1. |
|
II
|
Filipczyk, Michał
|
Szkoła Podstawowa nr 2 w Pruszczu Gdańskim |
1228
|
2008 |
|
2. |
|
II
|
Brudzyński, Wojciech
|
Szkoła Podstawowa nr 92 w Gdańsku |
1165
|
2007 |
|
3. |
|
III
|
Magiera, Kosma
|
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Jana Kochanowskiego w Malborku |
1145
|
2007 |
|
4. |
|
III
|
Narwojsz, Franciszek
|
Katolicka Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Pruszczu Gdańskim |
1131
|
2010 |
|
5. |
|
IV
|
Sutryk, Wojciech
|
Szkoła podstawowa nr 27 im. Dzieci Zjednoczonej Europy |
1049
|
2010 |
|
6. |
|
II
|
Biedrzycka, Natalia
|
Szkoła Podstawowa OMS w Kwidzynie |
1017
|
2011 |
|
7. |
|
II
|
Narwojsz, Helena
|
Katolicka Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Pruszczu Gdańskim |
1600
|
2012 |
|
8. |
|
III
|
Rogacki, Mikołaj
|
Chrześcijańska Szkoła Montessori |
1600
|
2008 |
|
9. |
|
III
|
Gałązka, Julia
|
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Jana Kochanowskiego w Malborku |
1400
|
2007 |
|
10. |
|
III
|
Małkowska, Daria
|
Szkoła Podstawowa OMS w Kwidzynie |
1400
|
2011 |
|
11. |
|
III
|
Szklarczyk, Patrycja
|
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Jana Kochanowskiego w Malborku |
1400
|
2007 |
|
12. |
|
IV
|
Gębka, Arkadiusz
|
Szkoła Podstawowa nr 19 im. Zasłużonych Ludzi Morza w Gdańsku |
1400
|
2009 |
|
13. |
|
IV
|
Gort, Adam
|
Pozytywna Szkoła Podstawowa w Gdańsku |
1400
|
2010 |
|
14. |
|
IV
|
Narwojsz, Antoni
|
Katolicka Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Pruszczu Gdańskim |
1400
|
2013 |
|
15. |
|
IV
|
Rogacki, Hubert
|
Chrześcijańska Szkoła Montessori |
1400
|
2010 |
|
16. |
|
IV
|
Rybak, Hubert
|
Szkoła Podstawowa nr 67 w Gdańsku |
1400
|
2012 |
|
17. |
|
IV
|
Sakiewicz, Bartosz
|
CET Gdańsk |
1400
|
2012 |
|
18. |
|
IV
|
Pisańska, Barbara
|
III Społeczna Szkoła Podstawowa STO |
1250
|
2010 |
|
19. |
|
V
|
Boguszewski, Andrzej
|
Szkoła Podstawowa nr 92 w Gdańsku |
1200
|
2008 |
|
20. |
|
V
|
Komasara, Igor
|
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Jana Kochanowskiego w Malborku |
1200
|
2012 |
|
21. |
|
V
|
Komasara, Natan
|
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Jana Kochanowskiego w Malborku |
1200
|
2014 |
|
22. |
|
V
|
Łosiewicz, Wojciech
|
Szkoła Podstawowa w Bojanie |
1200
|
2012 |
|
23. |
|
V
|
Majewski, Jakub
|
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 w Gdańsku |
1200
|
2007 |
|
24. |
|
|
Aleksiejuk Piotr
|
Pozytywna Szkoła Podstawowa im. Arkadiusza Arama Rybickiego w Gdańsku |
1000
|
|
|
25. |
|
|
Barul Adam
|
Szkoła Podstawowa nr 46 w Gdyni |
1000
|
2013 |
|
26. |
|
|
Brzuskiewicz Tymon
|
III Społeczna Szkoła Podstawowa STO |
1000
|
2013 |
|
27. |
|
|
Chmiel, Kuba
|
Szkoła Podstawowa nr 20 w Gdańsku |
1000
|
2010 |
|
28. |
|
|
Czuraj, Franciszek
|
Podstawowa Szkoła Gedanesis |
1000
|
2013 |
|
29. |
|
|
Czuraj, Karolina
|
Podstawowa Szkoła Gedanesis |
1000
|
2008 |
|
30. |
|
|
Czuraj, Piotr
|
Podstawowa Szkoła Gedanesis |
1000
|
2011 |
|
31. |
|
|
Gorbunov, Andrei
|
I Społeczna Szkoła Podstawowa STO w Gdańsku |
1000
|
2012 |
|
32. |
|
|
Janicki, Michał
|
Szkoła Podstawowa nr 48 im.gen. Józefa Hallera w Gdańsku |
1000
|
2012 |
|
33. |
|
|
Leśniewski Stanisław
|
Chrześcijańska Szkoła Montessori nr 2 w Gdańsku |
1000
|
2011 |
|
34. |
|
|
Lisowska, Katarzyna
|
Szkoła Podstawowa nr 17 |
1000
|
2010 |
|
35. |
|
|
Małkuszewski Aleksander
|
Szkoła Podstawowa im. Na Bursztynowym Szlaku w Mikoszewie |
1000
|
2010 |
|
36. |
|
|
Narloch Robert
|
Szkoła Podstawowa nr 15 w Gdańsku |
1000
|
2012 |
|
37. |
|
|
Pawłowski Antoni
|
Szkoła Podstawowa im. Na Bursztynowym Szlaku w Mikoszewie |
1000
|
2011 |
|
38. |
|
|
Przybysz Mieszko
|
Podstawowa Szkoła Gedanesis |
1000
|
|
|
39. |
|
|
Pyszka, Wiktor
|
Szkoła Podstawowa nr 85 w Gdańsku |
1000
|
2008 |
|
40. |
|
|
Śmiałkowska Clara
|
British International School Gdańsk |
1000
|
2012 |
|
41. |
|
|
Sobolewski Krzysztof
|
Szkoła Podstawowa nr 8 w Gdańsku |
1000
|
2008 |
|
42. |
|
|
Starzak Paweł
|
Pozytywna Szkoła Podstawowa w Gdańsku |
1000
|
2012 |
|
43. |
|
|
Unterschuetz, Jan
|
Szkoła Podstawowa nr 14 im. ks. Grzegorza Piramowicza w Gdańsku |
1000
|
2010 |
|
44. |
|
|
Urbanowicz Stanisław
|
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Janusza Korczaka w Rumi |
1000
|
2013 |
|
45. |
|
|
Woźnowski Karol
|
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Przyjaciół Ziemi w Gdańsku |
1000
|
2013 |
|
46. |
|
|
Woźnowski Sambor
|
Szkoła Podstawowa nr 5 w Gdańsku |
1000
|
2010 |
|
47. |
|
|
Zdrojewski, Bartosz
|
Szkoła Podstawowa Kaziuki w Gdańsku |
1000
|
2010 |
|