Tournoi
Joueurs
Rondes
Résultats
Contact
New Tournament
connexion
Français
český
Deutsch
English
Español
فارسی
Français
Italiano
Lietuvos
Dutch
polski
русский
Türkçe
українська
connexion
Menu
Enea Operator Międzyszkolna Liga Szachowa - rok szkolny 2020/2021 - Turniej 5 Grupa B
Tournoi
Joueurs
Rondes
Résultats
Contact
Résultats
Ronde:
1
2
3
4
5
6
7
Classement Général
Classement Général
C-20
C-13
C-9
D-20
D-13
D-9
KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA
Enea Operator Międzyszkolna Liga Szachowa - rok szkolny 2020/2021 - Turniej 5 Grupa B
Résultats après la Ronde 6
Nom, Prénom
Club
ELO
Its
BHC1
BH
SB
PS
DE
WIN
BPG
1.
V
Muzal, Konrad
SP 18 w Grudziądzu
1200
18.0
71.0
81.0
81.0
63.0
6
3
2.
III
Dolecki, Bartosz
SP w Zbicznie
1137
16.0
73.0
85.0
67.0
55.0
5
3
3.
1
IV
Andryańczyk, Natan
SP w Łubiance
1400
16.0
70.0
80.0
62.0
59.0
5
3
4.
2
Piotrowski, Maciej
SP Tow. Salezjańskiego
1000
15.0
68.0
78.0
57.0
53.0
3
3
5.
V
Gałka, Piotr
SP w Łubiance
1200
15.0
66.0
77.0
55.5
52.0
4
3
6.
6
V
Sandurski, Piotr
SP 63 w Bydgoszczy
1103
15.0
64.0
72.0
52.0
47.0
4
3
7.
4
V
Lewandowski, Oliwier
SP w Łubiance
1200
15.0
63.0
71.0
42.5
53.0
3
3
8.
5
Łysakowski, Kacper
SP 24 w Toruniu
1000
14.0
75.0
88.0
57.0
55.0
4
3
9.
4
V
Ziomek, Mateusz
SP 35 w Bydgoszczy
1200
14.0
71.0
83.0
54.0
49.0
3
3
10.
3
IV
Witkowska, Marta
SP w Łochowie
1250
14.0
69.0
77.0
45.0
49.0
4
3
11.
3
Chrobak Piotr
Przedszkole Chatka Puchatka w Osielsku
1000
14.0
66.0
76.0
44.0
51.0
4
3
12.
2
V
Ziolkowski, Bartosz
SP w Łubiance
1200
14.0
64.0
75.0
47.0
53.0
4
3
13.
7
Grzemski, Radosław
SP 18 w Grudziądzu
1000
14.0
64.0
74.0
44.0
45.0
4
4
14.
9
IV
Król, Maria
SP w Łubiance
1250
14.0
60.0
68.0
41.0
41.0
4
3
15.
10
Chrobak Zofia
SP w Osielsku
1000
14.0
56.0
66.0
44.0
45.0
4
3
16.
7
Lipinski, Mikolaj
SP w Łubiance
1000
13.0
71.0
83.0
47.5
52.0
2
3
17.
7
V
Kosecki, Kacper
Katolicka Szkoła Podstawowa w Bydgoszczy
1200
13.0
70.0
82.0
45.5
53.0
3
3
18.
2
V
Oźmiński, Bruno
SP w SIcienku
1200
13.0
67.0
75.0
36.5
52.0
3
3
19.
1
Kamińska Magdalena
SP w Łubiance
1000
13.0
66.0
76.0
42.5
48.0
3
3
20.
4
Mioduszewska, Joanna
SP w Łochowie
1000
13.0
60.0
70.0
27.0
46.0
3
3
21.
2
Cisoń, Paweł
SP w Łubiance
1000
12.0
69.0
79.0
33.0
45.0
3
3
22.
7
IV
Szeszycka, Ewa
SP 6 w Gnieźnie
1250
12.0
69.0
77.0
35.0
49.0
3
3
23.
