1. |
3 |
|
II |
Pawłowski, Kamil
|
MKS MOS Wieliczka
|
1200
|
|
4.5 |
15.0
|
18.0
|
16.25
|
|
4
|
2
|
2. |
1 |
|
II |
Sobala, Filip
|
MAT Myślenice
|
1418
|
|
4.5 |
14.5
|
15.5
|
13.25
|
|
4
|
3
|
3. |
2 |
|
I |
Zabłocka, Katarzyna
|
Szkoła Podstawowa w Podłężu
|
1189
|
|
4.5 |
14.0
|
15.0
|
12.75
|
|
4
|
2
|
4. |
1 |
|
II |
Górnisiewicz, Natalia
|
Ognisko TKKF w Dobczycach
|
1162
|
|
4.5 |
13.5
|
16.0
|
14.25
|
|
4
|
3
|
5. |
4 |
|
I |
Gaczoł, Julia
|
Szkoła Podstawowa w Podłężu
|
1167
|
|
4.0 |
15.0
|
17.0
|
12.5
|
|
4
|
3
|
6. |
4 |
|
I |
Ślusarczyk, Anna
|
SP im. Królowej Jadwigi w Sierczy
|
1166
|
|
4.0 |
13.5
|
15.0
|
10.5
|
|
4
|
2
|
7. |
|
|
II |
Kozicka, Zuzanna
|
Szkoła Podstawowa Staniątki
|
1148
|
|
4.0 |
12.5
|
14.5
|
11.0
|
|
3
|
3
|
8. |
5 |
|
II |
Synowiec, Dominik
|
UKS "Magnus" Rzezawa
|
1132
|
|
4.0 |
12.5
|
14.5
|
10.0
|
|
4
|
2
|
8. |
6 |
|
II |
Kołodziej, Oskar
|
Społeczna Szkoła Podstawowa im. Lady Sue Ryder w Woli Batorskiej
|
1107
|
|
4.0 |
12.5
|
14.5
|
10.0
|
|
4
|
2
|
10. |
9 |
|
IV |
Piskur, Jakub
|
Radzyńskie Towarzystwo Szachowe
|
1266
|
|
4.0 |
11.5
|
12.5
|
9.5
|
|
4
|
2
|
11. |
|
|
III |
Markiewicz, Jacek
|
Klub Szachowy "Kana" Tarnów
|
1031
|
|
4.0 |
11.0
|
13.0
|
9.0
|
|
4
|
2
|
12. |
5 |
|
II |
Spytek, Hubert
|
Ognisko TKKF w Dobczycach
|
1108
|
|
4.0 |
10.5
|
12.5
|
9.0
|
|
4
|
3
|
13. |
4 |
|
II |
Oleksiuk, Anna
|
SP Rogoźnica
|
1211
|
|
3.5 |
15.0
|
18.0
|
12.0
|
|
3
|
2
|
14. |
8 |
|
III |
Kowalski, Witold
|
KSz "Polonia Warszawa"
|
1155
|
|
3.5 |
14.0
|
15.0
|
7.75
|
|
3
|
2
|
15. |
8 |
|
IV |
Habrat, Stanisław
|
Katolicka Szkoła Podstawowa Montessori
|
1400
|
|
3.5 |
14.0
|
14.5
|
8.0
|
|
3
|
2
|
16. |
1 |
|
IV |
Wolski, Kacper
|
SP Rzuchowa
|
1400
|
|
3.5 |
14.0
|
14.0
|
7.75
|
|
3
|
2
|
17. |
5 |
|
II |
Mikołajski, Marcin
|
Ognisko TKKF w Dobczycach
|
1102
|
|
3.5 |
13.0
|
15.0
|
8.75
|
|
3
|
3
|
18. |
6 |
|
III |
Górski, Jan
|
Społeczna Szkoła Podstawowa im. Lady Sue Ryder w Woli Batorskiej
|
1019
|
|
3.5 |
13.0
|
14.0
|
7.75
|
|
3
|
2
|
19. |
7 |
|
III |
Jarosz, Julia
|
SP im. Królowej Jadwigi w Sierczy
|
1400
|
|
3.5 |
10.0
|
11.5
|
7.0
|
|
3
|
2
|
20. |
12 |
|
III |
Chrulski, Mateusz
|
Szkoła Podstawowa nr 314 im. Przyjaciół Ziemi
