Tournaments
Blog
Контакти
Увійти
New Tournament
Tournaments
Blog
Контакти
Увійти
New Tournament
Menu
Фільтр
Дата
Розташування
Country
United States
Afghanistan
Netherlands Antilles
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Argentina
Armenia
Aruba
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bangladesh
Barbados
Burundi
Belgium
Bosnia and Herzegovina
Belize
Belarus
Bolivia
Botswana
Brazil
Bahrain
Brunei
Bulgaria
Burkina Faso
Central African Republic
Cambodia
Canada
CFR
Congo
Chile
China
CIV
Cameroon
Colombia
Comoros
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
England
El Salvador
Spain
Estonia
Ethiopia
Faroe Islands
FIDE
Fiji
Finland
Quebec
France
Gabon
Gambia
United Kingdom
GCI
Georgia
Germany
Ghana
Greece
Guatemala
Guam
Guyana
Haiti
Hong Kong
Honduras
Hungary
Indonesia
India
Isle of Man
Iran
Ireland
Iraq
Iceland
Israel
Us Virgin Islands
Italy
British Virgin Islands
Jamaica
JCI
Jordan
Japan
Kazakhstan
Kenya
Kyrgyzstan
South Korea
Kosovo
Saudi Arabia
Kuwait
Laos
Latvia
Libya
Lesotho
Lebanon
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macau
Madagascar
Morocco
Malaysia
Malawi
Moldova
Maldives
Mexico
Mongolia
Macedonia
Mali
Malta
Monaco
Montenegro
Mozambique
Mauritius
Mauritania
Myanmar
Namibia
Nicaragua
Netherlands
Nepal
Nigeria
Norway
New Zealand
Oman
Pakistan
Panama
Paraguay
Peru
Philippines
Palestine
Palau
New Guinea
Poland
Portugal
Puerto Rico
Qatar
Romania
South Africa
Russia
Rwanda
SCO
Senegal
Seychelles
Singapore
Singapore
Sierra Leone
Slovenia
San Marino
Solomon Islands
Somalia
Serbia
Sri Lanka
South Sudan
Sao Tome
Sudan
Switzerland
Suriname
Slovakia
Sweden
Swaziland
Syria
Tanzania
Thailand
Tajikistan
Turkmenistan
Timorleste
Togo
TPE
Trinidad
Tunisia
Turkey
United Arab Emirates
Uganda
Ukraine
Uruguay
United States
Uzbekistan
Venezuela
Vietnam
WLS
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Місто
0 km
0 km
+ 25 km
+ 50 km
+ 100 km
+ 250 km
Час гри
Класичні
Рапід
Бліц
Опції
Зареєстровано в ФІДЕ
Зареєстровано в ФШУ
Фільтр
Шахові турніри
FIDE World Women’s Team Championship 2023 - Knock-Out
Bydgoszcz, Poland
09.09 - 11.09.2023
8 teams
Rapid
7/7 турів
завершені
активні
майбутні
Turniej uczniów Iryny Barchuk
Chylice, Poland
17.03.2024
8 гравців
Standard
5/5 турів
VLT YASH
Nagpur, India
17.03.2024
Rapid
0/9 турів
Varanasi Blitz - 2
varanasi, India
17.03.2024
11 гравців
Rapid
11/11 турів
Wielkanocny Turniej o V i VI kategorię!
