1. |
|
IV
|
Hofman, Damian
|
MUKS "Stoczek 45" Białystok |
1400
|
2008 |
|
2. |
|
IV
|
Sawicki, Jakub
|
Szkoła Podstawowa nr 37 w Białymstoku |
1400
|
2009 |
|
3. |
|
IV
|
Sikora, Oliwier
|
Szkoła Podstawowa nr 37 w Białymstoku |
1400
|
2009 |
|
4. |
|
IV
|
Stefanek, Michał
|
MUKS "Stoczek 45" Białystok |
1400
|
2011 |
|
5. |
|
IV
|
Kluczyk, Maria
|
Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku |
1250
|
2008 |
|
6. |
|
V
|
Małaszkiewicz, Michał
|
Akademia Szachowa Mali Mistrzowie |
1200
|
2011 |
|
7. |
|
|
Ambrożewicz, Stanisław
|
Akademia Gambit |
1000
|
2010 |
|
8. |
|
|
Anchim, Martyna
|
Akademia Gambit |
1000
|
2010 |
|
9. |
|
|
Augustynowicz, Michał
|
Akademia Gambit |
1000
|
2012 |
|
10. |
|
|
Buczyłko, Lena
|
Akademia Gambit |
1000
|
2011 |
|
11. |
|
|
Bujwid, Mia
|
Akademia Gambit |
1000
|
2011 |
|
12. |
|
|
Chorabik, Michał
|
|
1000
|
2016 |
|
13. |
|
|
Cichończyk, Grzegorz
|
Akademia Gambit |
1000
|
2010 |
|
14. |
|
|
Dembski, Szymon
|
Akademia, Gambit |
1000
|
2010 |
|
15. |
|
|
Godlewski, Maksymilian
|
Akademia Gambit |
1000
|
2012 |
|
16. |
|
|
Grześ, Gabriela
|
Akademia Gambit |
1000
|
2006 |
|
17. |
|
|
Gudalewska, Julia
|
Akademia Gambit |
1000
|
2011 |
|
18. |
|
|
Jabłoński, Kacper
|
Akademia Gambit |
1000
|
2010 |
|
19. |
|
|
Jankowski, Jakub
|
|
1000
|
2010 |
|
20. |
|
|
Jóźwicki, Michał
|
Akademia Gambit |
1000
|
2012 |
|
21. |
|
|
Kitlas, Zofia
|
|
1000
|
2010 |
|
22. |
|
|
Kowalczyk, Łukasz
|
|
1000
|
2008 |
|
23. |
|
|
Krasowski, Michał
|
Niepubliczna Szkoła Podstawowa "Szkoła Dobrego Startu" w Białymstoku |
1000
|
2010 |
|
24. |
|
|
Krysiuk, Konrad
|
|
1000
|
2008 |
|
25. |
|
|
Krzywosz, Alicja
|
Akademia Gambit |
1000
|
2010 |
|
26. |
|
|
Krzyżanowska, Monika
|
|
1000
|
2009 |
|
27. |
|
|
Maksymiuk, Magdalena
|
Akademia Gambit |
1000
|
2009 |
|
28. |
|
|
Masajło, Bartosz
|
Akademia Gambit |
1000
|
2009 |
|
29. |
|
|
Morozewicz, Tomasz
|
Akademia Szachowa Mali Mistrzowie |
1000
|
2010 |
|
30. |
|
|
Muśko, Jędrzej
|
Akademia Gambit |
1000
|
2011 |
|
31. |
|
|
Niegierewicz, Gloria
|
Niepubliczna Szkoła Podstawowa "Szkoła Dobrego Startu" w Białymstoku |
1000
|
2009 |
|
32. |
|
|
Niewiński, Kacper
|
Akademia Gambit |
1000
|
2011 |
|
33. |
|
|
Pogorzelska, Gabriela
|
|
1000
|
2009 |
|
34. |
|
|
Popławski, Szymon
|
Akademia Gambit |
1000
|
2010 |
|
35. |
|
|
Puczyński, Hubert
|
Akademia Gambit |
1000
|
2008 |
|
36. |
|
|
Romanowicz, Konrad
|
Przedszkole Na Zielonej Górce w Białymstoku |
1000
|
2012 |
|
37. |
|
|
Sadowski, Krzysztof
|
|
1000
|
2009 |
|
38. |
|
|
Sanik, Aleksandra
|
Akademia Gambit |
1000
|
2012 |
|
39. |
|
|
Sikorski, Kacper
|
|
1000
|
2009 |
|
40. |
|
|
Tarasiuk, Kamila
|
Przedszkole Samorządowe nr 51 w Białymstoku |
1000
|
2010 |
|
41. |
|
|
Trochimczyk, Jan
|
Akademia Gambit |
1000
|
2009 |
|
42. |
|
|
Uljańska, Katarzyna
|
Niepubliczna Szkoła Podstawowa "Szkoła Dobrego Startu" w Białymstoku |
1000
|
2009 |
|
43. |
|
|
Winnicki, Szymon
|
Akademia Gambit |
1000
|
2012 |
|
44. |
|
|
Wójcik, Hubert
|
Akademia Gambit |
1000
|
2010 |
|