XXXV MEMORIAŁ IMIENIA LUDWIKA ZAMENHOFA 2016 - grupa A

XXXV MEMORIAŁ IMIENIA LUDWIKA ZAMENHOFA 2016 - grupa A
Results after Round 7

chess:manager
Surname, Name Club Rating Pts MBch Bch W Vs ARO
1. GM Heberla, Bartłomiej ŻTMS "Baszta" Żnin 2553 +18 6.5 24.5 33.5 6 2402.0
2. GM Markowski, Tomasz Akademia Szachowa Gliwice 2563 +10 5.5 24.5 34.0 5 2433.7
3. GM Kveinys, Aloyzas KSz. "Hańcza" Suwałki 2518 +9 5.5 22.5 32.5 4 2373.9
4. FM Cukrowski, Filip WKS Kopernik 2372 +50 5.5 22.5 32.0 5 2422.6
5. 5 GM Jakubowski, Krzysztof KSz "Silesia" Racibórz 2531 -2 5.0 22.0 30.5 5 2329.9
6. 1 IM Leniart, Arkadiusz TS Wisła Kraków 2482 +1 5.0 22.0 30.5 4 2317.9
7. 5 IM Nasuta, Grzegorz MUKS Stoczek 45 Białystok 2448 +1 5.0 20.5 30.5 4 2278.3
8. 5 GM Kanarek, Marcel KSz Stilon Gorzów Wlkp. 2526 -7 5.0 20.5 28.5 4 2249.6
9. 2 IM Koziak, Vitali Wieża Pęgów 2479 +8 5.0 20.0 28.0 3 2386.6
10. 2 IM Berzinsh, Roland Łotwa 2408 +6 5.0 20.0 27.5 4 2295.7
11. 3 GM Soćko, Bartosz KSz "HETMAN" Katowice 2613 -8 5.0 19.5 28.0 5 2307.0
12. 5 GM Soćko, Monika KSz HETMAN Katowice 2441 +1 5.0 18.0 25.5 4 2239.1
13. 7 GM Bobras, Piotr ŻTMS Baszta Żnin 2523 +2 4.5 23.5 32.5 4 2415.0
14. 5 GM Azarov, Sergei Białoruś 2600 -8 4.5 21.0 30.0 3 2364.9
15. 6 k+ Kowalczyk, Paweł Wieża Pęgów 2353 +22 m 4.5 20.0 26.5 4 2339.7
16. 6 IM Khamitskiy, Sergei Mińsk, Białoruś 2290 -2 4.5 18.5 26.5 3 2137.7
17. 9 CM Teclaf, Paweł KKS Ormuzd Kartuzy 2341 -10 4.5 16.5 23.5 3 2128.6
18. 7 GM Stupak, Kirill Białoruś 2562 -9 4.0 23.5 32.0 3 2387.0
19. 10 II+ Dzhuguryan, Tygran Szczecin, Akademia Morska 2176 +35 k 4.0 20.0 28.0 3 2235.7
20. k Niedźwiedź, Marek San Francisco 2088 +37 4.0 20.0 27.0 3 2245.7
21. 6 k Kosakowski, Jakub MUKS Stoczek 45 Białystok 2249 +12 4.0 19.5 26.5 4 2216.0
22. 1 K Buraczewski, Rafał KSz. "Hańcza" Suwałki 2249 -3 4.0 19.0 25.5 3 2180.4
23. 7 k Olhovik, Andrei Grodno 2297 +5 4.0 18.5 26.0 4 2258.3
24. 1 FM Szóstko, Jakub MUKS Stoczek 45 Białystok 2234 +9 4.0 18.5 25.5 2 2226.9
25. 7 k Żochowski, Kacper MUKS Stoczek 45 Białystok 2261 -7 4.0 18.0 27.0 4 2222.7
26. 8 k Śmieszek, Wojciech MUKS Stoczek 45 Białystok 2185 +38 4.0 18.0 25.0 4 2241.0
27. 4 CM Klimaszewski, Dariusz KSz. "Hańcza" Suwałki 2161 -3 4.0 18.0 25.0 2 2085.4
28. 8 k+ Pietruszewski, Marcin UKSz Hetman Warszawa 2208 +9 4.0 17.0 23.5 4 2213.0
29. 11 k Kowalski, Igor KSz Polonia Warszawa 2129 +31 4.0 15.5 23.5 3 2175.6
30. 9 k Borawski, Jakub MUKS Stoczek 45 Białystok 2136 +5 4.0 15.5 21.5 3 2114.6
31. 2 m Jaroch, Karol UKS Fala Świekatowo 2247 -2 3.5 19.5 27.0 2 2232.3
32. 5 k++ Różycki, Bartłomiej KS Laura Chylice 2190 -10 3.5 18.0 24.5 3 2135.1
33. 9 k Karwowski, Kacper GKSz Solny Grzybowo 2201 +2 3.5 17.5 25.0 3 2219.9
34. 3 k+ Wiśniewski, Michał UKS Rodło Opole 2144 +3 3.5 17.5 24.5 2 2184.7
35. 1 k Cherepov, Alexej Minsk, Białoruś 2106 +9 3.5 17.0 23.5 2 2165.3
