1. |
|
|
Arski Michał
|
Zespół Szkół nr 2 im. K.K. Baczyńskiego |
1000
|
|
|
2. |
|
|
Bartnik Michał
|
I Liceum Ogólnokształcące imienia Stefana Żeromskiego w Ełku |
1000
|
|
|
3. |
|
|
Chmielewski Piotr
|
Zespół szkół nr 6 im. M. Rataja w Ełku |
1000
|
|
|
4. |
|
|
Ćwikowski Michał
|
Zespół Szkół nr 1 im. Jędrzeja Śniadeckiego w Ełku |
1000
|
|
|
5. |
|
|
Dąbkowski Filip
|
I Liceum Ogólnokształcące imienia Stefana Żeromskiego w Ełku |
1000
|
|
|
6. |
|
|
Drapczuk Oskar
|
Zespół Szkół nr 1 im. Jędrzeja Śniadeckiego w Ełku |
1000
|
|
|
7. |
|
|
Fajfer Rafał
|
Zespół szkół nr 6 im. M. Rataja w Ełku |
1000
|
|
|
8. |
|
|
Gardocki Kacper
|
Zespół szkół nr 6 im. M. Rataja w Ełku |
1000
|
|
|
9. |
|
|
Gredel Przemysław
|
Zespół Szkół nr 5 im. Karola Brzostowskiego |
1000
|
|
|
10. |
|
|
Gutowski Rafał
|
I Liceum Ogólnokształcące imienia Stefana Żeromskiego w Ełku |
1000
|
|
|
11. |
|
|
Hanc Maksymilian
|
Zespół Szkół nr 2 im. K.K. Baczyńskiego |
1000
|
|
|
12. |
|
|
Jarosz Maksymilian
|
Zespół Szkół nr 1 im. Jędrzeja Śniadeckiego w Ełku |
1000
|
|
|
13. |
|
|
Kapica Michał
|
I Liceum Ogólnokształcące imienia Stefana Żeromskiego w Ełku |
1000
|
|
|
14. |
|
|
Kędzierski Paweł
|
I Liceum Ogólnokształcące imienia Stefana Żeromskiego w Ełku |
1000
|
|
|
15. |
|
|
Kołowski Filip
|
Zespół Szkół nr 5 im. Karola Brzostowskiego |
1000
|
|
|
16. |
|
|
Kondracki Wojciech
|
Zespół Szkół nr 2 im. K.K. Baczyńskiego |
1000
|
|
|
17. |
|
|
Kondrat Dawid
|
I Liceum Ogólnokształcące imienia Stefana Żeromskiego w Ełku |
1000
|
|
|
18. |
|
|
Konopko Adam
|
Zespół Szkół nr 1 im. Jędrzeja Śniadeckiego w Ełku |
1000
|
|
|
19. |
|
|
Konopko Bartosz
|
Zespół Szkół nr 5 im. Karola Brzostowskiego w Ełku |
1000
|
|
|
20. |
|
|
Kuklo Krzysztof
|
Zespół szkół nr 6 im. M. Rataja w Ełku |
1000
|
|
|
21. |
|
|
Kulenko Piotr
|
Zespół Szkół nr 1 im. Jędrzeja Śniadeckiego w Ełku |
1000
|
|
|
22. |
|
|
Lanckowski Mateusz
|
I Liceum Ogólnokształcące imienia Stefana Żeromskiego w Ełku |
1000
|
|
|
23. |
|
|
Laskowski Marcel
|
I Liceum Ogólnokształcące imienia Stefana Żeromskiego w Ełku |
1000
|
|
|
24. |
|
|
Mierzejewski Symon
|
Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych w Ełku |
1000
|
|
|
25. |
|
|
Miliszewski Paweł
|
Zespół szkół nr 6 im. M. Rataja w Ełku |
1000
|
|
|
26. |
|
|
Nerkowski Paweł
|
I Liceum Ogólnokształcące imienia Stefana Żeromskiego w Ełku |
1000
|
|
|
27. |
|
|
Odolecki Konrad
|
I Liceum Ogólnokształcące imienia Stefana Żeromskiego w Ełku |
1000
|
|
|
28. |
|
|
Olejniczko Mateusz
|
Zespół Szkół nr 1 im. Jędrzeja Śniadeckiego w Ełku |
1000
|
|
|
29. |
|
|
Piwowarczyk Konrad
|
I Liceum Ogólnokształcące imienia Stefana Żeromskiego w Ełku |
1000
|
|
|
30. |
|
|
Rogowski Piotr
|
I Liceum Ogólnokształcące imienia Stefana Żeromskiego w Ełku |
1000
|
|
|
31. |
|
|
Sakowski Piotr
|
Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych w Ełku |
1000
|
|
|
32. |
|
|
Sienko Paweł
|
|
1000
|
|
|
33. |
|
|
Skóra Szymon
|
Zespół Szkół nr 2 im. K.K. Baczyńskiego |
1000
|
|
|
34. |
|
|
Suchocki Filip
|
Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych w Ełku |
1000
|
|
|
35. |
|
|
Sypytowski Jakub
|
Zespół Szkół nr 5 im. Karola Brzostowskiego |
1000
|
|
|
36. |
|
|
Szleszyński Łukasz
|
Zespół Szkół nr 1 im. Jędrzeja Śniadeckiego w Ełku |
1000
|
|
|
37. |
|
|
Truniarz- Jurek Wiktor
|
Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych w Ełku |
1000
|
|
|
38. |
|
|
Uździło Szymon
|
Zespół Szkół nr 5 im. Karola Brzostowskiego |
1000
|
|
|
39. |
|
|
Wajs Filip
|
Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych w Ełku |
1000
|
|
|
40. |
|
|
Wawrzyniuk Oskar
|
Zespół Szkół nr 2 im. K.K. Baczyńskiego |
1000
|
|
|
41. |
|
|
Wiszniewski Dawid
|
Zespół Szkół nr 5 im. Karola Brzostowskiego |
1000
|
|
|
42. |
|
|
Włodarczyk Michał
|
Zespół Szkół nr 5 im. Karola Brzostowskiego |
1000
|
|
|
43. |
|
|
Wojtach Adam
|
Zespół Szkół nr 2 im. K.K. Baczyńskiego |
1000
|
|
|
44. |
|
|
Zabaźny Jan
|
I Liceum Ogólnokształcące imienia Stefana Żeromskiego w Ełku |
1000
|
|
|
45. |
|
|
Zackiewicz Cezary
|
Zespół Szkół nr 1 im. Jędrzeja Śniadeckiego w Ełku |
1000
|
|
|
46. |
|
|
Zakrzewski Krzysztof
|
Zespół Szkół nr 5 im. Karola Brzostowskiego w Ełku |
1000
|
|
|
47. |
|
|
Zduniak Jakub
|
Zespół Szkół nr 5 im. Karola Brzostowskiego |
1000
|
|
|
48. |
|
|
Zubrzycki Dominik
|
Zespół Szkół nr 5 im. Karola Brzostowskiego |
1000
|
|
|
49. |
|
|
Zubrzycki Kacper
|
Zespół Szkół nr 5 im. Karola Brzostowskiego |
1000
|
|
|
50. |
|
|
Żukowski Bartosz
|
Zespół Szkół nr 5 im. Karola Brzostowskiego |
1000
|
|
|
51. |
|
|
Zyzański Michał
|
Zespół Szkół nr 5 im. Karola Brzostowskiego |
1000
|
|
|