Turnuva
Oyuncular
Turlar
İletişim
New Tournament
giriş
Türkçe
český
Deutsch
English
Español
فارسی
Français
Italiano
Lietuvos
Dutch
polski
русский
Türkçe
українська
giriş
Menu
School chess 2023 N1
Turnuva
Oyuncular
Turlar
İletişim
Oyuncular
Марушкевич Вика (1Б)
9
Başlangıç numarası
1000
Ulusal Kuvvet Derecesi
Sonuç
Soyad, Ad
Klüp
Kuvvet Derecesi
Masa
Tur
1
Дронов Тимофей (1А)
1000
6
Tur
2
1
Глеб Фурманов (1Б)
1000
2
Tur
3
0
Марк Трожкин (1Б)
1000
7
Tur
4
Василий Александров (1А)
1000
1
Tur
5
Матвей Лупанов (1Б)
1000
7
Tur
6
Романчук Женя (1Б)
1000
2
Tur
7
Шапошников Ярослав (1А)
1000
6
Tur
8
Варя Непорожная (1Б)
1000
3
Tur
9
Аблаева Ева (1А)
1000
5
Tur
10
Александров Василий (1А)
1000
4
Tur
11
Артем Родин (1А)
1000
4
Tur
12
Баскир Артем (1Б)
1000
3
Tur
13
Асгарова Эмилия (1А)
1000
5
Tur
14
Дронов Тимофей (1А)
1000
6
Tur
15
Глеб Фурманов (1Б)
1000
2
Tur
16
Марк Трожкин (1Б)
1000
7
Tur
17
Василий Александров (1А)
1000
1
Tur
18
Матвей Лупанов (1Б)
1000
7
Tur
19
Романчук Женя (1Б)
1000
2
Tur
20
Шапошников Ярослав (1А)
1000
6
Tur
21
Варя Непорожная (1Б)
1000
3
Tur
22
Аблаева Ева (1А)
1000
5
Tur
23
Александров Василий (1А)
1000
4
Tur
24
Артем Родин (1А)
1000
4
Tur
25
Баскир Артем (1Б)
1000
3
Tur
26
Асгарова Эмилия (1А)
1000
5
Tur
27
Дронов Тимофей (1А)
1000
6
Tur
28
Глеб Фурманов (1Б)
1000
2
Tur
29
Марк Трожкин (1Б)
1000
7
Tur
30
Василий Александров (1А)
1000
1
Tur
31
Матвей Лупанов (1Б)
1000
7
Tur
32
Романчук Женя (1Б)
1000
2
Tur
33
Шапошников Ярослав (1А)
1000
6
Tur
34
Варя Непорожная (1Б)
1000
3
Tur
35
Аблаева Ева (1А)
1000
5
Tur
36
Александров Василий (1А)
1000
4
Tur
37
Артем Родин (1А)
1000
4
Tur
38
Баскир Артем (1Б)
1000
3
Tur
39
Асгарова Эмилия (1А)
1000
5
Tur
40
Дронов Тимофей (1А)
1000
6
Tur
41
Глеб Фурманов (1Б)
1000
2
Tur
42
Марк Трожкин (1Б)
1000
7
Tur
43
Василий Александров (1А)
1000
1
Tur
44
Матвей Лупанов (1Б)
1000
7
Tur
45
Романчук Женя (1Б)
1000
2
Tur
46
Шапошников Ярослав (1А)
1000
6
Tur
47
Варя Непорожная (1Б)
1000
3
Tur
48
Аблаева Ева (1А)
1000
5
Tur
49
Александров Василий (1А)
1000
4
Tur
50
Артем Родин (1А)
1000
4
Tur
51
Баскир Артем (1Б)
1000
3
Tur
52
Асгарова Эмилия (1А)
1000
5
Tur
53
Дронов Тимофей (1А)
1000
6
Tur
54
Глеб Фурманов (1Б)
1000
2
Tur
55
Марк Трожкин (1Б)
1000
7
Tur
56
Василий Александров (1А)
1000
1
Tur
57
Матвей Лупанов (1Б)
1000
7
Tur
58
Романчук Женя (1Б)
1000
2
Tur
59
Шапошников Ярослав (1А)
1000
6
Tur
60
Варя Непорожная (1Б)
1000
3
Tur
61
Аблаева Ева (1А)
1000
5
Tur
