Tournament
Players
Rounds
Results
Contact
New Tournament
login
English
český
Deutsch
English
Español
فارسی
Français
Italiano
Lietuvos
Dutch
polski
русский
Türkçe
українська
login
Menu
"Cztery pory roku" 2 - LETNI TURNIEJ SZACHOWY
Tournament
Players
Rounds
Results
Contact
Results
Round:
1
2
3
4
5
6
General Classification
General Classification
I - III chłopcy
IV - VI chłopcy
I - III dziewczęta
IV - VI dziewczęta
Chłopcy
Dziewczęta
SP9
SP15
"Cztery pory roku" 2 - LETNI TURNIEJ SZACHOWY
Results after Round 6
Surname, Name
Club
Rating
Pts
BHC1
BH
SB
DE
WIN
BPG
1.
Kaminski, Oliwier
SP9
1147
5.5
22.0
25.5
23.0
5
3
2.
Wysocka, Maja
SP15
1042
5.0
24.0
25.0
20.25
4
2
3.
Kosakowski, Borys
SP9
1115
5.0
21.5
24.5
19.75
4
3
4.
Kulczynski, Piotr
SP9
1091
5.0
20.0
23.0
18.0
5
3
5.
Karmowski, Nikodem
SP9
1092
5.0
17.5
19.5
14.0
5
3
6.
3
Knapkiewicz, Oliwier
SP9
1022
4.5
18.0
19.5
13.75
4
3
7.
4
Malek, Sophie
SP9
1156
4.5
17.0
19.0
13.5
4
3
8.
5
Kazimierczak, Pawel
SP9
1161
4.0
20.0
23.0
13.0
4
3
9.
6
Malek, Jeremi
SP9
1064
4.0
19.5
20.0
10.0
4
3
10.
4
Kazimierczak, Michal
SP9
1107
4.0
19.0
21.0
10.5
4
3
11.
5
Bak, Jan
SP15
1108
4.0
18.5
20.5
11.5
4
3
12.
7
Lopuszynski, Filip
SP9
1026
4.0
18.0
20.0
11.0
4
4
13.
5
Urbaniak, Helena
SP15
1011
4.0
18.0
18.5
11.0
4
4
14.
7
Ciesielski, Wiktor
SP9
1058
4.0
17.0
19.0
10.0
4
3
15.
3
Sadowski, Marcin
SP9
1010
4.0
16.5
18.5
11.0
4
3
16.
4
Winiarski, Bartosz
SP15
1015
4.0
15.0
15.5
7.5
4
3
17.
8
Schulz, Nikodem
SP15
1134
4.0
14.5
15.5
9.5
4
3
18.
8
Lewandowski, Mikołaj
SP9
1046
3.5
20.0
22.0
10.25
3
3
19.
7
Wozniak, Bartosz
SP9
1109
3.5
15.0
17.0
8.75
3
3
20.
6
Kucharski, Kacper
SP9
1103
3.0
20.0
23.0
11.0
3
3
21.
7
Kaczmarek, Wojciech
SP9
1048
3.0
18.5
21.0
10.0
3
3
22.
5
Kmieć, Kamil
SP15
1008
3.0
18.5
20.0
7.0
3
3
23.
1
Brzecki, Franciszek
SP15
1038
3.0
17.5
20.0
8.5
3
3
24.
3
Tamborski, Antoni
SP15
1021
3.0
17.0
19.0
7.0
3
3
25.
6
Gralewski, Aleksander
SP15
1012
3.0
16.5
17.5
6.0
3
3
26.
6
Jaroszewski, Mateusz
SP15
1019
3.0
16.5
17.0
5.5
3
3
27.
4
Samulczyk, Oliwier
SP9
1030
3.0
15.0
17.0
6.0
3
4
28.
7
Zawacki, Tomasz
SP15
1011
3.0
15.0
16.0
5.5
3
3
29.
5
Sikorski, Jan
SP9
1088
3.0
14.5
16.5
7.5
3
3
30.
6
Wojterkowski, Wiktor
SP9
1024
3.0
14.5
15.0
4.0
3
3
31.
2
Bukowski, Norbert
SP15
1004
3.0
14.0
15.5
7.0
3
2
32.
8
Glocki, Kamil
SP15
1010
3.0
13.0
13.5
4.0
3
3
33.
6
Janicki, Maksymilian
SP15
1011
2.5
17.0
18.5
4.75
2
3
34.
8
Jarka, Sebastian
SP9
1043
2.5
16.0
18.0
6.25
2
3
35.
9
Brzezińska, Karolina
SP9
1008
2.5
15.0
16.0
5.75
2
3
36.
5
Szydlowska, Natalia
SP9
1011
2.5
14.0
15.5
4.75
2
3
37.
7
Michalski, Franciszek
SP9
1032
2.0
20.0
21.0
5.0
2
2
38.
9
Czuma, Igor
SP15
1014
2.0
19.0
22.0
7.0
2
3
39.
1
Zajaczkowski, Oliwier
SP15
1029
2.0
15.5
17.0
3.5
2
3
40.
4
Stawicka, Weronika
SP9
1010
2.0
15.5
16.0
3.0
2
3
41.
7
Lubiatowska, Zuzanna
SP9
1024
2.0
15.0
15.5
2.0
2
3
42.
3
Czechowski, Xawery
SP15
1011
2.0
14.5
15.0
2.5
2
3
43.
4
Kaczmarek, Gracjan
SP9
1010
2.0
13.0
13.5
2.5
2
3
44.
3
Jaronik, Barbara
SP9
1004
2.0
11.5
12.0
2.5
1
3
45.
5
Czerniejewski-Nieczaj, Wojciech
SP9
1004
2.0
10.5
11.0
1.0
1
3
46.
3
Ziętek, Martyna
SP9
1008
1.5
16.5
17.5
1.0
0
3
47.
5
Mistrzak, Alan
SP9
1003
1.5
15.5
17.5
5.25
1
3
48.
3
Gajdziński, Stanisław
SP15
1007
1.5
11.0
11.5
1.0
0
3
49.
Wnęk, Oliwia
SP9
1004
1.0
14.0
16.0
0.0
0
2
50.
2
Sikorski, Stanisław
SP9
1000
1.0
13.5
15.5
0.0
0
2
51.
5
Wołyńska, Pola
SP9
1004
1.0
13.5
15.0
0.0
0
2