XXXV MEMORIAŁ IMIENIA LUDWIKA ZAMENHOFA 2016 - grupa A

XXXV MEMORIAŁ IMIENIA LUDWIKA ZAMENHOFA 2016 - grupa A
Results after Round 4

chess:manager
Surname, Name Club Rating Pts MBch Bch W Vs ARO
1. 1 GM Markowski, Tomasz Akademia Szachowa Gliwice 2563 +11 4.0 5.0 10.0 4 2358.5
2. 1 GM Heberla, Bartłomiej ŻTMS "Baszta" Żnin 2553 +9 4.0 4.5 9.0 4 2302.5
3. 3 GM Stupak, Kirill Białoruś 2562 +4 3.5 4.5 9.5 3 2324.0
4. 3 GM Kveinys, Aloyzas KSz. "Hańcza" Suwałki 2518 +5 3.5 4.5 9.5 3 2287.0
5. 8 k+ Kowalczyk, Paweł Wieża Pęgów 2353 +15 3.5 3.5 6.5 3 2161.8
6. 1 GM Azarov, Sergei Białoruś 2600 -1 3.0 6.0 12.0 2 2359.5
7. 6 GM Bobras, Piotr ŻTMS Baszta Żnin 2523 +4 3.0 5.5 11.0 3 2383.0
8. 6 GM Soćko, Bartosz KSz "HETMAN" Katowice 2613 -3 3.0 5.5 9.5 3 2294.3
9. IM Koziak, Vitali Wieża Pęgów 2479 +5 3.0 5.0 10.0 2 2361.3
10. 6 FM Cukrowski, Filip WKS Kopernik 2372 +16 3.0 4.5 9.5 3 2325.3
11. 4 IM Leniart, Arkadiusz TS Wisła Kraków 2482 +1 3.0 4.0 9.0 3 2277.0
12. 4 GM Jakubowski, Krzysztof KSz "Silesia" Racibórz 2531 -3 3.0 4.0 8.5 3 2252.0
13. 11 k Olhovik, Andrei Grodno 2297 +9 3.0 4.0 8.5 3 2171.3
14. 7 CM Teclaf, Paweł KKS Ormuzd Kartuzy 2341 -7 3.0 4.0 7.5 2 1988.3
15. 11 IM Gurbanov, Andrei Izrael 2330 +12 3.0 3.5 8.0 3 2258.3
16. 4 GM Soćko, Monika KSz HETMAN Katowice 2441 -4 3.0 3.5 7.0 2 2083.0
17. 1 IM Nasuta, Grzegorz MUKS Stoczek 45 Białystok 2448 -3 2.5 5.0 11.0 2 2268.3
18. 10 GM Kanarek, Marcel KSz Stilon Gorzów Wlkp. 2526 -6 2.5 5.0 10.5 2 2280.0
19. 9 II+ Dzhuguryan, Tygran Szczecin, Akademia Morska 2176 +36 2.5 5.0 9.5 2 2279.3
20. 3 II+ Norov, Artem 1819 +25 2.5 5.0 9.5 0 2357.3
21. 2 m Jaroch, Karol UKS Fala Świekatowo 2247 +12 2.5 4.5 9.5 2 2272.0
22. 11 K Buraczewski, Rafał KSz. "Hańcza" Suwałki 2249 -2 2.5 4.5 8.5 2 2130.5
23. 12 IM Berzinsh, Roland Łotwa 2408 +2 2.5 4.0 8.5 2 2331.8
24. 13 k Niedźwiedź, Marek San Francisco 2088 +21 2.5 4.0 7.0 2 2204.3
25. 13 k+ Wiśniewski, Michał UKS Rodło Opole 2144 +10 2.5 3.5 8.0 2 2186.0
26. 16 k Chomczyk, Marek KSz Polonia Warszawa 2139 +4 2.5 3.0 8.0 2 2220.0
27. 15 FM Szóstko, Jakub MUKS Stoczek 45 Białystok 2234 +3 2.5 2.5 6.5 2 2158.3
28. 3 k Kosakowski, Jakub MUKS Stoczek 45 Białystok 2249 +6 2.0 5.0 10.0 2 2288.0
29. 7 I Czernek, Tymon UKS Czternastka Warszawa 1877 +54 2.0 5.0 8.5 1 2201.5
30. 7 k Żochowski, Kacper MUKS Stoczek 45 Białystok 2261 -3 2.0 4.5 9.5 2 2363.0
31. 2 k Karwowski, Kacper GKSz Solny Grzybowo 2201 -2 2.0 4.5 8.0 2 2191.8
32. IM Khamitskiy, Sergei Mińsk, Białoruś 2290 -6 2.0 4.0 9.5 1 2140.0
33. 5 k+ Pietruszewski, Marcin UKSz Hetman Warszawa 2208 +1 2.0 4.0 8.0 2 2225.5
34. 3 CM Klimaszewski, Dariusz KSz. "Hańcza" Suwałki 2161 -12 2.0 4.0 8.0 1 2039.5
35. 8 k++ Kultiyasov, Mikhail Grodno 2273 +4 2.0 4.0 7.5 2 2321.0
36. k Borawski, Jakub MUKS Stoczek 45 Białystok 2136 +7 2.0 4.0 7.5 1 2229.0
