Turnaj
Skupina
GRUPA A
GRUPA B
GRUPA C
GRUPA D
Časový plán
Startovní listina
Nasazení
Pořadí
Kontakt
New Tournament
přihlášení
český
český
Deutsch
English
Español
فارسی
Français
Italiano
Lietuvos
Dutch
polski
русский
Türkçe
українська
přihlášení
Menu
Turniej Powitanie Wiosny Wieliczka 2024 grupa B - na II kat M i I kat K
Turnaj
Skupina
GRUPA A
GRUPA B
GRUPA C
GRUPA D
Časový plán
Startovní listina
Nasazení
Pořadí
Kontakt
Pořadí
Kolo:
1
2
3
4
5
6
7
Turniej Powitanie Wiosny Wieliczka 2024 grupa B - na II kat M i I kat K
Výsledky po 4 kole
Příjmení, Jméno
Klub
Rating
Body
BHC1
BH
SB
PS
DE
WIN
BWG
1.
III
Cywicki, Bartosz
UKS "GONIEC" Staniątki
1600
4.0
8.5
10.5
10.5
10.0
4
2
2.
III
Gaweł, Mateusz
KKSz Kraków
1600
4.0
7.5
8.5
8.5
10.0
4
2
3.
3
II
Pawłowicz, Łukasz
MKS MOS Wieliczka
1800
3.5
7.0
8.5
7.25
8.5
3
0
4.
3
III
Laskowicz, Jerzy
Szachownica Kłaj
1600
3.5
7.0
7.5
6.75
8.0
3
1
5.
3
II+
Kołodziej, Lena
MAT Myślenice
1453
3.0
9.5
11.5
7.5
8.0
3
2
6.
3
III
Majewski, Krystian
1510
3.0
9.5
10.0
6.0
9.0
3
1
7.
2
III
Zborowski, Błażej
KS KRAK
1470
3.0
8.5
9.5
6.0
9.0
3
1
8.
4
III
Kędziora, Adam
KKSz Kraków
1600
3.0
8.0
9.5
5.5
9.0
3
1
9.
III
Całko, Filip
Gens Una Sumus Kraków
1600
3.0
7.5
9.5
6.5
8.0
3
1
10.
1
III
Konieczny, Michał
Gens Una Sumus Kraków
1600
3.0
7.0
8.5
5.5
7.0
3
2
11.
6
III
Lechowicz, Radosław
UKS Dragon Mokrzyska
1600
3.0
7.0
8.5
5.5
7.0
3
1
12.
7
III
Michałowski, Julian
MKS MOS Wieliczka
1600
2.5
7.5
9.5
5.25
5.5
2
0
13.
10
III
Nowosielecki, Dawid
KKSz Kraków
1600
2.5
7.5
9.0
5.25
6.5
2
1
14.
4
II
Różeńska, Justyna
UKS "GONIEC" Staniątki
1600
2.5
7.5
9.0
4.75
7.5
2
1
15.
2
II
Kołodziej, Agnieszka
MAT Myślenice
1600
2.5
7.5
8.5
3.25
7.5
2
1
16.
6
III
Wieleba, Rafał
MKS MOS Wieliczka
1599
2.5
7.5
8.0
3.0
4.5
2
1
17.
10
III
Sosin, Michał
MKS MOS Wieliczka
1600
2.5
7.0
8.0
3.5
6.5
2
1
18.
7
III
Wilkosz, Igor
GOK Borzęcin
1600
2.5
6.5
7.0
3.25
6.0
2
1
19.
1
III
Salik, Ignacy
MKS MOS Wieliczka
1600
2.5
6.5
7.0
2.75
6.5
2
0
20.
8
II
Palahuta, Vasylysa
KKSz Kraków
1525
2.0
9.5
11.0
4.0
6.0
2
0
21.
7
III
Węgrzyn, Kacper
UKS Dragon Mokrzyska
1600
2.0
8.0
8.0
1.0
6.0
2
2
22.
4
III
Puk, Hubert
MKS "Centrum"
1600
2.0
7.5
8.5
3.0
6.0
2
0
23.
