1. |
|
|
II |
Brudzyński, Wojciech
|
Szkoła Podstawowa nr 92 w Gdańsku
|
1165
|
|
4.0 |
6.0
|
11.0
|
10.0
|
4
|
2. |
3 |
|
V |
Majewski, Jakub
|
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 w Gdańsku
|
1200
|
|
4.0 |
4.5
|
9.0
|
10.0
|
4
|
3. |
1 |
|
II |
Filipczyk, Michał
|
Szkoła Podstawowa nr 2 w Pruszczu Gdańskim
|
1228
|
|
4.0 |
4.0
|
8.0
|
10.0
|
4
|
4. |
1 |
|
|
Sobolewski Krzysztof
|
Szkoła Podstawowa nr 8 w Gdańsku
|
1000
|
|
3.0 |
5.0
|
10.5
|
9.0
|
3
|
5. |
3 |
|
II |
Narwojsz, Helena
|
Katolicka Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Pruszczu Gdańskim
|
1600
|
|
3.0 |
5.0
|
10.0
|
9.0
|
3
|
6. |
2 |
|
II |
Biedrzycka, Natalia
|
Szkoła Podstawowa OMS w Kwidzynie
|
1017
|
|
3.0 |
4.5
|
10.5
|
8.0
|
3
|
7. |
6 |
|
III |
Gałązka, Julia
|
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Jana Kochanowskiego w Malborku
|
1400
|
|
3.0 |
4.5
|
9.5
|
8.0
|
3
|
8. |
4 |
|
IV |
Rybak, Hubert
|
Szkoła Podstawowa nr 67 w Gdańsku
|
1400
|
|
3.0 |
4.5
|
8.0
|
8.0
|
3
|
9. |
1 |
|
III |
Rogacki, Mikołaj
|
Chrześcijańska Szkoła Montessori
|
1600
|
|
3.0 |
4.0
|
8.0
|
8.0
|
3
|
10. |
8 |
|
|
Chmiel, Kuba
|
Szkoła Podstawowa nr 20 w Gdańsku
|
1000
|
|
3.0 |
4.0
|
7.5
|
6.0
|
3
|
11. |
4 |
|
III |
Szklarczyk, Patrycja
|
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Jana Kochanowskiego w Malborku
|
1400
|
|
3.0 |
4.0
|
7.0
|
6.0
|
3
|
12. |
2 |
|
IV |
Gort, Adam
|
Pozytywna Szkoła Podstawowa w Gdańsku
|
1400
|
|
3.0 |
3.0
|
7.0
|
7.0
|
3
|
13. |
7 |
|
III |
Narwojsz, Franciszek
|
Katolicka Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Pruszczu Gdańskim
|
1131
|
|
2.5 |
5.5
|
11.0
|
7.5
|
2
|
14. |
3 |
|
III |
Magiera, Kosma
|
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Jana Kochanowskiego w Malborku
|
1145
|
|
2.5 |
5.0
|
10.0
|
6.5
|
2
|
15. |
8 |
|
V |
Łosiewicz, Wojciech
|
Szkoła Podstawowa w Bojanie
|
1200
|
|
2.5 |
5.0
|
8.5
|
7.5
|
2
|
16. |
8 |
|
IV |
Sutryk, Wojciech
|
Szkoła podstawowa nr 27 im. Dzieci Zjednoczonej Europy
|
1049
|
|
2.5 |
4.0
|
7.5
|
6.5
|
2
|
17. |
6 |
|
IV |
Rogacki, Hubert
|
Chrześcijańska Szkoła Montessori
|
1400
|
|
2.5 |
4.0
|
6.5
|
6.5
|
2
|
18. |
1 |
|
V |
Boguszewski, Andrzej
|
Szkoła Podstawowa nr 92 w Gdańsku
|
1200
|
|
2.5 |
3.5
|
7.5
|
6.5
|
2
|
19. |
9 |
|
|
Leśniewski Stanisław
|
Chrześcijańska Szkoła Montessori nr 2 w Gdańsku
|
1000
|
|
2.0 |
6.0
|
11.0
|
6.0
|
2
|
20. |
7 |
|
III |
Małkowska, Daria
|
Szkoła Podstawowa OMS w Kwidzynie
|
1400
|
|
2.0 |
5.0
|
10.0
|
5.0
|
2
|
21. |
|
|
IV |
Gębka, Arkadiusz
|
Szkoła Podstawowa nr 19 im. Zasłużonych Ludzi Morza w Gdańsku
|
1400
|
|
2.0 |
4.5
|
9.5
|
7.0
|
2
|
22. |
7 |
|
|
Barul Adam
|
Szkoła Podstawowa nr 46 w Gdyni
|
1000
|
|
2.0 |
4.0
|
8.0
|
5.0
|
2
|
22. |
|
|
|
Brzuskiewicz Tymon
|
III Społeczna Szkoła Podstawowa STO
|
1000
|
|
2.0 |
4.0
|
8.0
|
5.0
|
2
|
22. |
2 |
|
|
Janicki, Michał
