Turnuva
Grup
grupa open
do lat 12
Oyuncular
Turlar
Sonuçlar
İletişim
New Tournament
giriş
Türkçe
český
Deutsch
English
Español
فارسی
Français
Italiano
Lietuvos
Dutch
polski
русский
Türkçe
українська
giriş
Menu
V Turniej Szachowy Puchar Wójta, Dni Kobylej Góry - open
Turnuva
Grup
grupa open
do lat 12
Oyuncular
Turlar
Sonuçlar
İletişim
Sonuçlar
Tur:
1
2
3
4
5
6
7
Genel Sınıflandırma
Genel Sınıflandırma
Kobiety
Juniorzy do lat 18
Juniorzy do lat 12
V Turniej Szachowy Puchar Wójta, Dni Kobylej Góry - open
7 tur sonrası sonuçlar
Soyad, Ad
Klüp
Kuvvet Derecesi
Pts
BHC1
BHM1
BH
WIN
DE
BPG
1.
FM
Steczek, Marcin
TS-R "Hetman" Konin
2351
6.0
31.5
25.5
35.5
5
4
2.
FM
Wlodarczyk, Oskar
OTSz Ostrów Wielkopolski
2236
6.0
30.5
24.5
33.5
5
3
3.
1
FM
Sroczyński, Maciej
KTS Kalisz
2237
6.0
29.5
23.5
32.5
6
3
4.
1
FM
Dudziński, Piotr
OTSz Ostrów Wielkopolski
2394
5.5
31.5
25.5
35.5
4
3
5.
I++
Kowalczyk, Mariusz
LKS "PARK" Starzenice
2129
5.5
29.5
23.5
32.5
5
4
6.
6
K
Walaszczyk, Witold
TS-R "Hetman" Konin
2015
5.0
28.5
22.5
31.5
5
4
7.
2
WIM
Leszner, Liliana
Stowarzyszenie AS Płock
1937
5.0
27.0
21.0
30.0
5
3
7.
1
II+
Goliński, Kacper
OTSz Ostrów Wielkopolski
1687
5.0
27.0
21.0
30.0
5
3
9.
1
I++
Wielosz, Jarosław
Wrocławski Klub Szachowy HETMAN
1797
5.0
27.0
21.0
29.0
5
3
10.
4
I++
Chmielarz, Maciej
OTSz Ostrów Wielkopolski
1931
5.0
26.5
20.5
29.0
5
4
11.
K++
Kowalczyk, Rafał
LKS "PARK" Starzenice
2172
5.0
25.5
19.5
27.5
5
3
12.
4
Włodarczyk Marcin
1000
5.0
23.5
18.5
25.5
5
3
13.
6
I
Skubis, Feliks
UKS "Szach-Mat" Syców
1756
5.0
22.5
17.5
25.0
4
4
14.
7
II
Janas, Andrzej
UKS Skoczek Milicz
1307
4.5
24.5
19.5
27.0
4
4
15.
5
Paweł Podębski
1000
4.5
21.5
17.0
24.0
4
4
16.
3
I
Grzesiek, Karol
OTSz Ostrów Wielkopolski
1667
4.0
27.5
21.5
30.5
4
4
17.
3
Grzesiek, Kamil
1474
4.0
27.0
21.0
28.5
4
4
18.
3
II
Stronias, Lech
UKS "Szach-Mat" Syców
1800
4.0
26.5
21.5
29.0
4
4
19.
2
Pabiszczak, Stanisław
1513
4.0
24.5
19.0
26.5
4
4
20.
5
III
Podębski, Bartosz
KTS Kalisz
1221
4.0
24.5
19.0
26.0
4
3
21.
3
II
Szymański, Jerzy
1570
4.0
23.5
17.5
24.0
4
3
22.
7
III
Szczepański, Andrzej
KSz ORŁY Pleszew
1408
4.0
23.0
17.5
26.0
4
3
23.
11
I
Olszewski, Jerzy
GKS Gorzyce W
1636
4.0
21.0
16.0
23.0
4
3
24.
11
II
Maśliński, Piotr
OTSz Ostrów Wielkopolski
1512
4.0
21.0
15.0
23.0
4
3
25.
8
II
Majcher, Igor
OTSz Ostrów Wielkopolski
1199
4.0
19.5
13.5
21.0
4
3
26.
11
II
Woźnica, Alicja
UKS "POGOŃ Oleśnica"
1054
4.0
19.0
14.0
20.5
4
3
27.
