Turnaj
Startovní listina
Nasazení
Pořadí
Kontakt
New Tournament
přihlášení
český
český
Deutsch
English
Español
فارسی
Français
Italiano
Lietuvos
Dutch
polski
русский
Türkçe
українська
přihlášení
Menu
II Mistrzostwa VIII LO
Turnaj
Startovní listina
Nasazení
Pořadí
Kontakt
Pořadí
Kolo:
1
2
3
4
5
6
7
II Mistrzostwa VIII LO
Výsledky po 6 kole
Příjmení, Jméno
Klub
Rating
Body
BHC1
BH
SB
PS
DE
WIN
BPG
1.
Wykpis, Marcin
KSz "HETMAN" Katowice
1000
6.0
20.0
22.0
23.0
21.0
6
4
2.
2
Sitek, Piotr
KSz "HETMAN" Katowice
1000
5.0
23.0
26.5
20.5
19.0
5
3
3.
2
Orzeł Mateusz
1000
5.0
20.0
23.0
19.5
18.0
5
3
4.
3
Stano Michał
1000
5.0
19.5
21.0
16.5
16.0
5
3
5.
1
Duma Mateusz
1000
5.0
19.5
19.5
15.0
18.0
5
3
6.
4
Ignacy Piotr
1000
4.5
20.0
22.5
15.0
17.5
4
3
7.
3
IV
Oleszek, Daniel
1400
4.5
18.0
21.0
14.25
13.0
4
3
8.
5
Szewczak Mateusz
1000
4.0
22.5
26.0
16.5
18.0
4
3
9.
4
Szymocha, Michał
KSz "HETMAN" Katowice
1000
4.0
19.5
22.0
12.5
13.0
4
3
10.
4
IV
Stachoń, Małgorzata
UKS SP1 "Jedynka" Tychy
1250
4.0
19.5
22.0
8.5
16.0
4
3
11.
3
Jurek Paweł
1000
4.0
19.5
21.5
11.0
15.0
4
3
12.
6
IV
Saletnik, Dawid
KSz "HETMAN" Katowice
1019
4.0
18.5
20.5
11.0
15.0
4
3
13.
4
II
Chodaczyński, Dorian
1226
4.0
18.5
20.5
11.0
14.0
4
3
14.
2
III
Żyłka, Adam
UKS "Pałac Młodzieży" Katowice
1068
4.0
18.0
20.0
11.0
15.0
4
3
15.
6
Jędrzejczyk Radosław
1000
4.0
15.5
17.5
9.0
14.0
4
3
16.
4
Ordowski Adam
1000
3.5
18.5
19.5
9.25
12.5
3
2
17.
8
Koprowski Marek
1000
3.5
18.5
19.5
7.75
11.0
3
3
18.
7
Fedyniak Tadeusz
1000
3.5
17.0
19.0
7.75
13.5
3
3
19.
8
Flasza Aleksander
1000
3.5
16.5
16.5
7.5
11.0
3
4
20.
5
Żółkiewicz Piotr
1000
3.0
19.5
22.0
6.5
14.0
2
3
21.
3
Skowroński Marcin
1000
3.0
19.0
21.0
8.25
13.0
2
3
22.
2
Trendel Szymon
1000
3.0
18.0
19.5
7.5
13.0
3
3
23.
8
IV
Wanot, Maria
KSz "Górnik" Lędziny
1090
3.0
18.0
19.0
6.5
9.0
3
3
24.
4
Karpiel Michał
1000
3.0
17.0
19.0
7.75
10.5
2
3
25.
3
Owczarek Daniel
1000
3.0
17.0
18.0
7.0
11.0
3
3
26.
7
Kałamucki Witold
1000
3.0
16.5
18.5
6.5
11.0
3
4
27.
6
Schimpel Jakub
1000
3.0
16.5
18.0
7.5
13.0
3
3
28.
8
Kubicki Piotr
1000
3.0
16.5
18.0
7.0
9.0
3
3
29.
5
Kądziela Piotr
1000
3.0
15.5
17.5
7.5
10.0
3
3
30.
11
Wypustek Mateusz
1000
3.0
14.5
15.5
5.0
9.0
3
3
31.
7
Pilch Miłosz
1000
3.0
13.5
14.5
5.5
9.0
3
3
32.
8
Felsztyński Mikołaj
1000
3.0
13.5
14.5
5.0
6.0
3
3
33.
10
Magiera Krzysztof
1000
3.0
13.0
14.0
5.0
9.0
3
3
34.
8
Szczerbo Wojciech
1000
2.5
16.0
18.0
6.25
8.0
2
3
35.
6
Jeżów Dominik
1000
2.5
15.0
16.0
5.25
10.0
2
3
36.
1
Dądela Kacper
1000
2.5
14.5
15.5
5.25
8.5
2
3
37.
5
Rozkosz Adam
1000
2.5
12.5
13.5
4.25
8.5
2
3
38.
8
IV
Wilczak, Marta
UKS SP1 "Jedynka" Tychy
1250
2.0
19.5
20.5
4.0
11.0
2
3
39.
7
Gwóźdź Kamil
1000
2.0
16.5
18.5
4.5
9.0
2
2
40.
7
Nguyen Damian
1000
2.0
16.0
17.0
3.0
8.0
2
3
41.
6
Gruca Artur
1000
2.0
15.5
16.5
4.0
9.0
2
3
42.
2
Toporek Julia
1000
2.0
15.5
16.5
3.0
5.0
2
3
43.
4
Ryguła Miłosz
1000
2.0
14.5
15.5
3.0
6.0
2
2
44.
2
Kruciński Mikołaj
1000
2.0
13.5
14.5
3.0
6.0
2
2
45.
4
Omelańczuk Wojciech
1000
2.0
12.0
13.0
3.0
4.0
2
3
46.
3
Wójcik Maciej
1000
2.0
12.0
12.0
1.0
6.0
2
3
47.
3
Wójcik Jakub
1000
2.0
10.5
10.5
1.0
3.0
2
2
48.
3
Dymczyk Patryk
1000
1.0
13.5
15.5
2.0
5.0
1
3
49.
2
Tatarczyk Brunon
1000
1.0
13.5
13.5
0.0
1.0
1
3
50.
3
Bujak Dorota
1000
1.0
12.5
12.5
0.0
3.0
1
3
51.
3
Otręba Bartosz
1000
1.0
11.5
13.5
2.0
4.0
1
3
52.
1
Pilszek Szymon
1000
0.0
13.5
14.5
0.0
0.0
0
2
53.
Oszczerba Wojciech
1000
0.0
12.5
13.5
0.0
0.0
0
0