62
Александров Василий (1А)
1000
4
Tur
63
Артем Родин (1А)
1000
4
Tur
64
Баскир Артем (1Б)
1000
3
Tur
65
Асгарова Эмилия (1А)
1000
5
Tur
66
Дронов Тимофей (1А)
1000
6
Tur
67
Глеб Фурманов (1Б)
1000
2
Tur
68
Марк Трожкин (1Б)
1000
7
Tur
69
Василий Александров (1А)
1000
1
Tur
70
Матвей Лупанов (1Б)
1000
7
Tur
71
Романчук Женя (1Б)
1000
2
Tur
72
Шапошников Ярослав (1А)
1000
6
Tur
73
Варя Непорожная (1Б)
1000
3
Tur
74
Аблаева Ева (1А)
1000
5
Tur
75
Александров Василий (1А)
1000
4
Tur
76
Артем Родин (1А)
1000
4
Tur
77
Баскир Артем (1Б)
1000
3
Tur
78
Асгарова Эмилия (1А)
1000
5
Tur
79
Дронов Тимофей (1А)
1000
6
Tur
80
Глеб Фурманов (1Б)
1000
2
Tur
81
Марк Трожкин (1Б)
1000
7
Tur
82
Василий Александров (1А)
1000
1
Tur
83
Матвей Лупанов (1Б)
1000
7
Tur
84
Романчук Женя (1Б)
1000
2
Tur
85
Шапошников Ярослав (1А)
1000
6
Tur
86
Варя Непорожная (1Б)
1000
3
Tur
87
Аблаева Ева (1А)
1000
5
Tur
88
Александров Василий (1А)
1000
4
Tur
89
Артем Родин (1А)
1000
4
Tur
90
Баскир Артем (1Б)
1000
3
Tur
91
Асгарова Эмилия (1А)
1000
5
Tur
92
Дронов Тимофей (1А)
1000
6
Tur
93
Глеб Фурманов (1Б)
1000
2
Tur
94
Марк Трожкин (1Б)
1000
7
Tur
95
Василий Александров (1А)
1000
1
Tur
96
Матвей Лупанов (1Б)
1000
7
Tur
97
Романчук Женя (1Б)
1000
2
Tur
98
Шапошников Ярослав (1А)
1000
6
Tur
99
Варя Непорожная (1Б)
1000
3
Tur
100
Аблаева Ева (1А)
1000
5
Tur
101
Александров Василий (1А)
1000
4
Tur
102
Артем Родин (1А)
1000
4
Tur
103
Баскир Артем (1Б)
1000
3
Tur
104
Асгарова Эмилия (1А)
1000
5
Tur
105
Дронов Тимофей (1А)
1000
6
Tur
106
Глеб Фурманов (1Б)
1000
2
Tur
107
Марк Трожкин (1Б)
1000
7
Tur
108
Василий Александров (1А)
1000
1
Tur
109
Матвей Лупанов (1Б)
1000
7
Tur
110
Романчук Женя (1Б)
1000
2
Tur
111
Шапошников Ярослав (1А)
1000
6
Tur
112
Варя Непорожная (1Б)
1000
3
Tur
113
Аблаева Ева (1А)
1000
5
Tur
114
Александров Василий (1А)
1000
4
Tur
115
Артем Родин (1А)
1000
4
Tur
116
Баскир Артем (1Б)
1000
3
Tur
117
Асгарова Эмилия (1А)
1000
5
Tur
118
Дронов Тимофей (1А)
1000
6
Tur
119
Глеб Фурманов (1Б)
1000
2
Tur
120
Марк Трожкин (1Б)
1000
7
Tur
121
Василий Александров (1А)
1000
1
Tur
122
Матвей Лупанов (1Б)
1000
7
Tur
123
Романчук Женя (1Б)
1000
2
Tur
124
Шапошников Ярослав (1А)
1000
6
Tur
125
Варя Непорожная (1Б)
1000
3
Tur
126
Аблаева Ева (1А)
1000
5
Tur
127
Александров Василий (1А)
1000
4
Tur
128
Артем Родин (1А)
1000
4
Tur
129
Асгарова Эмилия (1А)
1000
5
Tur
130
Баскир Артем (1Б)
1000
3
Sonuçlar
-
Pts
-
DE
-
WIN
-
SB
-
KS
Masa yerleşimi