XXXV MEMORIAŁ IMIENIA LUDWIKA ZAMENHOFA 2016 - grupa A

XXXV MEMORIAŁ IMIENIA LUDWIKA ZAMENHOFA 2016 - grupa A
Results after Round 9

chess:manager
Фамилия, Имя Клуб Рейтинг Очки MBch Bch W Vs ARO
1. GM Heberla, Bartłomiej ŻTMS "Baszta" Żnin 2553 +21 8.0 43.0 54.5 7 2417.0
2. GM Markowski, Tomasz Akademia Szachowa Gliwice 2563 +12 7.0 41.5 54.0 6 2437.1
3. 1 FM Cukrowski, Filip WKS Kopernik 2372 +59 6.5 41.0 53.0 5 2448.8
4. 1 GM Kveinys, Aloyzas KSz. "Hańcza" Suwałki 2518 +6 6.5 40.5 53.0 4 2381.9
5. IM Nasuta, Grzegorz MUKS Stoczek 45 Białystok 2448 +7 6.5 38.0 50.0 5 2327.2
6. IM Berzinsh, Roland Łotwa 2408 +16 6.5 36.0 47.5 5 2359.6
7. 1 GM Bobras, Piotr ŻTMS Baszta Żnin 2523 +3 6.0 40.5 52.0 5 2411.0
8. 1 IM Leniart, Arkadiusz TS Wisła Kraków 2482 +2 6.0 39.5 50.5 4 2362.9
9. 1 GM Jakubowski, Krzysztof KSz "Silesia" Racibórz 2531 -5 6.0 38.5 50.5 6 2347.0
10. 1 IM Koziak, Vitali Wieża Pęgów 2479 +4 6.0 37.5 48.0 4 2373.6
11. 1 GM Soćko, Bartosz KSz "HETMAN" Katowice 2613 -15 6.0 36.5 47.0 6 2316.3
12. 3 GM Soćko, Monika KSz HETMAN Katowice 2441 +3 6.0 34.0 43.0 4 2297.7
13. 4 CM Teclaf, Paweł KKS Ormuzd Kartuzy 2341 +4 6.0 32.5 41.5 4 2194.3
14. GM Azarov, Sergei Białoruś 2600 -13 5.5 37.5 48.0 3 2375.2
15. 2 GM Kanarek, Marcel KSz Stilon Gorzów Wlkp. 2526 -16 5.5 36.5 47.5 4 2271.8
16. 9 FM Szóstko, Jakub MUKS Stoczek 45 Białystok 2234 +19 5.5 32.5 41.0 3 2230.0
17. 10 k Kowalski, Igor KSz Polonia Warszawa 2129 +36 5.5 30.5 41.5 4 2182.9
18. 2 k Borawski, Jakub MUKS Stoczek 45 Białystok 2136 +26 5.5 30.0 37.5 4 2175.2
19. 3 k Kosakowski, Jakub MUKS Stoczek 45 Białystok 2249 +12 5.0 35.0 44.5 5 2223.8
20. 3 m Jaroch, Karol UKS Fala Świekatowo 2247 +4 5.0 34.5 44.0 3 2221.3
21. 6 IM Khamitskiy, Sergei Mińsk, Białoruś 2290 -3 5.0 34.0 44.0 3 2208.2
22. 4 k Żochowski, Kacper MUKS Stoczek 45 Białystok 2261 -2 5.0 33.5 44.5 5 2256.5
23. 1 k Olhovik, Andrei Grodno 2297 +2 5.0 33.5 43.0 4 2255.4
24. 5 k+ Pietruszewski, Marcin UKSz Hetman Warszawa 2208 +13 5.0 33.0 42.0 5 2228.7
25. 1 k Karwowski, Kacper GKSz Solny Grzybowo 2201 +22 5.0 32.5 42.0 4 2214.3
26. k++ Różycki, Bartłomiej KS Laura Chylice 2190 -1 5.0 31.5 40.5 4 2145.2
27. 6 k Śmieszek, Wojciech MUKS Stoczek 45 Białystok 2185 +39 5.0 30.0 38.5 5 2232.4
28. 11 k Chomczyk, Marek KSz Polonia Warszawa 2139 -4 5.0 28.0 38.0 3 2132.8
29. 14 k Krzywda, Andrzej LZS Victoria Chróścice 2148 -16 5.0 24.0 32.5 5 2044.8
30. 9 k+ Kowalczyk, Paweł Wieża Pęgów 2353 +3 m 4.5 35.5 44.0 4 2348.3
31. 1 II+ Dzhuguryan, Tygran Szczecin, Akademia Morska 2176 +9 k 4.5 34.0 44.0 3 2210.2
32. k Cherepov, Alexej Minsk, Białoruś 2106 +15 4.5 31.5 40.5 2 2174.3
33. 11 k Praczukowski, Stanisław KS Laura Chylice 2093 +17 4.5 31.0 40.0 4 2169.0
34. 3 CM Klimaszewski, Dariusz KSz. "Hańcza" Suwałki 2161 -13 4.5 31.0 39.5 2 2101.4
35. 3 I++ Wojtaszewski, Piotr KS Laura Chylice 1995 +40 k 4.5 30.5 39.0 2 2164.7
