1. |
|
GM
|
Jedynak, Radosław
|
UKS TSz Zieloni Zielonka |
2234
|
1982 |
|
2. |
|
K+
|
Olszewski, Marek
|
BKS "Chemik" Bydgoszcz |
1942
|
1960 |
|
3. |
|
I
|
Przybylski, Bartosz
|
BKS "Chemik" Bydgoszcz |
1871
|
2007 |
|
4. |
|
I++
|
Konieczyński, Piotr
|
ŻTMS "Baszta" Żnin |
1863
|
1980 |
|
5. |
|
I++
|
Szybowicz, Piotr
|
BKS "Chemik" Bydgoszcz |
1800
|
1979 |
|
6. |
|
II+
|
Sobiech, Krzysztof
|
UKS "Szachy" Osielsko |
1799
|
1990 |
|
7. |
|
II
|
Gabryszewski, Hubert
|
NOK Nakło |
1729
|
1998 |
|
8. |
|
II
|
Majdan, Damian
|
ŻTMS "Baszta" Żnin |
1710
|
1983 |
|
9. |
|
I+
|
Kamiński, Damian
|
KSz "Gambit" Świecie |
1684
|
1986 |
|
10. |
|
|
Terekhov, Roman
|
Bydgoszcz |
1665
|
1980 |
|
11. |
|
|
Dassuj, Andrzej
|
MKS przy MDK Trzcianka |
1601
|
1972 |
|
12. |
|
I
|
Śniadecki, Jerzy
|
ŻTMS "Baszta" Żnin |
1572
|
1960 |
|
13. |
|
II
|
Michalak, Jacek
|
NOK Nakło |
1570
|
1971 |
|
14. |
|
II
|
Kapela, Norbert
|
UKS Gambit Toruń |
1553
|
2007 |
|
15. |
|
II
|
Polak, Aleksander
|
BKS "Chemik" Bydgoszcz |
1507
|
2007 |
|
16. |
|
III
|
Makarewicz, Jakub
|
Kcynia |
1494
|
2008 |
|
17. |
|
II
|
Górny, Jacek
|
UKS "Szachy" Osielsko |
1485
|
1973 |
|
18. |
|
III
|
Rydzyński, Marcin
|
UKS "SZACHOWA DWÓJKA" Szubin |
1474
|
1999 |
|
19. |
|
I+
|
Starzyński, Waldemar
|
BKS "Chemik" Bydgoszcz |
1461
|
1950 |
|
20. |
|
II
|
Wiśniewski, Wiktor
|
BKS "Chemik" Bydgoszcz |
1418
|
2007 |
|
21. |
|
II
|
Maciejewski, Adam
|
MKS "EMDEK" Bydgoszcz |
1402
|
2006 |
|
22. |
|
II
|
Tański, Wiktor
|
ŻTMS "Baszta" Żnin |
1354
|
2005 |
|
23. |
|
II
|
Bultrowicz, Leszek
|
KSz "Gambit" Świecie |
1347
|
1955 |
|
24. |
|
II
|
Warda, Krzysztof
|
Toruń |
1339
|
1993 |
|
25. |
|
III
|
Chudzik, Przemysław
|
UKS "SZACHOWA DWÓJKA" Szubin |
1314
|
1979 |
|
26. |
|
II
|
Majdan, Zygmunt
|
Szkocja |
1304
|
1949 |
|
27. |
|
II
|
Śliwonik, Robert
|
MKS "EMDEK" Bydgoszcz |
1268
|
1970 |
|
28. |
|
IV
|
Galiński, Grzegorz
|
Koronowo |
1223
|
1959 |
|
29. |
|
II
|
Kudłacik, Jan
|
Bydgoszcz |
1216
|
1934 |
|
30. |
|
III
|
Lipowski, Adam
|
UKS "Szachy" Osielsko |
1212
|
2008 |
|
31. |
|
II
|
Jurkiewicz, Kazimierz
|
BKS "Chemik" Bydgoszcz |
1206
|
1939 |
|
32. |
|
IV
|
Stańczak, Olaf
|
UKS "Szachy" Osielsko |
1123
|
2010 |
|
33. |
|
III
|
Brudnicki, Paweł
|
UKS "Szachy" Osielsko |
1077
|
2010 |
|
34. |
|
V
|
Nalewajski, Grzegorz
|
Kcynia |
1046
|
1985 |
|
35. |
|
II
|
Chodorowski, Włodzimierz
|
ITS "Kopernik" Inowrocław |
1800
|
1955 |
|
36. |
|
III
|
Szczepaniak, Tomasz
|
ITS "Kopernik" Inowrocław |
1600
|
1957 |
|
37. |
|
IV
|
Bańka, Radosław
|
NOK Nakło |
1400
|
2000 |
|
38. |
|
IV
|
Kamiński, Tomasz
|
Start Bydgoszcz |
1400
|
1970 |
|
39. |
|
V
|
Januszewski, Szymon
|
UKS "Szachy" Osielsko |
1200
|
2009 |
|
40. |
|
V
|
Tański, Grzegorz
|
ŻTMS "Baszta" Żnin |
1200
|
2010 |
|
41. |
|
|
Delke, Artur
|
Szubin |
1000
|
1908 |
|
42. |
|
|
Kędziorski, Kacper
|
Szubin |
1000
|
2009 |
|
43. |
|
|
Makarewicz, Dawid
|
Bydgoszcz |
1000
|
1995 |
|
44. |
|
|
Terekhov, Bohdan
|
Bydgoszcz |
1000
|
2008 |
|