37. 16 I+ Daniel, Damian LKS Goniec Żarów 2030 +14 2.0 4.0 7.5 1 2159.0
38. 2 k Ocytko, Andrzej Białystok 2110 +5 2.0 4.0 7.0 1 2181.0
39. 18 k Kowalski, Igor KSz Polonia Warszawa 2129 -3 2.0 3.5 8.5 1 2144.0
40. 4 k Praczukowski, Stanisław KS Laura Chylice 2093 +12 2.0 3.5 7.5 2 2226.8
41. 6 k Śmieszek, Wojciech MUKS Stoczek 45 Białystok 2185 +3 2.0 3.5 7.5 2 2201.8
42. 1 I++ Drozdowski, Konrad UKS Rotmistrz Grudziądz 2024 +23 2.0 3.5 7.5 1 2135.0
43. 9 I++ Fus, Jakub UKS Czternastka Warszawa 2033 +28 2.0 3.5 7.0 2 2164.5
44. 4 k Cherepov, Alexej Minsk, Białoruś 2106 +2 2.0 3.0 7.0 2 2141.3
45. 11 m Kusenkova, Natallia Szkoła Szachowa w Mińsku 2163 -9 2.0 2.5 6.0 2 2075.3
46. 16 k+ Malicka, Maria KSz Polonia Warszawa 1901 +40 2.0 2.0 4.0 2 2098.0
47. 17 k Wiśniewski, Jacek KS Laura Chylice 1878 +42 1.5 5.0 10.5 1 2249.8
48. 3 FM Walkusz, Witoslaw KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny 2171 -10 1.5 4.5 9.0 1 2171.0
49. 2 k Sroka, Janusz TMS Roszada Gliwice 2045 +4 1.5 4.0 8.5 0 2180.3
50. 16 k++ Różycki, Bartłomiej KS Laura Chylice 2190 -16 1.5 4.0 8.0 1 2141.8
51. 12 k Ogłaza, Oskar UKS Rodło Opole 2066 -22 1.5 4.0 8.0 1 2060.3
52. 13 k+ Krasiewicz, Robert UKS TSz Zieloni Zielonka 2048 -5 1.5 4.0 7.5 1 2105.8
53. 4 k Maj, Paweł KSz Skoczek Trojański 2109 -9 1.5 3.5 8.0 0 2146.8
54. 19 k Korolev, Alexandr Mińsk 2049 +6 1.5 3.5 7.5 1 2204.5
55. 5 I++ Wojtaszewski, Piotr KS Laura Chylice 1995 +9 1.5 3.5 6.5 1 2175.3
56. 11 I Luba, Łukasz Polska 2114 -12 1.5 2.5 6.0 1 2125.3
57. 7 I++ Belczewski, Jacek UKS SP11 Skoczek Tczew 1902 +19 1.5 2.5 5.0 1 2089.5
58. 12 k Beks, Edmunds Łotwa 2068 -10 1.0 4.0 8.5 1 2170.0
59. 16 k Mammadov, Vafa KSz Maraton Łomża 2151 -22 1.0 4.0 8.0 1 2125.3
60. k Kokoszczyński, Jan KS Laura Chylice 2076 -40 1.0 3.5 7.5 0 2087.8
61. 6 k Krzywda, Andrzej LZS Victoria Chróścice 2148 -22 1.0 3.5 7.0 1 2166.8
62. 8 k Walewski, Wojciech KSz Maraton Łomża 2095 -16 1.0 3.5 7.0 1 2151.0
63. 5 IM Kostyra, Stanislaw MUKS Stoczek 45 Białystok 2230 -18 1.0 3.5 6.5 1 2070.5
64. 3 I+ Hrymowicz, Artur UKS Trzydziestka Olsztyn 1951 -6 1.0 3.5 5.5 1 2113.0
65. 8 K Rudzińska, Michalina KSz. "Hańcza" Suwałki 1975 -32 1.0 3.0 5.0 0 2154.0
66. 7 I++ Golecki, Jan KS Laura Chylice 1823 +13 1.0 2.5 5.5 0 2099.8
67. 4 I+ Murza, Adam Białystok 2058 -27 0.5 4.0 8.0 0 2094.3
68. 5 k+ Kohut, Anna TMS Roszada Gliwice 2007 -22 0.5 4.0 8.0 0 2083.8
69. 3 k Chylewski, Patryk KS Laura Chylice 2042 -3 0.5 4.0 7.5 0 2209.5
70. 2 k Harazińska, Magdalena KSz Polonia Wrocław 1930 -23 0.5 3.5 7.5 0 2108.8
71. 1 I+ Laszczak, Przemysław UKS TSz Zieloni Zielonka 1960 -22 0.5 2.0 4.5 0 2146.0
72. 2 I++ Kalmuk, Krzysztof KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 2038 0.0 3.5 7.0 0 None
73. 4 k+ Parol, Pola MTSz Mińsk Mazowiecki 2040 -76 0.0 3.5 6.5 0 2065.5
chess:manager