6
Koliński, Bartosz
Zespół Szkół w Barcinie
1000
12.0
68.0
78.0
33.0
43.0
3
3
24.
2
Trela Filip
SP w Mamliczu
1000
12.0
67.0
77.0
34.0
45.0
3
3
25.
4
Pietruszak Natalia
SP w Łubiance
1000
12.0
67.0
76.0
33.0
41.0
3
4
26.
1
Starzyński Marek
SP w Mamliczu
1000
12.0
66.0
76.0
32.0
41.0
3
3
27.
2
IV
Antonioli, Lavinia
SP w Osielsku
1250
12.0
64.0
73.0
31.0
45.0
3
3
28.
5
V
Bajko, Antoni
SP w Łubiance
1200
12.0
60.0
69.0
29.0
39.0
3
3
29.
3
Ziolkowski, Filip
SP w Łubiance
1000
12.0
57.0
65.0
31.0
41.0
2
3
30.
9
Mięsikowski Hubert
SP w Łubiance
1000
12.0
57.0
63.0
26.0
37.0
3
3
31.
4
V
Burzańska, Joanna
SP w Łubiance
1100
12.0
56.0
64.0
28.0
39.0
3
3
32.
4
Grzemski, Mikołaj
SP 18 w Grudziądzu
1000
12.0
54.0
64.0
30.0
37.0
3
2
33.
3
Malinowski, Julian
SP w Brodnicy
1000
11.0
64.0
74.0
25.5
40.0
2
3
34.
4
Wiland, Filip
Zespół Szkół w Barcinie
1000
11.0
56.0
64.0
24.0
33.0
1
3
35.
7
Zaderecki, Wojciech
SP w Łochowie
1000
11.0
56.0
62.0
18.5
38.0
2
3
36.
8
V
Tański, Grzegorz
Zespół Szkół w Barcinie
1200
10.0
66.0
76.0
22.0
43.0
2
3
37.
6
Wardęcki, Szymon
Zespół Szkół w Barcinie
1000
10.0
65.0
75.0
24.0
37.0
2
3
38.
5
Motyliński Maksymilian
SP w Łubiance
1000
10.0
64.0
72.0
16.0
29.0
2
3
39.
7
Pęczak, Kacper
Zespół Szkół w Barcinie
1000
10.0
62.0
70.0
20.0
39.0
2
3
40.
6
Urbańska, Martyna
Zespół Szkół w Barcinie
1000
10.0
62.0
70.0
18.0
35.0
2
2
41.
1
Pufal, Oskar
SP w Pakości
1000
10.0
60.0
69.0
19.0
35.0
2
3
42.
5
Pender, Mikołaj
Zespół Szkół w Barcinie
1000
10.0
59.0
67.0
17.0
35.0
2
3
43.
3
Andler, Leonard
Zespół Szkół w Barcinie
1000
10.0
57.0
66.0
21.0
33.0
2
3
44.
3
Burzański Jan
SP w Łubiance
1000
10.0
51.0
59.0
17.0
29.0
2
3
45.
4
Madaliński Kacper
SP w Mamliczu
1000
9.0
59.0
69.0
15.5
32.0
1
3
46.
3
Kurowski Tymon
SP 60 w Bydgoszczy
1000
9.0
53.0
59.0
11.5
27.0
1
3
47.
3
Lubawiński Antoni
SP w Łubiance
1000
8.0
62.0
68.0
6.0
27.0
1
3
48.
3
Nowak Maksymilian
SP w Mamliczu
1000
8.0
59.0
65.0
6.0
31.0
1
3
49.
1
Drabik, Mateusz
Zespół Szkół w Barcinie
1000
8.0
53.0
59.0
6.0
25.0
1
4
50.
Drabik, Agata
Zespół Szkół w Barcinie
1000
6.0
48.0
56.0
0.0
21.0
0
2
51.
V
Lemanowicz, Mikołaj
SP 4 w Bydgoszczy
1200
1.0
41.0
43.0
0.0
6.0
0
0