|
Szkoła Podstawowa nr 48 im.gen. Józefa Hallera w Gdańsku
|
1000
|
|
2.0 |
4.0
|
8.0
|
5.0
|
2
|
25. |
8 |
|
V |
Komasara, Natan
|
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Jana Kochanowskiego w Malborku
|
1200
|
|
2.0 |
4.0
|
7.5
|
6.0
|
2
|
26. |
10 |
|
|
Gorbunov, Andrei
|
I Społeczna Szkoła Podstawowa STO w Gdańsku
|
1000
|
|
2.0 |
4.0
|
7.5
|
3.0
|
2
|
27. |
3 |
|
|
Zdrojewski, Bartosz
|
Szkoła Podstawowa Kaziuki w Gdańsku
|
1000
|
|
2.0 |
3.5
|
6.5
|
5.0
|
1
|
28. |
9 |
|
IV |
Pisańska, Barbara
|
III Społeczna Szkoła Podstawowa STO
|
1250
|
|
2.0 |
2.5
|
6.5
|
3.0
|
2
|
28. |
6 |
|
|
Aleksiejuk Piotr
|
Pozytywna Szkoła Podstawowa im. Arkadiusza Arama Rybickiego w Gdańsku
|
1000
|
|
2.0 |
2.5
|
6.5
|
3.0
|
2
|
30. |
8 |
|
|
Woźnowski Sambor
|
Szkoła Podstawowa nr 5 w Gdańsku
|
1000
|
|
2.0 |
2.0
|
6.5
|
3.0
|
1
|
31. |
10 |
|
|
Czuraj, Franciszek
|
Podstawowa Szkoła Gedanesis
|
1000
|
|
2.0 |
2.0
|
6.0
|
3.0
|
2
|
32. |
8 |
|
IV |
Sakiewicz, Bartosz
|
CET Gdańsk
|
1400
|
|
2.0 |
2.0
|
4.0
|
4.0
|
2
|
33. |
7 |
|
|
Unterschuetz, Jan
|
Szkoła Podstawowa nr 14 im. ks. Grzegorza Piramowicza w Gdańsku
|
1000
|
|
1.5 |
4.5
|
8.5
|
5.0
|
1
|
34. |
9 |
|
V |
Komasara, Igor
|
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Jana Kochanowskiego w Malborku
|
1200
|
|
1.5 |
4.0
|
8.0
|
4.0
|
1
|
35. |
|
|
|
Czuraj, Piotr
|
Podstawowa Szkoła Gedanesis
|
1000
|
|
1.0 |
5.0
|
9.5
|
3.0
|
1
|
36. |
7 |
|
|
Pyszka, Wiktor
|
Szkoła Podstawowa nr 85 w Gdańsku
|
1000
|
|
1.0 |
4.5
|
9.5
|
4.0
|
1
|
37. |
6 |
|
|
Czuraj, Karolina
|
Podstawowa Szkoła Gedanesis
|
1000
|
|
1.0 |
4.5
|
8.0
|
3.0
|
1
|
38. |
5 |
|
|
Starzak Paweł
|
Pozytywna Szkoła Podstawowa w Gdańsku
|
1000
|
|
1.0 |
4.5
|
7.5
|
1.0
|
1
|
39. |
11 |
|
IV |
Narwojsz, Antoni
|
Katolicka Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Pruszczu Gdańskim
|
1400
|
|
1.0 |
4.0
|
9.0
|
4.0
|
1
|
40. |
9 |
|
|
Urbanowicz Stanisław
|
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Janusza Korczaka w Rumi
|
1000
|
|
1.0 |
4.0
|
8.0
|
3.0
|
1
|
41. |
8 |
|
|
Woźnowski Karol
|
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Przyjaciół Ziemi w Gdańsku
|
1000
|
|
1.0 |
4.0
|
7.5
|
3.0
|
0
|
42. |
1 |
|
|
Lisowska, Katarzyna
|
Szkoła Podstawowa nr 17
|
1000
|
|
1.0 |
4.0
|
6.0
|
1.0
|
1
|
43. |
3 |
|
|
Przybysz Mieszko
|
Podstawowa Szkoła Gedanesis
|
1000
|
|
1.0 |
3.0
|
6.0
|
1.0
|
0
|
44. |
5 |
|
|
Narloch Robert
|
Szkoła Podstawowa nr 15 w Gdańsku
|
1000
|
|
1.0 |
2.5
|
5.5
|
3.0
|
1
|
45. |
3 |
|
|
Śmiałkowska Clara
|
British International School Gdańsk
|
1000
|
|
1.0 |
2.5
|
5.0
|
2.0
|
1
|
46. |
|
|
|
Małkuszewski Aleksander
|
Szkoła Podstawowa im. Na Bursztynowym Szlaku w Mikoszewie
|
1000
|
|
0.0 |
4.0
|
8.0
|
0.0
|
0
|
47. |
2 |
|
|
Pawłowski Antoni
|
Szkoła Podstawowa im. Na Bursztynowym Szlaku w Mikoszewie
|
1000
|
|
0.0 |
3.0
|
6.5
|
0.0
|
0
|