Турнір
Гравці
Тури
Результати
Контакти
New Tournament
увійти
українська
český
Deutsch
English
Español
فارسی
Français
Italiano
Lietuvos
Dutch
polski
русский
Türkçe
українська
увійти
Menu
I Otwarte Mistrzostwa Powiatu Grodziskiego
Турнір
Гравці
Тури
Результати
Контакти
Результати
Тур:
1
2
3
4
5
6
7
I Otwarte Mistrzostwa Powiatu Grodziskiego
Результати після туру
Прізвище, Ім'я
Клуб
Рейтинг
Очки
BHC1
BH
SB
PS
DE
WIN
BPG
1.
FM
Niekraś, Dawid
ASSz "Lipno" Stęszew
2257
6.5
31.5
34.5
31.25
26.5
6
4
2.
I
Skwarczyński, Marcin
KS HETMAN Marklowice
1970
6.5
29.0
32.0
28.75
26.5
6
3
3.
2
I
Glatty, Zbigniew
ASSz "Lipno" Stęszew
1851
5.5
29.5
32.5
23.5
22.5
5
3
4.
3
I+
Fengier, Winicjusz
SzUKS Gostmat 83 Gostynin
1880
5.0
28.5
29.5
18.5
22.0
4
4
5.
4
I++
Wesołowski, Edgar
UKS "Szach" Wolsztyn
1770
5.0
27.0
30.0
18.5
22.0
5
3
6.
2
III
Krugiołka, Sebastian
UKS GCK Sękowo
1243
5.0
26.5
28.5
17.5
19.0
5
3
7.
5
III
Siemieniak, Dominik
UKS GCK Sękowo
1413
5.0
26.0
28.0
17.5
20.0
5
4
8.
5
II+
Laskowski, Radoslaw
Rakoniewice
1538
5.0
24.5
25.5
14.5
21.0
5
3
9.
5
I+
Drożdżyński, Daniel
MKS "Wicher" Zbąszyń
1807
4.5
30.0
34.0
19.75
22.0
4
4
10.
4
II+
Drożdżyński, Arkadiusz
1720
4.5
27.0
30.0
14.75
21.0
4
4
11.
4
III
Zawadzki, Bartosz
ASSz "Lipno" Stęszew
1600
4.5
26.5
29.5
17.75
19.5
4
3
12.
5
II
Fliger, Cezary
UKS GCK Sękowo
1585
4.5
26.5
28.5
14.25
19.5
4
4
13.
3
II
Skrzypczak, Jan
LO Grodzisk Wlkp
1178
4.0
26.0
29.0
14.0
17.0
4
3
14.
3
Zadoń, Jakub
Grodzisk Wlkp
1000
4.0
25.5
28.5
13.5
18.0
4
4
15.
5
V
Kałek, Marcin
Grodzisk Wlkp
1200
4.0
25.5
27.5
12.0
13.0
4
4
16.
3
Pośledni Krystian
Grodzisk Wlkp
1000
4.0
25.0
28.0
14.0
16.0
4
3
17.
3
Bagrowski Tomasz
Grodzewo
1000
4.0
24.5
26.5
12.0
15.0
4
4
18.
4
I
Lewicka, Joanna
ASSz "Lipno" Stęszew
1169
4.0
21.0
23.0
10.5
13.0
4
3
19.
8
Regulski Piotr
Grodzisk Wlkp
1000
4.0
20.0
21.0
10.0
12.0
4
3
20.
4
II+
Rozumek, Paulina
ASSz "Lipno" Stęszew
1193
4.0
19.5
21.5
9.0
15.0
4
3
21.
8
III
Jachnik, Stanisław
ASSz "Lipno" Stęszew
1600
4.0
18.5
20.5
11.0
14.0
4
4
22.
6
II
Beder, Klaudiusz
Skwierzyna
1614
3.5
27.0
28.0
11.5
18.5
3
3
23.
5
Toporek Mikołaj
LO Grodzisk Wlkp
1000
3.5
24.0
27.0
10.75
16.5
3
3
24.
6
IV
Gomuła, Piotr
UKS GCK Sękowo
1400
3.5
22.0
24.0
9.75
13.5
3
4
25.
6
III
Krugiołka, Robert
UKS GCK Sękowo
1099
3.0
24.5
27.5
10.0
16.0
3
4
26.
5
III
Fliger, Maciej
UKS GCK Sękowo
1234
3.0
23.5
25.5
8.0
14.0
3
4
27.
4
V
Brzostowski, Witold
ASSz "Lipno" Stęszew
1200
3.0
22.0
24.0
6.0
10.0
3
3
28.
Zadoń Marcin
Grodzisk Wlkp
1000
3.0
21.5
23.5
9.0
13.0
3
4
29.
6
Kałek Dawid
Grodzisk Wlkp
1000
3.0
21.5
22.5
7.0
13.0
3
3
30.
4
Wieczorek Hubert
LO Grodzisk Wlkp
1000
3.0
21.0
22.0
8.0
13.0
3
3
31.
1
III
Polcyn, Kajetan
ASSz "Lipno" Stęszew
1600
3.0
20.5
22.5
7.0
12.0
3
3
32.
1
II
Białecki, Stanisław
ASSz "Lipno" Stęszew
1800
3.0
20.5
21.5
5.0
13.0
3
3
33.
2
Adamczak, Wojciech
ASSz "Lipno" Stęszew - Grodzisk Wlkp
1000
3.0
19.5
21.5
7.0
8.0
3
4
34.
2
Brychcy Michał
Grodzisk Wlkp
1000
3.0
19.0
21.0
6.0
9.0
3
4
35.
10
IV
Morzyk, Michał
ASSz "Lipno" Stęszew
1400
3.0
19.0
20.0
6.0
12.0
3
4
36.
2
Stefański Aleksander
LO Grodzisk Wlkp
1000
3.0
18.0
19.0
6.0
11.0
3
4
37.
3
Musielak Patryk
LO Grodzisk Wlkp
1000
2.0
22.5
24.5
5.0
8.0
2
4
38.
1
Michał Grzywaczewski
Grodzisk Wlkp
1000
2.0
20.0
22.0
4.0
7.0
2
4
39.
Jachnik Piotr
Poznań
1000
2.0
18.0
19.0
4.0
8.0
2
3
40.
2
Regulska Martyna
Grodzisk Wlkp
1000
2.0
18.0
19.0
3.0
8.0
2
4
41.
Lamenta Mikołaj
LO Grodzisk Wlkp
1000
2.0
17.5
18.5
2.0
5.0
2
3
42.
2
Olivier Szymczak
KS Sękowo
1000
2.0
17.0
18.0
2.0
5.0
2
3
43.
1
Napierała Szymon
Grodzisk Wlkp
1000
2.0
15.0
16.0
3.0
5.0
2
3
44.
1
Żyhałko Jakub
Grodzisk Wlkp
1000
1.0
21.0
22.0
2.0
6.0
1
4
45.
1
Krugiołka, Patrycja
Sękowo
1000
1.0
14.5
15.5
1.0
1.0
1
3
46.
1
Skrzypczak, Zuzanna
LO Grodzisk Wlkp
1000
1.0
14.0
15.0
1.0
4.0
1
4