XXXV MEMORIAŁ IMIENIA LUDWIKA ZAMENHOFA 2016 - grupa A

XXXV MEMORIAŁ IMIENIA LUDWIKA ZAMENHOFA 2016 - grupa A
Results after Round 8

chess:manager
Surname, Name Club Rating Pts MBch Bch W Vs ARO
1. GM Heberla, Bartłomiej ŻTMS "Baszta" Żnin 2553 +22 7.5 33.0 44.0 7 2418.1
2. GM Markowski, Tomasz Akademia Szachowa Gliwice 2563 +14 6.5 32.0 43.0 6 2445.3
3. GM Kveinys, Aloyzas KSz. "Hańcza" Suwałki 2518 +7 6.0 31.5 43.0 4 2373.6
4. FM Cukrowski, Filip WKS Kopernik 2372 +54 6.0 30.0 41.5 5 2434.5
5. 2 IM Nasuta, Grzegorz MUKS Stoczek 45 Białystok 2448 +6 6.0 28.0 39.5 5 2303.4
6. 4 IM Berzinsh, Roland Łotwa 2408 +14 6.0 26.0 34.5 5 2335.4
7. 1 IM Leniart, Arkadiusz TS Wisła Kraków 2482 +1 5.5 31.5 41.5 4 2333.3
8. 5 GM Bobras, Piotr ŻTMS Baszta Żnin 2523 +4 5.5 30.5 41.0 5 2407.3
9. 3 GM Soćko, Monika KSz HETMAN Katowice 2441 +2 5.5 25.5 33.5 4 2269.5
10. 5 GM Jakubowski, Krzysztof KSz "Silesia" Racibórz 2531 -6 5.0 31.5 42.5 5 2357.8
11. 2 IM Koziak, Vitali Wieża Pęgów 2479 +2 5.0 29.0 38.5 3 2394.3
12. 1 GM Soćko, Bartosz KSz "HETMAN" Katowice 2613 -16 5.0 28.5 38.0 5 2319.6
13. 5 GM Kanarek, Marcel KSz Stilon Gorzów Wlkp. 2526 -12 5.0 28.0 38.5 4 2288.8
14. GM Azarov, Sergei Białoruś 2600 -12 5.0 28.0 38.0 3 2361.9
15. 1 IM Khamitskiy, Sergei Mińsk, Białoruś 2290 -2 5.0 25.0 34.0 3 2157.6
16. 5 k Kosakowski, Jakub MUKS Stoczek 45 Białystok 2249 +27 5.0 25.0 33.5 5 2209.1
17. CM Teclaf, Paweł KKS Ormuzd Kartuzy 2341 -3 5.0 25.0 33.0 3 2187.5
18. 7 k Żochowski, Kacper MUKS Stoczek 45 Białystok 2261 +1 5.0 24.5 35.0 5 2217.3
19. 9 k+ Pietruszewski, Marcin UKSz Hetman Warszawa 2208 +16 5.0 23.5 31.0 5 2197.4
20. 10 k Borawski, Jakub MUKS Stoczek 45 Białystok 2136 +18 5.0 22.0 28.5 4 2131.4
21. 6 k+ Kowalczyk, Paweł Wieża Pęgów 2353 +16 m 4.5 26.5 34.0 4 2362.6
22. 1 k Olhovik, Andrei Grodno 2297 +5 4.5 25.5 34.0 4 2262.3
23. 8 m Jaroch, Karol UKS Fala Świekatowo 2247 +6 4.5 25.5 34.0 3 2225.3
24. 9 k Karwowski, Kacper GKSz Solny Grzybowo 2201 +16 4.5 24.0 32.5 4 2204.0
25. 1 FM Szóstko, Jakub MUKS Stoczek 45 Białystok 2234 +6 4.5 24.0 32.0 2 2214.6
26. 6 k++ Różycki, Bartłomiej KS Laura Chylice 2190 -2 4.5 23.5 30.5 4 2132.5
27. 2 k Kowalski, Igor KSz Polonia Warszawa 2129 +36 4.5 22.5 32.0 3 2182.9
28. 10 GM Stupak, Kirill Białoruś 2562 -9 4.0 31.5 41.5 3 2387.0
29. 9 k Niedźwiedź, Marek San Francisco 2088 +30 4.0 28.5 36.5 3 2241.0
30. 11 II+ Dzhuguryan, Tygran Szczecin, Akademia Morska 2176 +19 k 4.0 25.5 34.5 3 2237.1
31. 4 CM Klimaszewski, Dariusz KSz. "Hańcza" Suwałki 2161 -10 4.0 25.0 33.0 2 2105.9
32. 3 k Cherepov, Alexej Minsk, Białoruś 2106 +10 4.0 25.0 32.5 2 2162.0
33. 7 k Śmieszek, Wojciech MUKS Stoczek 45 Białystok 2185 +22 4.0 24.5 32.5 4 2243.5
34. 12 K Buraczewski, Rafał KSz. "Hańcza" Suwałki 2249 -29 4.0 24.5 32.0 3 2174.9
35. 1 k+ Wiśniewski, Michał UKS Rodło Opole 2144 -3 4.0 24.0 33.0 2 2149.3