36. 1 k++ Kultiyasov, Mikhail Grodno 2273 -21 4.5 30.0 38.0 3 2189.3
37. 3 k Ogłaza, Oskar UKS Rodło Opole 2066 +18 4.5 29.0 38.5 3 2106.0
38. 14 IM Kostyra, Stanislaw MUKS Stoczek 45 Białystok 2230 -25 4.5 27.5 35.0 3 1994.8
39. 12 FM Walkusz, Witoslaw KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny 2171 -27 4.5 26.5 35.0 3 2051.6
40. 13 m Kusenkova, Natallia Szkoła Szachowa w Mińsku 2163 -27 4.5 25.0 32.0 3 2043.0
41. 13 GM Stupak, Kirill Białoruś 2562 -9 4.0 40.0 51.0 3 2387.0
42. 13 k Niedźwiedź, Marek San Francisco 2088 +30 4.0 36.0 44.5 3 2241.0
43. 9 K Buraczewski, Rafał KSz. "Hańcza" Suwałki 2249 -29 4.0 33.5 41.5 3 2174.9
44. 14 I+ Daniel, Damian LKS Goniec Żarów 2030 +18 4.0 32.0 40.0 2 2144.2
45. 10 k+ Wiśniewski, Michał UKS Rodło Opole 2144 -12 4.0 31.5 41.5 2 2153.2
46. 10 k Ocytko, Andrzej Białystok 2110 +4 4.0 31.0 39.0 3 2178.3
47. 2 I Czernek, Tymon UKS Czternastka Warszawa 1877 +64 4.0 30.5 39.0 2 2165.3
48. 2 I++ Drozdowski, Konrad UKS Rotmistrz Grudziądz 2024 +40 k 4.0 30.5 39.0 1 2151.6
49. 1 k Walewski, Wojciech KSz Maraton Łomża 2095 -13 4.0 28.5 37.0 3 2091.0
50. 8 k+ Malicka, Maria KSz Polonia Warszawa 1901 +83 4.0 28.5 35.0 3 2130.6
51. 10 k Mammadov, Vafa KSz Maraton Łomża 2151 -27 4.0 28.0 38.0 3 2076.3
52. 2 I Luba, Łukasz Polska 2114 -12 4.0 27.5 35.5 3 2118.4
53. 2 II+ Norov, Artem 1819 +33 3.5 35.5 44.5 0 2237.5
54. 3 I++ Fus, Jakub UKS Czternastka Warszawa 2033 +2 3.5 30.5 37.5 3 2120.6
55. 8 I++ Golecki, Jan KS Laura Chylice 1823 +79 3.5 30.0 37.0 2 2107.0
56. 4 k Sroka, Janusz TMS Roszada Gliwice 2045 3.5 28.5 35.5 1 2130.7
57. 8 k Beks, Edmunds Łotwa 2068 -10 3.5 27.5 36.0 3 2115.3
58. 3 I++ Belczewski, Jacek UKS SP11 Skoczek Tczew 1902 +52 3.5 27.5 34.5 2 2101.1
59. 5 k Kokoszczyński, Jan KS Laura Chylice 2076 -60 3.5 26.0 34.0 2 2039.9
60. 2 I+ Laszczak, Przemysław UKS TSz Zieloni Zielonka 1960 +26 3.5 25.0 32.0 2 2101.3
61. 5 IM Gurbanov, Andrei Izrael 2330 -23 3.0 34.0 43.0 3 2260.9
62. 3 k Korolev, Alexandr Mińsk 2049 -9 3.0 30.0 39.5 1 2138.4
63. 4 I+ Hrymowicz, Artur UKS Trzydziestka Olsztyn 1951 -9 3.0 25.0 32.0 2 2059.6
64. 1 k+ Krasiewicz, Robert UKS TSz Zieloni Zielonka 2048 -35 3.0 25.0 31.5 2 2029.0
65. 4 K Rudzińska, Michalina KSz. "Hańcza" Suwałki 1975 -42 3.0 24.0 31.0 1 2065.8
66. 2 k+ Kohut, Anna TMS Roszada Gliwice 2007 -32 3.0 23.5 31.0 1 2044.3
67. 4 k Wiśniewski, Jacek KS Laura Chylice 1878 +1 2.5 28.0 35.5 1 2162.6
68. 2 k+ Parol, Pola MTSz Mińsk Mazowiecki 2040 -108 2.5 21.5 29.0 0 2025.9
69. 3 k Maj, Paweł KSz Skoczek Trojański 2109 -26 2.0 26.5 35.5 0 2089.5
70. 2 k Harazińska, Magdalena KSz Polonia Wrocław 1930 -42 2.0 24.0 31.0 1 2055.8
71. I+ Murza, Adam Białystok 2058 -50 1.5 23.0 29.0 0 2062.5
72. k Chylewski, Patryk KS Laura Chylice 2042 -3 0.5 24.5 31.0 0 2209.5
73. I++ Kalmuk, Krzysztof KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 2038 0.0 21.0 27.0 0 None
chess:manager