Śrem, Poland
17.03.2024
16 гравців
Rapid
6/6 турів
X Otwarte Mistrzostwa Powiatu Radzyńskiego w Szachach Szybkich w ramach cyklu „Grand Prix Lubelszczyzny 2024” - FIDE
Kąkolewnica, Poland
17.03.2024
44 гравців
Rapid
9/9 турів
X Otwarte Mistrzostwa Powiatu Radzyńskiego w Szachach Szybkich w ramach cyklu „Grand Prix Lubelszczyzny 2024” - Turniej Dzieci -
Kąkolewnica, Poland
17.03.2024
24 гравців
Rapid
7/7 турів
Z dwójkami
Warsaw, Poland
17.03.2024
16 гравців
Rapid
7/7 турів
a
Lublin, Poland
17.03.2024
5 гравців
Rapid
4/9 турів
Босоо ноён - амралтын өдрийн анги - 4
Ulaanbaatar, Mongolia
17.03.2024
7 гравців
Rapid
4/5 турів
Весенний шахматный турнир
Minsk, Belarus
17.03.2024
54 гравців
Rapid
9/9 турів
2nd Alcantara Chess Tournament
Romlon, Philippines
17.03 - 18.03.2024
17 гравців
Rapid
1/7 турів
Cautley chess tournament
Roorkee, India
17.03 - 18.03.2024
6 гравців
Rapid
4/4 турів
Chess tournament
Romblon, Philippines
17.03 - 18.03.2024
17 гравців
Rapid
7/7 турів
III Turniej Chess&Fun w Domasławiu - Przedszkolaki (rocznik 2017 i młodsi)
Domasław k.Wrocławia, Poland
16.03.2024
30 гравців
Rapid
5/5 турів
1st TOURNAMENT
Kotkapura, India
16.03.2024
Rapid
0/5 турів
2
Warsaw, Poland
16.03.2024
17 гравців
Rapid
7/7 турів
960 cristal
P, Costa Rica
16.03.2024
8 гравців
Rapid
7/7 турів
Beginner Tournament Mar 2024
Chennai, India
16.03.2024
Rapid
0/6 турів
CHS Principal Tournament
Eldoret , Kenya
16.03.2024
Rapid
0/8 турів
CMSCA Class Championship 2 (2024-03-16) - Open
Charlotte, United States
16.03.2024
7 гравців
Standard
3/3 турів
CMSCA Class Championship 2 (2024-03-16) - U1000
Charlotte, United States
16.03.2024
10 гравців
Standard
4/4 турів
CMSCA Class Championship 2 (2024-03-16) - U1400
Charlotte, United States
16.03.2024
12 гравців
Standard
3/3 турів
CMSCA Class Championship 2 (2024-03-16) - U750, U500, U250
Charlotte, United States
16.03.2024
22 гравців
Standard
4/4 турів
Cacacola
s, Spain
16.03.2024
10 гравців
Rapid
1/18 турів
Chess Klub Ballantyne International Women's Day Tournament
Charlotte, United States
16.03.2024
16 гравців
Rapid
4/5 турів
Chess Tournament 2024
Athlone, Ireland
16.03.2024
7 гравців
Rapid
2/5 турів
EKOSZACH - V Ekologiczny Turniej Szachowy
Ostrów Wielkopolski, Poland
16.03.2024
29 гравців
Rapid
7/7 турів
Enea Operator Międzyszkolna Liga Szachowa 23/24 Turniej 10 - klasy 1-3 szkół podstawowych i przedszkola
Żnin, Poland
16.03.2024
43 гравців
Rapid
7/7 турів
Enea Operator Międzyszkolna Liga Szachowa 23/24 Turniej 10 - klasy 4-6 szkół podstawowych
Żnin, Poland
16.03.2024
34 гравців
Rapid
7/7 турів
Enea Operator Międzyszkolna Liga Szachowa 23/24 Turniej 10 - klasy 7 i 8 szkół podstawowych i szkoły ponadpodstawowe
Żnin, Poland
16.03.2024
18 гравців
Rapid
7/7 турів
Festiwal Szachowy Chess For Kids - Grupa B - Szkoły Podstawowe
Warszawa, Poland
16.03.2024
98 гравців
Rapid
6/6 турів
Festiwal Szachowy Chess For Kids - Grupa C - Przedszkolaki
Warszawa, Poland
16.03.2024
36 гравців
Rapid
6/6 турів
Foodgital Chess Competition
Gwagwalada, Nigeria
16.03.2024
Rapid
0/5 турів
Foodgital Chess Competition
Gwagwalada, Nigeria
16.03.2024
Rapid
0/5 турів
Foodgital Chess Competition
Gwagwalada, Nigeria
16.03.2024
21 гравців
Rapid
2/5 турів
Fort Mill Blitz Tournament
Fort Mill, United States
16.03.2024
7 гравців
Blitz
7/9 турів
Fundacion sele