36. 9 k Ocytko, Andrzej Białystok 2110 +13 4.0 23.0 30.0 3 2182.1
37. 9 k++ Kultiyasov, Mikhail Grodno 2273 -16 4.0 23.0 29.5 3 2199.8
38. I++ Wojtaszewski, Piotr KS Laura Chylice 1995 +35 k 4.0 22.5 30.0 2 2163.3
39. 3 k Chomczyk, Marek KSz Polonia Warszawa 2139 -14 4.0 22.0 31.0 2 2130.1
40. 11 k Ogłaza, Oskar UKS Rodło Opole 2066 +13 4.0 22.0 30.5 3 2099.1
41. k Mammadov, Vafa KSz Maraton Łomża 2151 -16 4.0 21.5 30.5 3 2068.5
42. 2 k+ Malicka, Maria KSz Polonia Warszawa 1901 +88 4.0 21.0 26.5 3 2118.1
43. 13 k Krzywda, Andrzej LZS Victoria Chróścice 2148 -25 4.0 17.0 23.5 4 2036.6
44. 7 k Praczukowski, Stanisław KS Laura Chylice 2093 +8 3.5 25.0 32.0 3 2181.6
45. 2 I Czernek, Tymon UKS Czternastka Warszawa 1877 +52 3.5 23.0 30.0 2 2172.6
46. 2 I++ Drozdowski, Konrad UKS Rotmistrz Grudziądz 2024 +36 3.5 22.5 30.0 1 2158.6
47. 11 I++ Golecki, Jan KS Laura Chylice 1823 +84 3.5 22.5 28.5 2 2100.0
48. 2 k Walewski, Wojciech KSz Maraton Łomża 2095 -11 3.5 22.0 29.0 3 2099.4
49. 8 k Beks, Edmunds Łotwa 2068 -1 3.5 21.5 29.0 3 2118.1
50. 11 I Luba, Łukasz Polska 2114 -6 3.5 21.0 28.0 3 2148.6
51. 2 FM Walkusz, Witoslaw KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny 2171 -34 3.5 20.5 28.5 2 2048.5
52. 1 IM Kostyra, Stanislaw MUKS Stoczek 45 Białystok 2230 -26 3.5 20.5 27.0 2 2006.5
53. 2 m Kusenkova, Natallia Szkoła Szachowa w Mińsku 2163 -29 3.5 19.0 25.0 2 2070.5
54. 8 k Kokoszczyński, Jan KS Laura Chylice 2076 -45 3.5 18.0 25.5 2 2023.5
55. 13 II+ Norov, Artem 1819 +27 3.0 28.5 37.5 0 2264.6
56. 13 IM Gurbanov, Andrei Izrael 2330 -23 3.0 25.5 33.0 3 2260.9
57. 7 I++ Fus, Jakub UKS Czternastka Warszawa 2033 +9 3.0 25.0 31.5 3 2147.9
58. 14 I+ Daniel, Damian LKS Goniec Żarów 2030 +7 3.0 24.5 33.0 1 2156.1
59. k Korolev, Alexandr Mińsk 2049 +1 3.0 23.0 31.0 1 2152.0
60. 8 k Sroka, Janusz TMS Roszada Gliwice 2045 +2 3.0 21.5 28.0 1 2152.0
61. 7 I++ Belczewski, Jacek UKS SP11 Skoczek Tczew 1902 +44 3.0 21.5 27.5 2 2109.6
62. 2 I+ Laszczak, Przemysław UKS TSz Zieloni Zielonka 1960 +22 3.0 19.5 25.5 2 2108.4
63. 5 k Wiśniewski, Jacek KS Laura Chylice 1878 +17 2.5 22.0 28.0 1 2192.9
64. 1 k+ Kohut, Anna TMS Roszada Gliwice 2007 -33 2.5 19.0 25.0 1 2044.9
65. 4 k+ Krasiewicz, Robert UKS TSz Zieloni Zielonka 2048 -29 2.5 19.0 24.5 2 2055.3
66. 1 k Maj, Paweł KSz Skoczek Trojański 2109 -26 2.0 21.0 29.5 0 2089.5
67. 2 I+ Hrymowicz, Artur UKS Trzydziestka Olsztyn 1951 -25 2.0 19.0 25.0 1 2082.3
68. 2 k Harazińska, Magdalena KSz Polonia Wrocław 1930 -24 2.0 18.5 24.0 1 2065.9
69. 1 K Rudzińska, Michalina KSz. "Hańcza" Suwałki 1975 -59 2.0 18.0 24.5 0 2085.1
70. 3 k+ Parol, Pola MTSz Mińsk Mazowiecki 2040 -106 2.0 15.5 22.0 0 2028.6
71. I+ Murza, Adam Białystok 2058 -50 1.5 18.5 24.0 0 2062.5
72. k Chylewski, Patryk KS Laura Chylice 2042 -3 0.5 19.5 26.0 0 2209.5
73. I++ Kalmuk, Krzysztof KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 2038 0.0 16.5 22.0 0 None
chess:manager