Turnier
Gruppe
Chłopcy do 9 lat
Chłopcy do 11 lat
Chłopcy do 13 lat
Chłopcy do 15 lat
Chłopcy do 17 lat
Dziewczęta do 9 lat
Dziewczęta do 11 lat
Dziewczęta do 13 lat
Dziewczęta do 15 lat
Dziewczęta do 17 lat
Blitz
Komunikat
Regulamin
Transmisja
C9
C11
C13
C15
C17
D9
D11
D13
D15
D17
Zdjęcia
Zeitplan
Spieler
Runden
Rangliste
Kontakt
Neues Turnier
login
Deutsch
český
Deutsch
English
Español
فارسی
Français
Italiano
Lietuvos
Dutch
polski
русский
Türkçe
українська
login
Menu
Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów 2022r. [GRUPA C13]
Turnier
Gruppe
Chłopcy do 9 lat
Chłopcy do 11 lat
Chłopcy do 13 lat
Chłopcy do 15 lat
Chłopcy do 17 lat
Dziewczęta do 9 lat
Dziewczęta do 11 lat
Dziewczęta do 13 lat
Dziewczęta do 15 lat
Dziewczęta do 17 lat
Blitz
Komunikat
Regulamin
Transmisja
C9
C11
C13
C15
C17
D9
D11
D13
D15
D17
Zdjęcia
Zeitplan
Spieler
Runden
Rangliste
Kontakt
Spieler
1318
durchschnittliche Wertzahl
12
durchschnittliches Alter
36
spieler
17
gewertete Spieler
Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów 2022r. [GRUPA C13]
Teilnehmerliste
Nachname, Vorname
Verein
TWZ
Geburtsjahr
1.
II
Stachowiak, Bruno
KS KORONA Zakrzewo
1484
2009
2.
II
Majcher, Igor
OTSz Ostrów Wielkopolski
1454
2010
3.
II
Nowak, Feliks
NASZACH Nowy Tomyśl
1417
2010
4.
II
Zenker, Bernard
AZS Poznań
1406
2010
5.
II+
Adamski, Ksawery
AZS Poznań
1292
2010
6.
II
Broszkiewicz, Stanisław
AZS Poznań
1205
2009
7.
III
Hałuja, Igor
Wielkopolski Klub Szachowy
1171
2010
8.
III
Siwek, Leon
AZS Poznań
1131
2010
9.
III
Kolendo, Tymon
KSz "LECH-WSUS Poznań"
1125
2009
10.
III
Włodarczyk, Dominik
UKS ZSO Włoszakowice
1102
2009
11.
III
Trembecki, Hubert
UKS "Smecz" Konin
1072
2010
12.
III
Rogoziński, Tomasz
MKS "Wicher" Zbąszyń
1047
2010
13.
II
Feliś, Maksymilian
MKS "Wicher" Zbąszyń
1044
2010
14.
II
Myszkowski, Jan
NASZACH Nowy Tomyśl
1041
2009
15.
III
Bąk, Jędrzej
NASZACH Nowy Tomyśl
1030
2009
16.
III
Kordek, Eryk
Wielkopolski Klub Szachowy
1021
2009
17.
III
Werbliński, Wojciech
LKS "Piast" Śrem
1021
2009
18.
III
Markuc, Oliwier
MKS "Wicher" Zbąszyń
1600
2010
19.
III
Antczak, Piotr
M-GOK "GAMBIT" Ślesin
1600
2009
20.
III
Koliński, Jakub
TS-R "Hetman" Konin
1600
2009
21.
III
Nawrocki, Tomasz
LKS "Chrobry" Gniezno
1600
2010
22.
III
Piotrowski, Gustaw
KTS Kalisz
1600
2009
23.
III
Winkler, Kryspin
M-GOK "GAMBIT" Ślesin
1600
2009
24.
III
Woś, Jakub
UKS "Szach" Wolsztyn
1600
2010
25.
IV
Głowala, Jan
UKS "Smecz" Konin
1400
2010
26.
IV
Hering, Jan
UMKS "Na Pięterku" Poznań
1400
2010
27.
IV
Koleśnik, Piotr
MMKS "Wieniawa" Leszno
1400
2010
28.
IV
Kostka, Eryk
UMKS "Na Pięterku" Poznań
1400
2009
29.
IV
Mioduszewski, Szymon
TS-R "Hetman" Konin
1400
2009
30.
IV
Mrugalski, Maksymilian
MUKS "Wieża Kórnicka" Kórnik
1400
2009
31.
IV
Plewa, Marcel
UKS "Dragon" Smolice
1400
2010
32.
IV
Urbanowicz, Fryderyk
Wielkopolski Klub Szachowy
1400
2009
33.
IV
Włodkowski, Oskar
LKS "Chrobry" Gniezno
1400
2009
34.
V
Gryczyński, Rafał
POLONIA Środa Wlkp.
1200
2010
35.
V
Pisznot, Wiktor
UKS Kościelec
1200
2009
36.
V
Żaruk, Maksymilian
UKS "Dragon" Smolice
1200
2010