|
1600
|
|
3.0 |
15.0
|
17.0
|
8.5
|
|
3
|
3
|
21. |
6 |
|
III |
Gardyza, Krzysztof
|
Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa w Mińsku Mazowieckim
|
1600
|
|
3.0 |
13.5
|
13.5
|
5.0
|
|
3
|
3
|
22. |
5 |
|
III |
Wnuk, Piotr
|
Społeczna Szkoła Podstawowa im. Lady Sue Ryder w Niepołomicach
|
1020
|
|
3.0 |
13.0
|
15.0
|
7.0
|
|
3
|
3
|
22. |
12 |
|
IV |
Boda, Filip
|
SP Rzuchowa
|
1400
|
|
3.0 |
13.0
|
15.0
|
7.0
|
|
3
|
3
|
24. |
3 |
|
II |
Klima, Zofia
|
Szkoła Podstawowa Staniątki
|
1600
|
|
3.0 |
12.0
|
14.0
|
7.0
|
|
3
|
3
|
25. |
4 |
|
IV |
Łach, Tomasz
|
UKS "Magnus" Rzezawa
|
1400
|
|
3.0 |
12.0
|
13.5
|
7.0
|
|
3
|
3
|
26. |
8 |
|
III |
Suracki, Szymon
|
Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa w Mińsku Mazowieckim
|
1600
|
|
3.0 |
12.0
|
13.0
|
5.0
|
|
3
|
3
|
27. |
7 |
|
III |
Reczek, Maksymilian
|
SP im. Królowej Jadwigi w Sierczy
|
1600
|
|
3.0 |
12.0
|
13.0
|
4.5
|
|
3
|
2
|
28. |
4 |
|
III |
Lis, Przemysław
|
SP 101 Kraków
|
1600
|
|
3.0 |
11.5
|
13.0
|
5.5
|
|
3
|
3
|
29. |
7 |
|
|
Smoleński, Stanisław
|
Katolicka Szkoła Podstawowa Montessori
|
1000
|
IV
|
3.0 |
11.0
|
12.5
|
6.5
|
|
3
|
3
|
30. |
|
|
III |
Golcew, Aleksander
|
Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa w Mińsku Mazowieckim
|
1600
|
|
3.0 |
11.0
|
12.0
|
5.0
|
|
3
|
2
|
31. |
7 |
|
IV |
Buda, Mateusz
|
SP. im Jana Kochanowskiego nr 41 Kraków
|
1400
|
|
3.0 |
11.0
|
11.5
|
6.0
|
|
3
|
2
|
32. |
8 |
|
III |
Gawor, Mateusz
|
UKS "Magnus" Rzezawa
|
1600
|
|
3.0 |
11.0
|
11.5
|
5.0
|
|
3
|
3
|
33. |
1 |
|
IV |
Rylski, Bartosz
|
Szkoła Podstawowa nr 314 im. Przyjaciół Ziemi
|
1400
|
|
3.0 |
10.5
|
11.5
|
5.0
|
|
3
|
2
|
34. |
12 |
|
|
Trybulec, Monika
|
SP Rzuchowa
|
1000
|
IV
|
3.0 |
9.0
|
11.0
|
6.0
|
|
3
|
2
|
35. |
11 |
|
|
Płaziński, Oskar
|
SP im.B.Chrobrego w Chechle
|
1000
|
IV
|
3.0 |
9.0
|
10.0
|
5.0
|
|
3
|
2
|
36. |
14 |
|
|
Piecuch, Aleksander
|
Katolicka Szkoła Podstawowa Montessori
|
1000
|
IV
|
3.0 |
8.0
|
9.0
|
5.0
|
|
3
|
2
|
37. |
14 |
|
|
Szczepański, Dawid
|
Katolicka Szkoła Podstawowa Montessori
|
1000
|
IV
|
2.5 |
12.0
|
13.0
|
4.25
|
|
2
|
3
|
38. |
13 |
|
IV |
Głażewski, Łukasz
|
Szkoła Podstawowa nr 314 im. Przyjaciół Ziemi