8
III
Klima, Korneliusz
MKS MOS Wieliczka
1465
2.0
7.5
8.5
3.0
4.0
2
0
24.
9
II
Łapczyńska, Joanna
MKS MOS Wieliczka
1519
2.0
7.5
7.5
1.0
5.0
2
0
25.
9
III
Wieleba, Bartosz
MKS MOS Wieliczka
1600
2.0
7.0
8.5
3.5
5.5
1
0
26.
9
III
Zawiślak, Patryk
OPP Andrychów
1600
2.0
7.0
8.0
2.0
4.0
2
2
27.
11
II
Przewłocka, Alicja
UKS "GONIEC" Staniątki
1448
2.0
6.0
7.0
3.0
4.5
1
0
28.
8
III
Kot, Patryk
UKS "GONIEC" Staniątki
1600
2.0
6.0
7.0
2.0
3.0
2
1
29.
10
III
Sosna, Ziemowit
UKS Bakcyl Bielany
1415
2.0
6.0
6.5
1.5
3.0
2
1
30.
10
III
Sochanik, Antoni
UKS Bakcyl Bielany
1600
2.0
5.5
6.0
1.0
3.0
1
0
31.
III
Kasperski, Iwo
1600
2.0
5.0
6.0
2.0
4.0
2
0
32.
8
II
Łapczyńska, Magdalena
MKS MOS Wieliczka
1466
1.5
8.5
9.5
2.75
4.0
1
0
33.
12
III
Bąbała, Mikołaj
KKSz Kraków
1600
1.5
7.5
9.0
2.5
5.0
1
0
34.
8
II
Romańska, Rozalia
Hetman Ostrowiec Św.
1481
1.5
7.0
8.5
2.25
3.5
1
1
35.
7
III
Jabłoński, Adrian
SSz Cebularz Lublin
1600
1.5
6.0
6.5
1.25
3.5
1
0
36.
10
III
Nosek, Antoni
Szachownica Kłaj
1600
1.5
5.0
5.5
1.5
3.0
1
1
37.
10
III
Wastag, Mateusz
KKSz Kraków
1600
1.5
4.0
4.5
0.75
2.5
1
0
38.
9
III
Kmiotek, Szymon
KKSz Kraków
1567
1.0
7.5
9.0
1.5
4.0
1
1
39.
5
III
Witkowski, Tadeusz
MKS MOS Wieliczka
1585
1.0
7.5
9.0
1.5
2.0
1
1
40.
10
III
Kozieł, Jan
KKSz Kraków
1600
1.0
7.0
8.5
1.5
4.0
1
0
41.
8
III
Waszkiewicz, Mateusz
UKS Bakcyl Bielany
1415
1.0
6.5
8.0
1.5
3.0
1
0
42.
8
II
Karcz, Aleksandra
UKS "GONIEC" Staniątki
1600
1.0
6.5
6.5
0.0
1.0
1
0
43.
5
III
Klima, Zbigniew
1600
1.0
6.5
6.5
0.0
1.0
0
0
44.
7
III
Radwański, Jakub
Gens Una Sumus Kraków
1600
1.0
6.0
7.0
1.0
4.0
1
1
45.
3
III
Domagała, Wojciech
1467
1.0
6.0
6.5
0.5
3.0
1
0
46.
3
III
Ulman, Piotr
UKS Bakcyl Bielany
1600
1.0
5.5
5.5
0.0
2.0
1
1
47.
6
II
Zabrzańska, Róża
UKS "Hetman Koronny" Trzebinia
1408
1.0
4.5
5.5
1.0
3.0
1
1
48.
4
III
Blicharczyk, Jan
Gens Una Sumus Kraków
1600
0.5
8.5
10.0
1.25
2.0
0
0
49.
4
II
Draganik, Jan
GKSz "Hetman" Pilzno
1800
0.5
5.5
7.0
0.75
1.5
0
0
50.
2
III
Apryjas, Miłosz
Szachownica Kłaj
1600
0.0
5.0
6.0
0.0
0.0
0
0