XXXV MEMORIAŁ IMIENIA LUDWIKA ZAMENHOFA 2016 - grupa A

XXXV MEMORIAŁ IMIENIA LUDWIKA ZAMENHOFA 2016 - grupa A
Results after Round 9 - ELO ≤ 2200

chess:manager
Surname, Name Club Rating Pts MBch Bch W Vs ARO
1. k Kowalski, Igor KSz Polonia Warszawa 2129 +36 5.5 30.5 41.5 4 2182.9
2. k Borawski, Jakub MUKS Stoczek 45 Białystok 2136 +26 5.5 30.0 37.5 4 2175.2
3. k++ Różycki, Bartłomiej KS Laura Chylice 2190 -1 5.0 31.5 40.5 4 2145.2
4. k Śmieszek, Wojciech MUKS Stoczek 45 Białystok 2185 +39 5.0 30.0 38.5 5 2232.4
5. k Chomczyk, Marek KSz Polonia Warszawa 2139 -4 5.0 28.0 38.0 3 2132.8
6. k Krzywda, Andrzej LZS Victoria Chróścice 2148 -16 5.0 24.0 32.5 5 2044.8
7. II+ Dzhuguryan, Tygran Szczecin, Akademia Morska 2176 +9 k 4.5 34.0 44.0 3 2210.2
8. k Cherepov, Alexej Minsk, Białoruś 2106 +15 4.5 31.5 40.5 2 2174.3
9. k Praczukowski, Stanisław KS Laura Chylice 2093 +17 4.5 31.0 40.0 4 2169.0
10. CM Klimaszewski, Dariusz KSz. "Hańcza" Suwałki 2161 -13 4.5 31.0 39.5 2 2101.4
11. I++ Wojtaszewski, Piotr KS Laura Chylice 1995 +40 k 4.5 30.5 39.0 2 2164.7
12. k Ogłaza, Oskar UKS Rodło Opole 2066 +18 4.5 29.0 38.5 3 2106.0
13. FM Walkusz, Witoslaw KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny 2171 -27 4.5 26.5 35.0 3 2051.6
14. m Kusenkova, Natallia Szkoła Szachowa w Mińsku 2163 -27 4.5 25.0 32.0 3 2043.0
15. k Niedźwiedź, Marek San Francisco 2088 +30 4.0 36.0 44.5 3 2241.0
16. I+ Daniel, Damian LKS Goniec Żarów 2030 +18 4.0 32.0 40.0 2 2144.2
17. k+ Wiśniewski, Michał UKS Rodło Opole 2144 -12 4.0 31.5 41.5 2 2153.2
18. k Ocytko, Andrzej Białystok 2110 +4 4.0 31.0 39.0 3 2178.3
19. I Czernek, Tymon UKS Czternastka Warszawa 1877 +64 4.0 30.5 39.0 2 2165.3
20. I++ Drozdowski, Konrad UKS Rotmistrz Grudziądz 2024 +40 k 4.0 30.5 39.0 1 2151.6
21. k Walewski, Wojciech KSz Maraton Łomża 2095 -13 4.0 28.5 37.0 3 2091.0
22. k+ Malicka, Maria KSz Polonia Warszawa 1901 +83 4.0 28.5 35.0 3 2130.6
23. k Mammadov, Vafa KSz Maraton Łomża 2151 -27 4.0 28.0 38.0 3 2076.3
24. I Luba, Łukasz Polska 2114 -12 4.0 27.5 35.5 3 2118.4
25. II+ Norov, Artem 1819 +33 3.5 35.5 44.5 0 2237.5
26. I++ Fus, Jakub UKS Czternastka Warszawa 2033 +2 3.5 30.5 37.5 3 2120.6
27. I++ Golecki, Jan KS Laura Chylice 1823 +79 3.5 30.0 37.0 2 2107.0
28. k Sroka, Janusz TMS Roszada Gliwice 2045 3.5 28.5 35.5 1 2130.7
29. k Beks, Edmunds Łotwa 2068 -10 3.5 27.5 36.0 3 2115.3
30. I++ Belczewski, Jacek UKS SP11 Skoczek Tczew 1902 +52 3.5 27.5 34.5 2 2101.1
31. k Kokoszczyński, Jan KS Laura Chylice 2076 -60 3.5 26.0 34.0 2 2039.9
32. I+ Laszczak, Przemysław UKS TSz Zieloni Zielonka 1960 +26 3.5 25.0 32.0 2 2101.3
33. k Korolev, Alexandr Mińsk 2049 -9 3.0 30.0 39.5 1 2138.4
34. I+ Hrymowicz, Artur UKS Trzydziestka Olsztyn 1951 -9 3.0 25.0 32.0 2 2059.6
35. k+ Krasiewicz, Robert UKS TSz Zieloni Zielonka 2048 -35 3.0 25.0 31.5 2 2029.0
36. K Rudzińska, Michalina KSz. "Hańcza" Suwałki 1975 -42 3.0 24.0 31.0 1 2065.8
37. k+ Kohut, Anna TMS Roszada Gliwice 2007 -32 3.0 23.5 31.0 1 2044.3
38. k Wiśniewski, Jacek KS Laura Chylice 1878 +1 2.5 28.0 35.5 1 2162.6
39. k+ Parol, Pola MTSz Mińsk Mazowiecki 2040 -108 2.5 21.5 29.0 0 2025.9
40. k Maj, Paweł KSz Skoczek Trojański 2109 -26 2.0 26.5 35.5 0 2089.5
41. k Harazińska, Magdalena KSz Polonia Wrocław 1930 -42 2.0 24.0 31.0 1 2055.8
42. I+ Murza, Adam Białystok 2058 -50 1.5 23.0 29.0 0 2062.5
43. k Chylewski, Patryk KS Laura Chylice 2042 -3 0.5 24.5 31.0 0 2209.5
44. I++ Kalmuk, Krzysztof KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 2038 0.0 21.0 27.0 0 None
chess:manager