Tournament
Players
Rounds
Results
Contact
New Tournament
login
English
český
Deutsch
English
Español
فارسی
Français
Italiano
Lietuvos
Dutch
polski
русский
Türkçe
українська
login
Menu
Turniej z okazji Dnia Niepodległości
Tournament
Players
Rounds
Results
Contact
Results
Round:
1
2
3
4
5
6
7
General Classification
General Classification
Junior
Turniej z okazji Dnia Niepodległości
Results after Round 4
Surname, Name
Club
Rating
Pts
BHC1
BH
SB
PS
DE
WIN
BWG
1.
2
FM
Sroczyński, Maciej
KTS Kalisz
2237
4.0
8.0
10.0
10.0
10.0
4
2
2.
1
I
Grzesiek, Karol
OTSz Ostrów Wielkopolski
1748
4.0
7.0
9.0
9.0
10.0
4
2
3.
2
I+
Przerwa, Sebastian
UKS "Smecz" Konin
1670
3.5
7.0
8.0
6.25
8.0
3
2
4.
2
I
Matela, Krzysztof
UKS Skoczek Milicz
1771
3.0
10.0
13.0
9.0
9.0
3
1
5.
1
I
Wegner, Jacek
KTS Kalisz
1730
3.0
8.0
10.0
6.0
8.0
3
2
6.
7
II
Lamek, Dawid
OTSz Ostrów Wielkopolski
1230
3.0
7.0
8.0
5.0
6.0
3
1
7.
3
II
Grzesiek, Kamil
Ostrów Wlkp
1690
3.0
7.0
8.0
4.0
9.0
3
1
8.
I++
Chmielarz, Maciej
OTSz Ostrów Wielkopolski
1928
3.0
6.5
8.5
6.5
7.0
3
1
9.
2
II
Magdziak, Łukasz
GKS Gorzyce W
1430
3.0
6.0
7.0
4.0
7.0
3
2
10.
5
II
Majcher, Igor
OTSz Ostrów Wielkopolski
1572
3.0
6.0
6.5
4.0
8.0
3
1
11.
7
II
Szczotka, Dawid
GKS Gorzyce W
1800
2.5
8.5
10.5
5.75
6.0
2
0
12.
6
II
Szczepański, Grzegorz
KSz ORŁY Pleszew
1431
2.0
10.0
11.0
4.0
7.0
2
1
13.
1
III
Szczepański, Andrzej
KSz ORŁY Pleszew
1426
2.0
9.0
9.0
2.0
6.0
2
0
14.
4
I++
Zakrocki, Sebastian
M-G UKS "Pogoń" Nowe Skalmierzyce
1817
2.0
8.5
10.0
3.5
7.0
2
1
15.
2
IV
Kempa, Krzysztof
UKS "Szach-Mat" Syców
1155
2.0
8.5
8.5
2.0
5.0
2
1
16.
II
Stronias, Lech
UKS "Szach-Mat" Syców
1307
2.0
8.0
9.0
3.0
5.0
2
1
17.
8
I
Nowak, Małgorzata
UKS Skoczek Milicz
1312
2.0
8.0
9.0
2.0
5.0
2
1
18.
2
Pabiszczak, Stanisław
Ostrów Wlkp
1496
2.0
7.5
8.5
2.5
5.0
2
1
19.
4
II
Ziemiański, Miłosz
GKS Gorzyce W
1565
2.0
7.0
8.0
2.0
4.0
2
0
20.
5
I
Janas, Andrzej
UKS Skoczek Milicz
1430
2.0
6.5
7.5
2.5
5.0
2
1
21.
4
II
Ostafiński, Maciej
UKS "Szach-Mat" Syców
1348
2.0
6.5
6.5
1.0
6.0
2
2
22.
5
III
Piras, Mateusz
UKS "Szach-Mat" Syców
1096
2.0
5.5
5.5
1.0
4.0
2
0
23.
8
II
Maśliński, Piotr
OTSz Ostrów Wielkopolski
1447
2.0
4.5
5.5
2.0
3.0
2
1
24.
5
II
Jędrzejak, Krzysztof
M-G UKS "Pogoń" Nowe Skalmierzyce
1478
2.0
4.0
5.0
2.0
4.0
2
0
25.
6
IV
Twardy, Adam
Kalisz
1400
1.5
5.5
6.5
1.75
3.5
1
1
26.
6
I
Pieczewska, Gabriela
OTSz Ostrów Wielkopolski
1250
1.5
4.5
5.5
1.75
2.5
1
1
27.
7
IV
Dłutowski, Łukasz
UKS Skoczek Milicz
1400
1.0
8.5
10.5
2.0
4.0
1
0
28.
5
Eliza Kurzacz
UKS Skoczek Milicz
1000
1.0
8.0
8.0
0.0
1.0
1
0
29.
7
IV
Lisiak, Mariusz
OTSz Ostrów Wielkopolski
1400
1.0
7.5
9.5
2.0
4.0
1
1
30.
6
III
Kaczmarek, Adam
OTSz Ostrów Wielkopolski
1060
1.0
7.5
9.0
1.5
2.0
1
1
31.
5
Żegliński Miłosz
UKS Skoczek Milicz
1000
1.0
7.0
8.5
0.0
4.0
0
0
32.
3
II
Tacik, Ryszard
Nowe Skalmierzyce
1800
1.0
6.5
6.5
0.0
1.0
1
1
33.
5
IV
Piras, Jakub
UKS "Szach-Mat" Syców
1400
1.0
6.0
6.0
0.0
2.0
1
0
34.
4
II
Tacik, Witold
Nowe Skalmierzyce
1800
1.0
5.5
5.5
0.0
2.0
1
1
35.
2
Jakub Kwaczewski
UKS Skoczek Milicz
1000
0.0
5.0
6.0
0.0
0.0
0
0
35.
1
Piras Joanna
UKS "Szach-Mat" Syców
1000
0.0
5.0
6.0
0.0
0.0
0
0