نام خانوادگی | ریتینگ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dakowicz, Wiktoria | 1400 | |||||
2. | Borowski, Patryk | 1400 | |||||
3. | Sadowski, Bartosz | 1400 | |||||
4. | Sadowski, Łukasz | 1400 | |||||
5. | Szulżycki, Franciszek | 1400 | |||||
ببینید همه 14 بازیکنان |
· Promowanie aktywnych i bezpiecznych form wypoczynku podczas nadchodzących wakacji
· Podnoszenie poziomu gry w szachy, zdobycie kategorii szachowych V i IV
· Popularyzacja szachów wśród dzieci i młodzieży
· Integracja uczniów szkół podstawowych
· wyłonienie najlepszego zawodnika spośród uczniów szkół podstawowych w Czarnej Białostockiej i Czarnej Wsi Kościelnej
· Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Czarnej Białostockiej
· Stowarzyszenie KS Zaszachowani
· Sędzia główny Kamil Popławski, poplawski.kamil@proton.me, tel. 725 140 887
·Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Czarnej Bialostockiej
· Komendant Miejski Policji w Białymstoku
· 18.06.2024 wtorek, godz. 9.00 start 1 rundy
· Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Czarnej Białostockiej ul. Prusa 1
· wszyscy chętni uczniowie szkół podstawowych
· limit miejsc 60 osób, przy czym 20 miejsc jest zapewnione uczniom szkół podstawowych w Czarnej Białostockiej i Czarnej Wsi Kościelnej, obowiązuje kolejność zgłoszeń
· zapisując się do turnieju proszę podawać nazwisko, imię i pełną datę urodzenia, a w zakładce Klub szkołę do której uczęszcza zawodnik
· 10 zł od zawodnika, płatne przelewem na konto nr 39 1870 1045 2078 1078 8977 0001, Stowarzyszenie KS Zaszachowani, tytuł przelewu: turniej 18.06.2024- imię i nazwisko uczestnika
· Wpisowe należy opłacić do dnia 17.06.2024, wpisowe nie podlega zwrotowi
· Wpisowe zawiera opłatę klasyfikacyjno-rankingową
· 6 rund systemem szwajcarskim
· 15 minut + 15 sekund bonusu za każde posunięcie / zawodnika
· W serwisie turniejowym chessmanager
· Bezpośrednio u sędziego głównego lub drogą elektroniczną (w mailu zgłoszeniowym proszę podać imię, nazwisko oraz pełną datę urodzenia)
Harmonogram turnieju:
godz 8:45-9:00 – potwierdzenia udziału
godz: 9:00-15:00 – rundy I-V
godz: 15:00 podsumowanie i zamknięcie turnieju
· Buchholz zredukowany 1
· pełny Buchholz
· Sonnenborn-Berger
· progresja
· bezpośredni pojedynek
· Za miejsca I-III puchar
· Statuetki dla najlepszych zawodników z SP1, SP2 i SP w CzWK
· Każdy zawodnik, który uzyska kategorię szachową otrzyma medal
pozostałe nagrody wkrótce
· Obowiązują aktualne przepisy FIDE i PZSzach.
· Uczestnictwo w turnieju oznacza zgodę na gromadzenie, przetwarzanie i przekazywanie danych osobowych w zakresie związanym z obsługą turnieju, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych.
· Uczestnictwo w turnieju oznacza zgodę zawodników i osób towarzyszących na wykorzystanie swojego wizerunku w ogólnopolskich i lokalnych mediach, na stronach internetowych oraz profilach społecznościowych organizatora (np. do pamiątkowych galerii zdjęć z imprezy).
· W sprawach nieujętych w komunikacie organizacyjnym turnieju lub Kodeksie Szachowym decyduje sędzia główny.
Z partii rozgrywanych na szachownicy nr 1 będzie prowadzona transmisja internetowa, dzięki której będzie możliwość późniejszej analizy partii.