Turnaj
Skupina
grupa open
do lat 12
Startovní listina
Nasazení
Pořadí
Kontakt
New Tournament
přihlášení
český
český
Deutsch
English
Español
فارسی
Français
Italiano
Lietuvos
Dutch
polski
русский
Türkçe
українська
přihlášení
Menu
V Turniej Szachowy Puchar Wójta, Dni Kobylej Góry - open
Turnaj
Skupina
grupa open
do lat 12
Startovní listina
Nasazení
Pořadí
Kontakt
Pořadí
Kolo:
1
2
3
4
5
6
7
Obecná klasifikace
Obecná klasifikace
Kobiety
Juniorzy do lat 18
Juniorzy do lat 12
V Turniej Szachowy Puchar Wójta, Dni Kobylej Góry - open
Výsledky po 2 kole
Příjmení, Jméno
Klub
Rating
Body
BHC1
BHM1
BH
WIN
DE
BPG
1.
15
FM
Dudziński, Piotr
OTSz Ostrów Wielkopolski
2394
2.0
1.0
0.0
2.0
2
1
1.
FM
Steczek, Marcin
TS-R "Hetman" Konin
2351
2.0
1.0
0.0
2.0
2
1
1.
15
FM
Sroczyński, Maciej
KTS Kalisz
2237
2.0
1.0
0.0
2.0
2
1
1.
FM
Wlodarczyk, Oskar
OTSz Ostrów Wielkopolski
2236
2.0
1.0
0.0
2.0
2
1
1.
15
K++
Kowalczyk, Rafał
LKS "PARK" Starzenice
2172
2.0
1.0
0.0
2.0
2
1
1.
K
Walaszczyk, Witold
TS-R "Hetman" Konin
2015
2.0
1.0
0.0
2.0
2
1
1.
15
WIM
Leszner, Liliana
Stowarzyszenie AS Płock
1937
2.0
1.0
0.0
2.0
2
1
1.
15
I++
Wielosz, Jarosław
Wrocławski Klub Szachowy HETMAN
1797
2.0
1.0
0.0
2.0
2
1
1.
15
II+
Goliński, Kacper
OTSz Ostrów Wielkopolski
1687
2.0
1.0
0.0
2.0
2
1
10.
9
I++
Kowalczyk, Mariusz
LKS "PARK" Starzenice
2129
2.0
1.0
0.0
1.0
2
1
10.
9
II
Woźniak, Andrzej
UKS "Szach-Mat" Syców
1575
2.0
1.0
0.0
1.0
2
1
10.
9
Włodarczyk Marcin
1000
2.0
1.0
0.0
1.0
2
1
13.
12
I++
Chmielarz, Maciej
OTSz Ostrów Wielkopolski
1931
2.0
0.5
0.0
0.5
2
1
13.
12
I
Grzesiek, Karol
OTSz Ostrów Wielkopolski
1667
2.0
0.5
0.0
0.5
2
1
15.
1
I
Golińska, Patrycja
OTSz Ostrów Wielkopolski
1243
1.5
1.5
0.0
2.0
1
1
16.
16
II
Nowak, Małgorzata
UKS Skoczek Milicz
1351
1.5
1.5
0.0
1.5
1
1
16.
15
Szuster Kamil
Namysłaki
1000
1.5
1.5
0.0
1.5
1
1
18.
17
I
Skubis, Feliks
UKS "Szach-Mat" Syców
1756
1.5
1.0
0.0
1.0
1
1
19.
3
II
Maśliński, Piotr
OTSz Ostrów Wielkopolski
1512
1.0
2.0
0.0
3.0
1
1
19.
3
III
Szczepański, Andrzej
KSz ORŁY Pleszew
1408
1.0
2.0
0.0
3.0
1
1
19.
3
III
Świątnicki, Adam
TS-R "Hetman" Konin
1379
1.0
2.0
0.0
3.0
1
1
22.
7
II
Lamek, Dawid
OTSz Ostrów Wielkopolski
1308
1.0
2.0
0.0
2.5
1
1
22.
21
III
Mruk, Krzysztof
OTSz Ostrów Wielkopolski
1254
1.0
2.0
0.0
2.5
1
1
22.
7
I
Pieczewska, Gabriela
OTSz Ostrów Wlkp;
1104
1.0
2.0
0.0
2.5
1
1
25.
9
I
Olszewski, Jerzy
GKS Gorzyce W
1636
1.0
2.0
0.0
2.0
1
1
25.
