Tournament
Group
GRUPA A
GRUPA B
GRUPA C
GRUPA D
Schedule
Players
Rounds
Results
Contact
New Tournament
login
English
český
Deutsch
English
Español
فارسی
Français
Italiano
Lietuvos
Dutch
polski
русский
Türkçe
українська
login
Menu
Turniej Powitanie Wiosny Wieliczka 2024 grupa B - na II kat M i I kat K
Tournament
Group
GRUPA A
GRUPA B
GRUPA C
GRUPA D
Schedule
Players
Rounds
Results
Contact
Results
Round:
1
2
3
4
5
6
7
Turniej Powitanie Wiosny Wieliczka 2024 grupa B - na II kat M i I kat K
Results after Round 7
Surname, Name
Club
Rating
Pts
BHC1
BH
SB
PS
DE
WIN
BWG
1.
III
Cywicki, Bartosz
UKS "GONIEC" Staniątki
1600
II
7.0
26.0
28.5
28.5
28.0
7
4
2.
2
III
Laskowicz, Jerzy
Szachownica Kłaj
1600
II
5.5
24.0
26.0
20.5
22.0
4
1
3.
4
III
Wilkosz, Igor
GOK Borzęcin
1600
II
5.5
23.0
25.0
18.5
19.5
5
2
4.
2
II
Pawłowicz, Łukasz
MKS MOS Wieliczka
1800
5.0
30.5
33.0
21.25
22.5
4
1
5.
3
III
Zborowski, Błażej
KS KRAK
1470
5.0
28.5
31.0
18.5
22.0
5
2
6.
1
III
Salik, Ignacy
MKS MOS Wieliczka
1600
5.0
24.5
26.0
17.25
19.5
4
1
7.
5
III
Kasperski, Iwo
1600
5.0
18.5
19.5
12.5
16.0
5
1
8.
1
III
Gaweł, Mateusz
KKSz Kraków
1600
4.5
30.0
31.0
16.5
22.5
4
2
9.
4
II+
Kołodziej, Lena
MAT Myślenice
1453
4.5
28.5
32.0
17.25
19.5
4
2
10.
7
III
Całko, Filip
Gens Una Sumus Kraków
1600
4.5
28.0
31.0
18.25
21.0
4
2
11.
4
III
Kędziora, Adam
KKSz Kraków
1600
4.5
27.5
30.0
15.75
20.5
4
2
12.
2
III
Majewski, Krystian
1510
4.5
25.0
27.5
16.5
20.0
4
2
13.
7
III
Konieczny, Michał
Gens Una Sumus Kraków
1600
4.5
23.5
26.0
13.75
20.0
4
2
14.
6
II
Kołodziej, Agnieszka
MAT Myślenice
1600
4.5
22.0
23.5
12.0
18.0
4
2
15.
5
II
Różeńska, Justyna
UKS "GONIEC" Staniątki
1600
4.0
26.0
28.5
14.25
19.0
3
2
16.
III
Michałowski, Julian
MKS MOS Wieliczka
1600
4.0
25.0
28.0
15.0
16.0
2
0
17.
7
III
Lechowicz, Radosław
UKS Dragon Mokrzyska
1600
4.0
25.0
28.0
14.5
17.0
4
1
18.
7
III
Nowosielecki, Dawid
KKSz Kraków
1600
4.0
25.0
27.0
13.5
17.5
3
1
19.
4
II
Palahuta, Vasylysa
KKSz Kraków
1525
+14
4.0
23.0
25.5
13.5
15.0
4
1
20.
1
II
Łapczyńska, Joanna
MKS MOS Wieliczka
1519
4.0
22.0
23.5
10.25
15.0
3
1
21.
7
II
Przewłocka, Alicja
UKS "GONIEC" Staniątki
1448
4.0
17.0
18.5
9.75
13.5
3
1
22.
4
III
Puk, Hubert
MKS "Centrum"
1600
3.5
23.5
26.0
11.0
15.5
3
1
23.
