
2049
4.5
20.5
21.0
13.5
17.5
4
3
6.
2
II+
Olszewski, Paweł
MGLKS "Parnas" Oława
1697
4.0
20.5
22.5
13.0
15.0
4
3
7.
2
II+
Orzłowski, Patryk
KSz "Miedź" Legnica
1545
4.0
19.5
21.0
11.0
15.0
4
3
8.
6
Karewicz, Andrzej
1000
4.0
17.0
17.5
8.5
14.0
4
3
9.
6
II+
Kamiński, Mateusz
MKS "EMDEK" Bydgoszcz
1576
4.0
16.0
17.5
10.0
12.0
4
3
10.
6
II
Maślanka, Piotr
1445
4.0
14.0
14.5
8.5
13.0
4
3
11.
5
II+
Nawalaniec, Adam
KSz "Polonia Warszawa"
1458
3.5
21.5
24.5
12.0
16.5
3
3
12.
3
I
Szczygieł, Jakub
1852
3.5
18.5
21.0
11.75
13.0
2
3
13.
3
I
Kopaczewski, Zbigniew
1488
3.5
18.5
20.0
9.25
13.5
3
4
14.
5
II
Komendecki, Grzegorz
KSz "Miedź" Legnica
1200
3.0
20.0
21.5
8.0
10.0
3
3
15.
2
I++
Dąbrowska, Aleksandra
KSz SzachMatek Warszawa
1549
3.0
19.5
20.0
7.0
13.0
3
3
16.
4
I++
Szmidt, Przemysław
KSz "Gambit" Świecie
1927
3.0
19.0
20.5
8.0
11.0
3
4
17.
6
II
Bartosik, Dawid
1301
3.0
18.0
19.5
7.0
11.0
3
3
18.
1
II
Ogłaza, Dawid
UKS "Rodło" Opole
1297
3.0
16.0
16.5
6.5
10.0
3
3
19.
3
II
Brudzyński, Wojciech
UKS "Korona" Gdańsk
1039
3.0
14.5
15.0
5.5
8.0
3
3
20.
3
III
Rychlik, Michał
KSz "LECH-WSUS Poznań"
1242
3.0
14.0
15.5
7.5
8.0
3
3
21.
IV
Bartosik, Stanisław
1400
3.0
14.0
14.5
5.0
8.0
3
3
22.
4
II
Szczygieł, Antoni
1724
2.5
18.0
18.5
4.75
12.0
2
3
23.
4
II
Sidło, Szymon
UKS "21 Podlesie"
1267
2.5
16.5
17.0
4.25
7.5
2
3
24.
4
III
Malicki, Jan
UKS "Czternastka" Warszawa
1600
2.5
13.0
13.5
3.25
5.5
2
3
25.
4
III
Findysz, Emilia
UKS "SZACH-MAT" Przemków
1400
2.0
16.5
17.5
3.0
6.0
1
2
26.
6
II
Dyśko, Michał
K. Sz. Dwie Wieże Rzgów
1065
2.0
15.0
15.5
3.0
8.0
2
3
27.
3
IV
Łukasik, Mirosław
1400
2.0
14.0
15.5
2.0
7.0
1
2
28.
3
III
Kawulski-Chodkiewicz, Alexander
KSz Jelonka Jelenia Góra
1132
2.0
14.0
14.5
3.0
7.0
2
3
29.
2
IV
Bartosik, Jan
1400
2.0
14.0
14.5
1.0
5.0
1
2
30.
4
II
Szczygieł, Wojciech
1363
2.0
13.0
13.5
3.0
5.0
2
3
31.
1
IV
Puzio, Robert
SSz "Szachpol" Łuków
1329
1.0
17.0
18.0
0.0
3.0
0
2
32.
1
Kmiecik, Anna
KS "Polanica-Zdrój"
1000
1.0
13.5
15.0
0.0
6.0
0
3
33.
1
IV
Kamiński, Tomasz
MKS "EMDEK" Bydgoszcz
1027
1.0
12.5
13.0
0.0
2.0
0
3