Para, Costa Rica
16.03.2024
12 гравців
Rapid
7/7 турів
Fundacion viernes
Para, Costa Rica
16.03.2024
16 гравців
Rapid
7/7 турів
Ggg
Karaj, Iran
16.03.2024
Rapid
0/9 турів
Grand Prix 3
Połczyn Zdrój, Poland
16.03.2024
28 гравців
Rapid
9/9 турів
Grand Prix KSz LECH Poznań 2024 - Turniej nr 2
Poznan, Poland
16.03.2024
8 гравців
Blitz
7/7 турів
Héraðsmót HSÞ 2024 A-flokkur
Ýdalir, Iceland
16.03.2024
9 гравців
Rapid
6/6 турів
II Gliwickie Cztery Pory Roku - ZIMA
Gliwice, Poland
16.03.2024
63 гравців
Rapid
9/9 турів
III Turniej Chess&Fun w Domasławiu - klasy I-III (rocznik 2014 młodsi)
Domasław k.Wrocławia, Poland
16.03.2024
19 гравців
Rapid
5/5 турів
III Turniej Chess&Fun w Domasławiu - turniej na kategorie (rocznik 2009 i młodsi)
Domasław k.Wrocławia, Poland
16.03.2024
13 гравців
Rapid
6/6 турів
IV Otwarte Mistrzostwa Jaworzyny Śląskiej w Szachach, Grupa A
Jaworzyna Śląska, Poland
16.03.2024
33 гравців
Rapid
8/8 турів
IV Otwarte Mistrzostwa Jaworzyny Śląskiej w Szachach, Grupa B
Jaworzyna Śląska, Poland
16.03.2024
35 гравців
Rapid
8/8 турів
IV Otwarte Mistrzostwa Jaworzyny Śląskiej w Szachach, Grupa C
Jaworzyna Śląska, Poland
16.03.2024
40 гравців
Rapid
7/7 турів
IV Turniej Szachowy w DA Redemptor
Wrocław, Poland
16.03.2024
23 гравців
Rapid
7/7 турів
IX Mistrzostwa Skoczka Czerwionka-Leszczyny w bullecie
Czerwionka-Leszczyny, Poland
16.03.2024
6 гравців
Blitz
10/10 турів
1
2
3
4
5
6
7
...
20
Розташування
United States
Afghanistan
Netherlands Antilles
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Argentina
Armenia
Aruba
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bangladesh
Barbados
Burundi
Belgium
Bosnia and Herzegovina
Belize
Belarus
Bolivia
Botswana
Brazil
Bahrain
Brunei
Bulgaria
Burkina Faso
Central African Republic
Cambodia
Canada
CFR
Congo
Chile
China
CIV
Cameroon
Colombia
Comoros
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
England
El Salvador
Spain
Estonia
Ethiopia
Faroe Islands
FIDE
Fiji
Finland
Quebec
France
Gabon
Gambia
United Kingdom
GCI
Georgia
Germany
Ghana
Greece
Guatemala
Guam
Guyana
Haiti
Hong Kong
Honduras
Hungary
Indonesia
India
Isle of Man
Iran
Ireland
Iraq
Iceland
Israel
Us Virgin Islands
Italy
British Virgin Islands
Jamaica
JCI
Jordan
Japan
Kazakhstan
Kenya
Kyrgyzstan
South Korea
Kosovo
Saudi Arabia
Kuwait
Laos
Latvia
Libya
Lesotho
Lebanon
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macau
Madagascar
Morocco
Malaysia
Malawi
Moldova
Maldives
Mexico
Mongolia
Macedonia
Mali
Malta
Monaco
Montenegro
Mozambique
Mauritius
Mauritania
Myanmar
Namibia
Nicaragua
Netherlands
Nepal
Nigeria
Norway
New Zealand
Oman
Pakistan
Panama
Paraguay
Peru
Philippines
Palestine
Palau
New Guinea
Poland
Portugal
Puerto Rico
Qatar
Romania
South Africa
Russia
Rwanda
SCO
Senegal
Seychelles
Singapore
Singapore
Sierra Leone
Slovenia
San Marino
Solomon Islands
Somalia
Serbia
Sri Lanka
South Sudan
Sao Tome
Sudan
Switzerland
Suriname
Slovakia
Sweden
Swaziland
Syria
Tanzania
Thailand
Tajikistan
Turkmenistan
Timorleste
Togo
TPE
Trinidad
Tunisia
Turkey
United Arab Emirates
Uganda
Ukraine
Uruguay
United States
Uzbekistan
Venezuela
Vietnam
WLS
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Місто
0 km
0 km
+ 25 km
+ 50 km
+ 100 km
+ 250 km
Час гри
Класичні
Рапід
Бліц
Опції
Зареєстровано в ФІДЕ
Зареєстровано в ФШУ
Відміна
Фільтр