9
III
Klima, Korneliusz
MKS MOS Wieliczka
1465
-3
3.5
23.0
25.5
10.25
12.0
3
0
24.
7
III
Zawiślak, Patryk
OPP Andrychów
1600
3.5
22.5
24.5
9.25
14.0
3
2
25.
4
III
Kot, Patryk
UKS "GONIEC" Staniątki
1600
3.5
22.5
23.5
8.75
13.0
3
1
26.
4
III
Jabłoński, Adrian
SSz Cebularz Lublin
1600
3.5
19.0
20.5
8.5
13.0
3
1
27.
9
III
Domagała, Wojciech
1467
3.5
18.0
20.0
8.5
10.5
3
1
28.
9
II
Zabrzańska, Róża
UKS "Hetman Koronny" Trzebinia
1408
+33
3.5
15.5
17.0
8.75
11.0
3
2
29.
3
III
Sochanik, Antoni
UKS Bakcyl Bielany
1600
3.0
23.5
25.5
7.5
12.0
2
0
30.
5
III
Wieleba, Bartosz
MKS MOS Wieliczka
1600
3.0
23.0
25.5
10.0
14.5
2
0
31.
3
III
Blicharczyk, Jan
Gens Una Sumus Kraków
1600
3.0
21.5
23.0
7.75
9.0
2
1
32.
5
III
Sosna, Ziemowit
UKS Bakcyl Bielany
1415
3.0
20.5
22.5
7.5
11.0
3
1
33.
II
Romańska, Rozalia
Hetman Ostrowiec Św.
1481
3.0
20.0
22.5
8.75
10.5
2
1
34.
7
III
Klima, Zbigniew
1600
3.0
19.0
20.0
3.0
8.0
2
0
35.
7
III
Nosek, Antoni
Szachownica Kłaj
1600
3.0
18.0
19.5
7.0
10.0
2
2
36.
1
III
Wastag, Mateusz
KKSz Kraków
1600
3.0
16.5
17.5
7.0
10.5
2
1
37.
8
III
Wieleba, Rafał
MKS MOS Wieliczka
1599
-30
2.5
25.0
28.0
8.0
12.0
2
1
38.
8
III
Węgrzyn, Kacper
UKS Dragon Mokrzyska
1600
2.5
25.0
26.5
6.0
13.0
2
2
39.
8
III
Sosin, Michał
MKS MOS Wieliczka
1600
2.5
24.5
26.5
7.0
14.0
2
1
40.
4
III
Bąbała, Mikołaj
KKSz Kraków
1600
2.5
22.5
23.5
5.5
10.5
2
0
41.
1
III
Kozieł, Jan
KKSz Kraków
1600
2.5
22.0
23.0
6.0
9.5
2
1
42.
3
III
Waszkiewicz, Mateusz
UKS Bakcyl Bielany
1415
-14
2.5
21.5
23.0
5.5
9.5
2
1
43.
5
II
Łapczyńska, Magdalena
MKS MOS Wieliczka
1466
2.0
23.0
24.5
5.5
9.5
1
0
44.
1
II
Draganik, Jan
GKSz "Hetman" Pilzno
1800
2.0
19.5
20.5
2.5
5.5
0
0
45.
1
III
Ulman, Piotr
UKS Bakcyl Bielany
1600
2.0
18.5
20.0
3.25
7.0
1
1
46.
4
III
Radwański, Jakub
Gens Una Sumus Kraków
1600
2.0
18.0
19.0
3.5
8.0
1
1
47.
II
Karcz, Aleksandra
UKS "GONIEC" Staniątki
1600
2.0
17.0
18.5
3.75
6.0
1
0
48.
5
III
Apryjas, Miłosz
Szachownica Kłaj
1600
2.0
15.0
16.0
1.5
5.0
1
1
49.
1
III
Kmiotek, Szymon
KKSz Kraków
1567
1.0
21.0
23.0
3.5
7.0
1
1
50.
1
III
Witkowski, Tadeusz
MKS MOS Wieliczka
1585
1.0
20.5
23.0
3.0
5.0
1
1