Apellidos, Nombre | Rating | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Grech, Szymon | 1609 | |||||
2. | Grech, Joanna | 1600 | |||||
3. | Sipowicz, Filip | 1400 | |||||
4. | Rogala, Wojciech | 1200 | |||||
5. | Rogowski, Piotr | 1200 | |||||
Ver los 10 jugadores |
MISTRZOSTWA MŁODEGO SZACHISTY
Z OKAZJI DNI OBORNIK ŚLĄSKICH
O PUCHAR BURMISTRZA
OBORNIKI ŚLĄSKIE
2024-05-19
KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY
Organizator:
- Klub Szachowy Wieża Pęgów
Współorganizatorzy:
- Gmina Oborniki Śląskie
- Ośrodek Sportu i Rekreacji Oborniki Śląskie
Cel imprezy:
- wyłonienie najlepszego młodego szachisty do lat 9
- wyłonienie najlepszego młodego szachisty do lat 12
- wyłonienie najlepszego młodego szachisty do lat 18
- wyłonienie najlepszej młodej szachistki do lat 9
- wyłonienie najlepszej młodej szachistki do lat 12
- wyłonienie najlepszej młodej szachistki do lat 18
Warunki uczestnictwa:
- zawodnicy i zawodniczki urodzone w 2006 roku i wcześniej - zgłoszenia przyjmowane będą na stronie chessmanager
https://www.chessmanager.com/pl/tournaments/4859009833631744
ub pocztą elektroniczną na adres: wiezapegow@gmail.com, telefonicznie pod numerem: 608 841 613
- w zgłoszeniu należy podać imię, nazwisko, datę urodzenia, miejscowość, klub
- wpłacenie wpisowego w wysokości 30 zł na konto Klubu Szachowego Wieża Pęgów 71 9583 0009 0018 3110 2000 0001 do dnia 15 maja 2024 roku lub 50 zł na miejscu w dniu zawodów
- liczba miejsc ograniczona do 200 zawodników, decyduje kolejność zgłoszeń.
Termin i miejsce gry:
- 19.05.2024 r. godz. 10.00 - I runda
- Hala Sportowa w Obornikach Śląskich ul. Poniatowskiego 22,
- weryfikacja uczestników w dniu gry od 8.45 do 9.45
System rozgrywek i czas gry:
- system szwajcarski na dystansie 7 rund, kojarzenie komputerowe
- możliwość zdobycia IV i V kategorii męskiej i kobiecej
- tempo gry: 15 minut + 15 sekund/pos.
O kolejności zajętych miejsc decyduje:
- ilość zdobytych punktów
- Buchholz zredukowany
- Buchholz
- S-B
- progres
- bezpośredni pojedynek
- liczba zwycięstw
- losowanie lub dogrywka w przypadku miejsc nagrodzonych
Nagrody: gwarantowane
Kategoria U 9, U12, U18 chłopcy i dziewczyny
1 miejsce : Puchar + medal + dyplom
2 miejsce : Książka + medal + dyplom
3 miejsce : Medal + dyplom
Pozostałe miejsca dyplom + słodka niespodzianka dla każdego uczestnika
- warunkiem otrzymania nagrody jest obecność na ceremonii wręczenia nagród na zakończeniu turnieju, w innym przypadku nagroda jest przyznawana następnemu w kolejności zawodnikowi