12
II
Szczepański, Grzegorz
KSz ORŁY Pleszew
1264
4.0
19.0
14.0
19.5
4
3
28.
10
III
Skowroński, Roman
UKS "Szach-Mat" Syców
1600
4.0
18.5
14.5
19.0
4
3
29.
3
I
Pieczewska, Gabriela
OTSz Ostrów Wlkp;
1104
3.5
23.0
18.0
26.0
2
3
30.
10
I
Golińska, Patrycja
OTSz Ostrów Wielkopolski
1243
3.5
22.5
17.5
25.0
3
3
31.
10
II
Woźniak, Andrzej
UKS "Szach-Mat" Syców
1575
3.5
22.5
17.5
24.0
3
4
32.
10
II
Chmura, Kazimierz
UKS "Szach-Mat" Syców
1800
3.5
20.0
15.0
21.5
3
3
33.
10
III
Mruk, Krzysztof
OTSz Ostrów Wielkopolski
1254
3.5
19.0
14.0
20.5
3
4
34.
2
III
Świątnicki, Adam
TS-R "Hetman" Konin
1379
3.5
18.5
13.5
20.5
3
4
35.
8
II
Zielezińska, Zuzanna
1044
3.0
26.0
21.0
26.5
3
4
36.
12
II
Szymczak, Krzysztof
OTSz Ostrów Wielkopolski
1175
3.0
26.0
20.0
27.5
3
4
37.
5
III
Raczkowski, Damian
UKS "POGOŃ Oleśnica"
1367
3.0
25.0
20.0
25.5
3
4
38.
8
III
Kaczmarek, Adam
OTSz Ostrów Wielkopolski
1030
3.0
24.0
19.0
26.0
3
4
39.
11
Wieczorek, Adam
UKS "Szach-Mat" Syców
1000
3.0
23.5
19.0
25.5
2
3
40.
9
II
Pieczewska, Jadwiga
OTSz Ostrów Wielkopolski
1154
3.0
23.0
17.0
23.5
3
4
41.
6
II+
Jakubiak Bernard
Ostrzeszów
1900
3.0
20.5
15.5
21.0
3
4
42.
7
Majchrzak Piotr
1000
3.0
20.0
16.0
22.0
3
3
43.
3
II
Lamek, Dawid
OTSz Ostrów Wielkopolski
1308
3.0
20.0
15.0
22.0
3
3
44.
4
Szymczak, Sławomir
Ostrów Wlkp
1125
3.0
19.5
14.0
20.0
3
3
45.
5
IV
Szmaj, Michał
Ostrzeszów
1334
3.0
18.5
13.5
20.0
3
4
46.
5
II
Nowak, Małgorzata
UKS Skoczek Milicz
1351
2.5
23.5
18.5
26.0
2
4
47.
7
Szuster Kamil
Namysłaki
1000
2.5
20.0
15.5
21.5
2
3
48.
6
II
Kisiel, Zbigniew
UKS "Szach-Mat" Syców
1392
2.5
15.5
11.5
17.0
2
4
49.
6
Kempa, Krzysztof
UKS "Szach-Mat" Syców
1135
2.0
26.0
21.0
28.0
2
4
50.
5
Siedlecki Franciszek
1000
2.0
21.0
17.0
24.0
2
3
51.
7
Piras, Jakub
1000
2.0
20.0
16.0
22.5
2
3
52.
1
IV
Piras, Mateusz
1400
2.0
20.0
16.0
21.5
2
3
53.
3
Wojtasik Martyna
Syców
1000
2.0
18.5
14.5
19.0
1
3
54.
1
Pach Tomasz
Ostrzeszów
1000
2.0
17.5
13.5
18.0
1
3
55.
3
Janas Jan
Wieruszów
1000
2.0
16.0
12.0
17.5
2
3
56.
3
Szymczak Krystian
1000
2.0
15.5
11.5
16.0
1
3
57.
4
V
Szczerczowski, Maciej
1200
1.5
19.0
15.0
19.5
1
3
58.
1
Szczerczowski, Wojciech
1000
1.0
17.5
13.5
18.5
0
4
59.
1
Brylak Kacper
Grabów
1000
1.0
15.5
11.5
16.0
0
3
60.
I++
Mądrawski, Krzysztof
ŻKSz Żary
2051
0.0
16.5
12.5
17.5
0
0
60.
Trzeciak, Mirosława
UKS Skoczek Milicz
1000
0.0
16.5
12.5
17.5
0
0
60.
Szymczak Filip
0.0
16.5
12.5
17.5
0
0