|
1400
|
|
2.5 |
11.0
|
12.5
|
4.75
|
|
2
|
3
|
39. |
16 |
|
IV |
Młodecka, Aleksandra
|
Szkoła Podstawowa nr 314 im. Przyjaciół Ziemi
|
1250
|
|
2.5 |
10.0
|
11.5
|
4.25
|
|
2
|
2
|
40. |
6 |
|
III |
Szwed, Martyna
|
Szkoła Podstawowa Staniątki
|
1400
|
|
2.0 |
14.0
|
16.0
|
5.0
|
|
2
|
3
|
41. |
10 |
|
III |
Niziołek, Weronika
|
Szkoła Podstawowa Staniątki
|
1400
|
|
2.0 |
13.5
|
15.5
|
5.0
|
|
2
|
2
|
42. |
14 |
|
IV |
Burkowicz, Mikołaj
|
MAT Myślenice
|
1400
|
|
2.0 |
13.0
|
15.0
|
5.0
|
|
2
|
3
|
43. |
18 |
|
IV |
Suder, Zofia
|
MAT Myślenice
|
1250
|
|
2.0 |
13.0
|
13.5
|
4.0
|
|
2
|
2
|
44. |
11 |
|
IV |
Grabarczyk, Antoni
|
UKS "Caissa" Warszawa
|
1400
|
|
2.0 |
12.5
|
14.5
|
5.0
|
|
2
|
2
|
45. |
16 |
|
III |
Baran, Dawid
|
UKS przy PSP Rzezawa
|
1600
|
|
2.0 |
12.5
|
14.5
|
4.0
|
|
2
|
2
|
46. |
7 |
|
IV |
Gmaj, Jeremi
|
Szkoła Podstawowa nr 314 im. Przyjaciół Ziemi
|
1400
|
|
2.0 |
12.5
|
14.0
|
4.0
|
|
2
|
3
|
47. |
7 |
|
|
Bałabuch, Ignacy
|
Katolicka Szkoła Podstawowa Montessori
|
1000
|
V
|
2.0 |
12.0
|
12.5
|
3.0
|
|
2
|
3
|
48. |
2 |
|
|
Łagosz, Mikołaj
|
Katolicka Szkoła Podstawowa Montessori
|
1000
|
IV
|
2.0 |
10.5
|
12.5
|
4.0
|
|
2
|
3
|
49. |
7 |
|
|
Nowak, Szczepan
|
SP 101 Kraków
|
1000
|
V
|
2.0 |
10.5
|
11.5
|
3.75
|
|
1
|
3
|
50. |
5 |
|
V |
Mitoń, Mateusz
|
Szkoła Podstawowa w Podłężu
|
1200
|
IV
|
2.0 |
10.5
|
10.5
|
1.0
|
|
2
|
2
|
51. |
9 |
|
|
Worwa, Zuzanna
|
MAT Myślenice
|
1000
|
|
2.0 |
10.0
|
11.5
|
2.0
|
|
1
|
2
|
52. |
16 |
|
|
Gębołyś, Paweł
|
Katolicka Szkoła Podstawowa Montessori
|
1000
|
V
|
2.0 |
10.0
|
11.0
|
2.0
|
|
2
|
2
|
53. |
10 |
|
V |
Tokarski, Tomasz
|
SP. im Jana Kochanowskiego nr 41 Kraków
|
1200
|
|
2.0 |
10.0
|
10.5
|
3.0
|
|
2
|
3
|
54. |
11 |
|
|
Giemza, Marcin
|
SP im.B.Chrobrego w Chechle
|
1000
|
IV
|
2.0 |
10.0
|
10.5
|
3.0
|
|
2
|
2
|
55. |
12 |
|
|
Indyka, Wiktor
|
SP 101 Kraków
|
1000
|
V
|
2.0 |
10.0
|
10.5
|
2.0
|
|
2
|
2
|
56. |
3 |
|
IV |
Żuber, Oliwier
|
Szkoła Podstawowa nr 314 im. Przyjaciół Ziemi
|
1400
|
|
2.0 |
10.0
|
10.0
|
1.0
|
|
2
|
2
|
57. |
3 |
|
V |
Zieliński, Konrad
|
SP 101 Kraków
|
1200
|
|
2.0 |
9.5
|
10.5
|
2.75
|
|
1
|
2
|
58. |
9 |
|
V |
Gwoździewicz, Krystian
|
