Turniej
Zawodnicy
Rundy
Wyniki
Kontakt
Nowy turniej
zaloguj
polski
český
Deutsch
English
Español
فارسی
Français
Italiano
Lietuvos
Dutch
polski
русский
Türkçe
українська
zaloguj
Menu
Wiosenny Turniej Szachowy w Obornikach
Turniej
Zawodnicy
Rundy
Wyniki
Kontakt
Wyniki
Runda:
1
2
3
4
5
6
7
Klasyfikacja generalna
Klasyfikacja generalna
Juniorzy
Zawodnicy z gminy Oborniki
Zawodnicy spoza gminy Oborniki
Wiosenny Turniej Szachowy w Obornikach
Wyniki po rundzie 1
Nazwisko, Imię
Klub
Ranking
Pkt
BHM1
BH
WIN
BPG
1.
Kurz, Adrian
1826
1.0
0.0
0.0
1
1
1.
2
II
Frąckowiak, Mateusz
UKS GCK Sękowo
1626
1.0
0.0
0.0
1
1
1.
4
II
Piątkowski, Krzysztof
1361
1.0
0.0
0.0
1
1
1.
6
III
Moliński, Paweł
ULKS "SKOCZKI" Słopanowo
1157
1.0
0.0
0.0
1
1
1.
10
IV
Bukowski, Igor
Oborniki
1400
1.0
0.0
0.0
1
1
1.
14
IV
Szymanek, Jakub
Oborniki
1400
1.0
0.0
0.0
1
1
1.
41
Zając, Robert
Oborniki
1000
1.0
0.0
0.0
1
1
8.
4
II
Filipiak, Paweł
ULKS "SKOCZKI" Słopanowo
1536
1.0
0.0
0.0
1
0
8.
2
Dahlke, Bogdan
1325
1.0
0.0
0.0
1
0
8.
II
Moliński, Damian
ULKS "SKOCZKI" Słopanowo
1111
1.0
0.0
0.0
1
0
8.
2
IV
Anczarski, Wiktor
ULKS "SKOCZKI" Słopanowo
1400
1.0
0.0
0.0
1
0
8.
4
IV
Gil, Krzysztof
Oborniki
1400
1.0
0.0
0.0
1
0
8.
6
IV
Lupa, Igor
Oborniki
1400
1.0
0.0
0.0
1
0
8.
8
IV
Dudek, Marta
Oborniki
1250
1.0
0.0
0.0
1
0
8.
10
IV
Okulanis, Jagienka
Oborniki
1250
1.0
0.0
0.0
1
0
8.
22
Dykcik, Marcin
Oborniki
1000
1.0
0.0
0.0
1
0
8.
27
Kuryłłowicz-Kaźmierczak, Julian
1000
1.0
0.0
0.0
1
0
8.
31
IV
Weber, Roman
Oborniki
1000
1.0
0.0
0.0
1
0
8.
33
Zając, Mirosław
Oborniki
1000
1.0
0.0
0.0
1
0
8.
35
Zielińska, Wioletta
Oborniki
1000
1.0
0.0
0.0
1
0
21.
10
Galczewski, Marek
Oborniki
1000
1.0
0.0
0.0
0
0
22.
1
V
Mataczyński, Wojciech
LKS "Plezuro" Skoki
1200
0.5
0.0
0.5
0
1
23.
21
II+
Izydor, Włodzimierz
OSz "Baszta" Szamotuły
1626
0.5
0.0
0.5
0
0
24.
15
III
Izydor, Roman
1600
0.0
0.0
1.0
0
1
24.
11
IV
Juraszyk, Kamil
ULKS "SKOCZKI" Słopanowo
1400
0.0
0.0
1.0
0
1
24.
7
IV
Kulupa, Wiktoria
Oborniki
1250
0.0
0.0
1.0
0
1
24.
5
V
Gil, Łukasz
Oborniki
1200
0.0
0.0
1.0
0
1
24.
3
V
Janasek, Zbigniew
Oborniki
1200
0.0
0.0
1.0
0
1
24.
1
V
Okulanis, Waldemar
Oborniki
1200
0.0
0.0
1.0
0
1
24.
3
V
Szanecki, Franciszek
Oborniki
1200
0.0
0.0
1.0
0
1
24.
5
Domik, Janusz
Delfin Suchy Las
1000
0.0
0.0
1.0
0
1
24.
8
Gryszczenia, Stanisław
Oborniki
1000
0.0
0.0
1.0
0
1
24.
10
Karmiński, Jonatan
1000
0.0
0.0
1.0
0
1
24.
12
Zydorczak, Magdalena
Oborniki
1000
0.0
0.0
1.0
0
1
24.
14
Tadla, Filip
Oborniki
1000
0.0
0.0
1.0
0
1
24.
16
Wieczorek, Weronika
1000
0.0
0.0
1.0
0
1
37.
17
V
Gil, Mateusz
Oborniki
1200
0.0
0.0
1.0
0
0
37.
15
V
Kałużynski, Ignacy
Oborniki
1200
0.0
0.0
1.0
0
0
37.
13
V
Molata, Edgard
Oborniki
1200
0.0
0.0
1.0
0
0
37.
11
V
Sroka, Kajetan
Oborniki
1200
0.0
0.0
1.0
0
0
37.
9
V
Szymczak, Przemysław
Oborniki
1200
0.0
0.0
1.0
0
0
37.
4
Grzywacz, Grzegorz
Oborniki
1000
0.0
0.0
1.0
0
0
37.
Szanecki, Feliks
Oborniki
1000
0.0
0.0
1.0
0
0