9
II
Szymański, Jerzy
1570
1.0
2.0
0.0
2.0
1
1
25.
24
Pabiszczak, Stanisław
1513
1.0
2.0
0.0
2.0
1
1
25.
24
Grzesiek, Kamil
1474
1.0
2.0
0.0
2.0
1
1
25.
24
III
Raczkowski, Damian
UKS "POGOŃ Oleśnica"
1367
1.0
2.0
0.0
2.0
1
1
25.
24
IV
Szmaj, Michał
Ostrzeszów
1334
1.0
2.0
0.0
2.0
1
1
25.
24
II
Janas, Andrzej
UKS Skoczek Milicz
1307
1.0
2.0
0.0
2.0
1
1
25.
8
III
Podębski, Bartosz
KTS Kalisz
1221
1.0
2.0
0.0
2.0
1
1
25.
20
II
Majcher, Igor
OTSz Ostrów Wielkopolski
1199
1.0
2.0
0.0
2.0
1
1
25.
8
II
Szymczak, Krzysztof
OTSz Ostrów Wielkopolski
1175
1.0
2.0
0.0
2.0
1
1
25.
20
II
Pieczewska, Jadwiga
OTSz Ostrów Wielkopolski
1154
1.0
2.0
0.0
2.0
1
1
25.
8
Kempa, Krzysztof
UKS "Szach-Mat" Syców
1135
1.0
2.0
0.0
2.0
1
1
25.
20
II
Woźnica, Alicja
UKS "POGOŃ Oleśnica"
1054
1.0
2.0
0.0
2.0
1
1
25.
8
II
Zielezińska, Zuzanna
1044
1.0
2.0
0.0
2.0
1
1
25.
8
II+
Jakubiak Bernard
Ostrzeszów
1900
1.0
2.0
0.0
2.0
1
1
25.
8
II
Stronias, Lech
UKS "Szach-Mat" Syców
1800
1.0
2.0
0.0
2.0
1
1
25.
9
Piras, Jakub
1000
1.0
2.0
0.0
2.0
1
1
42.
9
Majchrzak Piotr
1000
1.0
1.0
0.0
1.0
1
1
42.
9
Paweł Podębski
1000
1.0
1.0
0.0
1.0
1
1
42.
9
Siedlecki Franciszek
1000
1.0
1.0
0.0
1.0
1
1
45.
Wojtasik Martyna
Syców
1000
1.0
1.0
0.0
1.0
0
0
46.
1
II
Szczepański, Grzegorz
KSz ORŁY Pleszew
1264
0.0
2.0
0.0
3.5
0
1
47.
2
Szymczak, Sławomir
Ostrów Wlkp
1125
0.0
2.0
0.0
3.0
0
1
47.
2
III
Kaczmarek, Adam
OTSz Ostrów Wielkopolski
1030
0.0
2.0
0.0
3.0
0
1
47.
2
III
Skowroński, Roman
UKS "Szach-Mat" Syców
1600
0.0
2.0
0.0
3.0
0
1
47.
2
V
Szczerczowski, Maciej
1200
0.0
2.0
0.0
3.0
0
1
51.
18
II
Kisiel, Zbigniew
UKS "Szach-Mat" Syców
1392
0.0
1.5
0.0
2.5
0
1
51.
6
II
Chmura, Kazimierz
UKS "Szach-Mat" Syców
1800
0.0
1.5
0.0
2.5
0
1
53.
8
I++
Mądrawski, Krzysztof
ŻKSz Żary
2051
0.0
1.5
0.0
2.5
0
0
53.
8
Trzeciak, Mirosława
UKS Skoczek Milicz
1000
0.0
1.5
0.0
2.5
0
0
53.
8
Szymczak Filip
0.0
1.5
0.0
2.5
0
0
56.
23
IV
Piras, Mateusz
1400
0.0
1.0
0.0
2.0
0
1
56.
23
Brylak Kacper
Grabów
1000
0.0
1.0
0.0
2.0
0
1
56.
11
Janas Jan
Wieruszów
1000
0.0
1.0
0.0
2.0
0
1
56.
11
Szczerczowski, Wojciech
1000
0.0
1.0
0.0
2.0
0
1
56.
11
Szymczak Krystian
1000
0.0
1.0
0.0
2.0
0
1
56.
11
Wieczorek, Adam
UKS "Szach-Mat" Syców
1000
0.0
1.0
0.0
2.0
0
1
62.
17
Pach Tomasz
Ostrzeszów
1000
0.0
1.0
0.0
2.0
0
0