Szkoła Podstawowa nr 314 im. Przyjaciół Ziemi
|
1200
|
|
2.0 |
9.5
|
10.0
|
2.0
|
|
2
|
3
|
59. |
5 |
|
IV |
Barnaś, Rafał
|
UKS "Magnus" Rzezawa
|
1400
|
|
2.0 |
9.5
|
9.5
|
1.5
|
|
2
|
2
|
60. |
11 |
|
|
Treit, Antoni
|
Katolicka Szkoła Podstawowa Montessori
|
1000
|
V
|
2.0 |
9.0
|
10.0
|
3.0
|
|
2
|
2
|
61. |
9 |
|
|
Simiński, Dawid
|
SP 101 Kraków
|
1000
|
V
|
2.0 |
8.0
|
8.0
|
1.0
|
|
2
|
2
|
62. |
3 |
|
|
Bursa, Bartosz
|
Katolicka Szkoła Podstawowa Montessori
|
1000
|
V
|
2.0 |
7.5
|
8.0
|
2.0
|
|
2
|
3
|
63. |
11 |
|
III |
Markiewicz, Anna
|
Klub Szachowy "Kana" Tarnów
|
1400
|
|
1.5 |
12.5
|
14.5
|
3.5
|
|
1
|
2
|
64. |
11 |
|
IV |
Borucka, Aniela
|
Szkoła Podstawowa nr 314 im. Przyjaciół Ziemi
|
1250
|
|
1.5 |
10.5
|
12.0
|
2.25
|
|
1
|
3
|
65. |
8 |
|
|
Nawrot, Rafał
|
SP im.B.Chrobrego w Chechle
|
1000
|
|
1.5 |
10.5
|
10.5
|
1.25
|
|
1
|
3
|
66. |
9 |
|
|
Miozga, Dawid
|
SP im.B.Chrobrego w Chechle
|
1000
|
|
1.5 |
10.0
|
11.5
|
2.75
|
|
1
|
2
|
67. |
5 |
|
IV |
Mazur, Maciej
|
Katolicka Szkoła Podstawowa Montessori
|
1400
|
|
1.0 |
12.0
|
12.0
|
0.0
|
|
1
|
2
|
68. |
10 |
|
IV |
Ślazyk, Julia
|
SP 101 Kraków
|
1250
|
|
1.0 |
11.5
|
12.5
|
1.0
|
|
1
|
3
|
69. |
10 |
|
IV |
Źarski, Tymoteusz
|
SP. im Jana Kochanowskiego nr 41 Kraków
|
1400
|
|
1.0 |
11.5
|
12.0
|
1.0
|
|
1
|
3
|
70. |
1 |
|
|
Sklorz, Paweł
|
SP im.B.Chrobrego w Chechle
|
1000
|
|
1.0 |
10.0
|
10.0
|
0.0
|
|
1
|
3
|
71. |
5 |
|
|
Wójcik, Barbara
|
Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 135 w Warszawie
|
1000
|
|
1.0 |
9.5
|
10.5
|
0.0
|
|
0
|
2
|
72. |
2 |
|
|
Nowacki, Szymon
|
SP. im Jana Kochanowskiego nr 41 Kraków
|
1000
|
|
1.0 |
9.0
|
10.0
|
1.0
|
|
1
|
3
|
73. |
1 |
|
|
Sładek, Alex
|
SP im.B.Chrobrego w Chechle
|
1000
|
|
1.0 |
9.0
|
9.5
|
0.0
|
|
0
|
2
|
74. |
1 |
|
|
Flak, Marek
|
SP im.B.Chrobrego w Chechle
|
1000
|
|
1.0 |
8.5
|
8.5
|
0.0
|
|
1
|
3
|
75. |
1 |
|
|
Kocur, Kinga
|
SP im.B.Chrobrego w Chechle
|
1000
|
|
1.0 |
8.0
|
8.0
|
0.0
|
|
0
|
2
|
76. |
2 |
|
|
Jasiński, Paweł
|
SP św. Tomasza z Akwinu w Józefowie
|
1000
|
|
0.0 |
10.0
|
11.0
|
0.0
|
|
0
|
3
|
77. |
|
|
|
Sadowski, Adam
|
Szkoła Podstawowa nr 314 im. Przyjaciół Ziemi
|
1000
|
|
0.0 |
7.0
|
8.0
|
0.0
|
|
0
|
3
|