مسابقه
بازیکنان
دورها
نتایج
تماس
New Tournament
ورود
فارسی
český
Deutsch
English
Español
فارسی
Français
Italiano
Lietuvos
Dutch
polski
русский
Türkçe
українська
ورود
Menu
Wiosenny Turniej Szachowy w Obornikach
مسابقه
بازیکنان
دورها
نتایج
تماس
نتایج
دور:
1
2
3
4
5
6
7
کلاسه بندی کلی
کلاسه بندی کلی
Juniorzy
Zawodnicy z gminy Oborniki
Zawodnicy spoza gminy Oborniki
Wiosenny Turniej Szachowy w Obornikach
نتایج بعد از دور 2
نام خانوادگی
باشگاه
ریتینگ
امتیاز
BHM1
BH
WIN
BPG
1.
Kurz, Adrian
1826
2.0
0.0
2.0
2
1
1.
7
II
Filipiak, Paweł
ULKS "SKOCZKI" Słopanowo
1536
2.0
0.0
2.0
2
1
1.
II
Piątkowski, Krzysztof
1361
2.0
0.0
2.0
2
1
1.
Zając, Robert
Oborniki
1000
2.0
0.0
2.0
2
1
5.
3
IV
Weber, Roman
Oborniki
1400
2.0
0.0
2.0
2
0
6.
2
II
Moliński, Damian
ULKS "SKOCZKI" Słopanowo
1111
2.0
0.0
1.5
2
1
7.
6
II
Frąckowiak, Mateusz
UKS GCK Sękowo
1626
2.0
0.0
1.0
2
1
7.
6
III
Moliński, Paweł
ULKS "SKOCZKI" Słopanowo
1157
2.0
0.0
1.0
2
1
7.
1
Zając, Mirosław
Oborniki
1000
2.0
0.0
1.0
2
1
10.
2
Dykcik, Marcin
Oborniki
1000
2.0
0.0
1.0
2
0
11.
3
Zielińska, Wioletta
Oborniki
1000
2.0
0.0
0.5
2
1
12.
11
II+
Izydor, Włodzimierz
OSz "Baszta" Szamotuły
1626
1.5
0.0
0.5
1
1
13.
12
IV
Bukowski, Igor
Oborniki
1400
1.0
0.0
3.0
1
1
13.
5
IV
Lupa, Igor
Oborniki
1400
1.0
0.0
3.0
1
1
13.
5
Kuryłłowicz-Kaźmierczak, Julian
1000
1.0
0.0
3.0
1
1
16.
8
IV
Okulanis, Jagienka
Oborniki
1250
1.0
0.0
2.5
1
1
17.
4
Galczewski, Marek
Oborniki
1000
1.0
0.0
2.5
0
0
18.
6
Domik, Janusz
Delfin Suchy Las
1000
1.0
0.0
2.0
1
2
19.
11
Dahlke, Bogdan
1325
1.0
0.0
2.0
1
1
19.
11
IV
Anczarski, Wiktor
ULKS "SKOCZKI" Słopanowo
1400
1.0
0.0
2.0
1
1
19.
11
IV
Gil, Krzysztof
Oborniki
1400
1.0
0.0
2.0
1
1
19.
18
IV
Szymanek, Jakub
Oborniki
1400
1.0
0.0
2.0
1
1
19.
11
IV
Dudek, Marta
Oborniki
1250
1.0
0.0
2.0
1
1
19.
5
IV
Kulupa, Wiktoria
Oborniki
1250
1.0
0.0
2.0
1
1
19.
18
V
Gil, Mateusz
Oborniki
1200
1.0
0.0
2.0
1
1
19.
18
V
Kałużynski, Ignacy
Oborniki
1200
1.0
0.0
2.0
1
1
19.
5
V
Okulanis, Waldemar
Oborniki
1200
1.0
0.0
2.0
1
1
19.
18
V
Sroka, Kajetan
Oborniki
1200
1.0
0.0
2.0
1
1
29.
5
IV
Juraszyk, Kamil
ULKS "SKOCZKI" Słopanowo
1400
1.0
0.0
1.0
1
1
29.
8
Grzywacz, Grzegorz
Oborniki
1000
1.0
0.0
1.0
1
1
29.
5
Zydorczak, Magdalena
Oborniki
1000
1.0
0.0
1.0
1
1
32.
8
Wieczorek, Weronika
1000
1.0
0.0
1.0
0
1
33.
11
V
Mataczyński, Wojciech
LKS "Plezuro" Skoki
1200
0.5
0.0
3.5
0
1
34.
10
III
Izydor, Roman
1600
0.0
0.0
3.5
0
1
35.
11
V
Gil, Łukasz
Oborniki
1200
0.0
0.0
3.0
0
1
35.
11
V
Janasek, Zbigniew
Oborniki
1200
0.0
0.0
3.0
0
1
35.
2
V
Molata, Edgard
Oborniki
1200
0.0
0.0
3.0
0
1
35.
2
V
Szymczak, Przemysław
Oborniki
1200
0.0
0.0
3.0
0
1
39.
15
V
Szanecki, Franciszek
Oborniki
1200
0.0
0.0
2.0
0
2
40.
16
Gryszczenia, Stanisław
Oborniki
1000
0.0
0.0
2.0
0
1
40.
16
Karmiński, Jonatan
1000
0.0
0.0
2.0
0
1
40.
3
Szanecki, Feliks
Oborniki
1000
0.0
0.0
2.0
0
1
40.
16
Tadla, Filip
Oborniki
1000
0.0
0.0
2.0
0
1