36. 6 k Chomczyk, Marek KSz Polonia Warszawa 2139 -13 3.5 16.0 24.0 2 2134.2
37. 8 k Praczukowski, Stanisław KS Laura Chylice 2093 +15 3.5 16.0 22.5 3 2178.9
38. 3 I++ Wojtaszewski, Piotr KS Laura Chylice 1995 +31 3.5 16.0 22.5 2 2165.0
39. 11 I Luba, Łukasz Polska 2114 +2 3.5 14.5 21.5 3 2142.7
40. 4 k+ Malicka, Maria KSz Polonia Warszawa 1901 +76 3.5 14.0 19.0 3 2114.4
41. 12 k Mammadov, Vafa KSz Maraton Łomża 2151 -12 3.5 13.5 21.0 3 2079.0
42. 12 II+ Norov, Artem 1819 +29 3.0 20.5 28.5 0 2284.0
43. 12 IM Gurbanov, Andrei Izrael 2330 -23 3.0 19.5 27.0 3 2260.9
44. 6 I+ Daniel, Damian LKS Goniec Żarów 2030 +16 3.0 18.0 25.0 1 2169.0
45. 10 k Ocytko, Andrzej Białystok 2110 +8 3.0 17.5 24.5 2 2222.1
46. k++ Kultiyasov, Mikhail Grodno 2273 -21 3.0 17.0 23.5 2 2221.9
47. 10 I Czernek, Tymon UKS Czternastka Warszawa 1877 +38 3.0 17.0 23.5 2 2172.8
48. 2 I++ Drozdowski, Konrad UKS Rotmistrz Grudziądz 2024 +26 3.0 16.5 23.0 1 2148.4
49. 1 FM Walkusz, Witoslaw KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny 2171 -27 3.0 16.0 23.0 2 2073.0
50. 7 k Walewski, Wojciech KSz Maraton Łomża 2095 -13 3.0 16.0 22.0 3 2090.3
51. 4 k Ogłaza, Oskar UKS Rodło Opole 2066 -5 3.0 15.5 23.5 2 2109.0
52. 3 k Sroka, Janusz TMS Roszada Gliwice 2045 +7 3.0 15.5 21.0 1 2134.7
53. 2 IM Kostyra, Stanislaw MUKS Stoczek 45 Białystok 2230 -23 3.0 15.0 20.5 2 2004.0
54. 1 I++ Belczewski, Jacek UKS SP11 Skoczek Tczew 1902 +54 3.0 14.5 20.0 2 2109.6
55. 3 m Kusenkova, Natallia Szkoła Szachowa w Mińsku 2163 -27 3.0 13.5 18.5 2 2067.0
56. 6 k Krzywda, Andrzej LZS Victoria Chróścice 2148 -28 3.0 11.5 17.5 3 2067.7
57. 3 k Beks, Edmunds Łotwa 2068 -9 2.5 16.5 22.5 2 2134.0
58. 4 I++ Golecki, Jan KS Laura Chylice 1823 +58 2.5 16.0 22.0 1 2124.3
59. 2 k Korolev, Alexandr Mińsk 2049 +4 2.5 15.5 22.5 1 2179.4
60. 4 I+ Laszczak, Przemysław UKS TSz Zieloni Zielonka 1960 +17 2.5 14.0 18.5 2 2116.9
61. 6 k+ Krasiewicz, Robert UKS TSz Zieloni Zielonka 2048 -20 2.5 14.0 18.0 2 2052.3
62. 2 k Kokoszczyński, Jan KS Laura Chylice 2076 -63 2.5 13.5 20.0 1 2020.0
63. 3 k+ Kohut, Anna TMS Roszada Gliwice 2007 -25 2.5 13.0 18.0 1 2041.0
64. 6 I++ Fus, Jakub UKS Czternastka Warszawa 2033 -11 2.0 18.5 25.5 2 2163.3
65. 6 k Maj, Paweł KSz Skoczek Trojański 2109 -26 2.0 16.0 23.0 0 2089.5
66. 1 k Harazińska, Magdalena KSz Polonia Wrocław 1930 +2 2.0 14.5 19.5 1 2100.6
67. 3 k+ Parol, Pola MTSz Mińsk Mazowiecki 2040 -85 2.0 10.5 15.5 0 2027.8
68. 5 k Wiśniewski, Jacek KS Laura Chylice 1878 +17 1.5 17.0 24.0 1 2192.9
69. 1 I+ Hrymowicz, Artur UKS Trzydziestka Olsztyn 1951 -26 1.5 14.5 20.0 1 2097.6
70. 1 K Rudzińska, Michalina KSz. "Hańcza" Suwałki 1975 -58 1.5 13.5 19.0 0 2107.5
71. 1 I+ Murza, Adam Białystok 2058 -50 1.5 13.5 18.5 0 2062.5
72. 1 k Chylewski, Patryk KS Laura Chylice 2042 -3 0.5 15.0 21.0 0 2209.5
73. I++ Kalmuk, Krzysztof KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 2038 0.0 12.5 17.5 0 None
chess:manager