XXXV MEMORIAŁ IMIENIA LUDWIKA ZAMENHOFA 2016 - grupa A

XXXV MEMORIAŁ IMIENIA LUDWIKA ZAMENHOFA 2016 - grupa A
Results after Round 3

chess:manager
Surname, Name Club Rating Pts MBch Bch W Vs ARO
1. 9 GM Bobras, Piotr ŻTMS Baszta Żnin 2523 +9 3.0 2.0 5.0 3 2323.0
2. 6 GM Markowski, Tomasz Akademia Szachowa Gliwice 2563 +6 3.0 1.5 4.5 3 2303.7
3. 10 GM Heberla, Bartłomiej ŻTMS "Baszta" Żnin 2553 +6 3.0 1.5 4.5 3 2279.3
4. 7 FM Cukrowski, Filip WKS Kopernik 2372 +21 3.0 1.5 4.5 3 2249.3
5. 2 GM Azarov, Sergei Białoruś 2600 +1 2.5 2.0 6.0 2 2319.7
6. 5 GM Stupak, Kirill Białoruś 2562 +1 2.5 2.0 6.0 2 2296.0
7. 5 GM Kveinys, Aloyzas KSz. "Hańcza" Suwałki 2518 +3 2.5 2.0 5.5 2 2304.7
8. 1 GM Kanarek, Marcel KSz Stilon Gorzów Wlkp. 2526 +1 2.5 1.5 5.5 2 2255.7
9. 5 IM Koziak, Vitali Wieża Pęgów 2479 +4 2.5 1.5 5.0 2 2281.7
10. 7 II+ Dzhuguryan, Tygran Szczecin, Akademia Morska 2176 +39 2.5 1.5 4.0 2 2168.0
11. 5 IM Berzinsh, Roland Łotwa 2408 +5 2.5 1.0 4.5 2 2255.0
12. 11 FM Szóstko, Jakub MUKS Stoczek 45 Białystok 2234 +6 2.5 1.0 3.0 2 2038.3
13. 9 k+ Kowalczyk, Paweł Wieża Pęgów 2353 2.5 1.0 2.5 2 2040.3
14. 2 GM Soćko, Bartosz KSz "HETMAN" Katowice 2613 -4 2.0 2.0 6.0 2 2333.7
15. 12 IM Leniart, Arkadiusz TS Wisła Kraków 2482 -1 2.0 2.0 6.0 2 2286.3
16. 2 GM Jakubowski, Krzysztof KSz "Silesia" Racibórz 2531 -5 2.0 2.0 5.5 2 2245.0
17. 4 II+ Norov, Artem 1819 +17 2.0 2.0 5.0 0 2391.0
18. 13 IM Nasuta, Grzegorz MUKS Stoczek 45 Białystok 2448 -1 2.0 1.5 5.5 2 2275.3
19. 11 m Jaroch, Karol UKS Fala Świekatowo 2247 +7 2.0 1.5 5.5 2 2213.3
20. 2 GM Soćko, Monika KSz HETMAN Katowice 2441 -6 2.0 1.5 5.0 1 2023.7
21. 1 CM Teclaf, Paweł KKS Ormuzd Kartuzy 2341 -14 2.0 1.5 5.0 1 1915.0
22. 3 I Czernek, Tymon UKS Czternastka Warszawa 1877 +58 2.0 1.5 4.0 1 2169.7
23. 2 k Żochowski, Kacper MUKS Stoczek 45 Białystok 2261 +3 2.0 1.0 5.0 2 2324.0
24. 3 k Olhovik, Andrei Grodno 2297 +7 2.0 1.0 4.5 2 2269.3
25. 1 k Kosakowski, Jakub MUKS Stoczek 45 Białystok 2249 +15 2.0 1.0 4.0 2 2223.3
26. IM Gurbanov, Andrei Izrael 2330 +6 2.0 1.0 3.5 2 2277.3
27. 5 k++ Kultiyasov, Mikhail Grodno 2273 +8 2.0 1.0 3.5 2 2251.0
28. 6 k+ Pietruszewski, Marcin UKSz Hetman Warszawa 2208 +8 2.0 1.0 3.5 2 2187.0
29. 7 k Karwowski, Kacper GKSz Solny Grzybowo 2201 +11 2.0 1.0 3.0 2 2145.7
30. 15 k Wiśniewski, Jacek KS Laura Chylice 1878 +46 1.5 2.5 6.0 1 2250.0
31. 15 CM Klimaszewski, Dariusz KSz. "Hańcza" Suwałki 2161 -11 1.5 2.0 5.5 1 2016.0
32. 4 IM Khamitskiy, Sergei Mińsk, Białoruś 2290 -2 1.5 1.5 5.5 1 2247.0
33. 4 K Buraczewski, Rafał KSz. "Hańcza" Suwałki 2249 -6 1.5 1.5 5.0 1 2214.7
34. 4 k++ Różycki, Bartłomiej KS Laura Chylice 2190 -3 1.5 1.5 5.0 1 2159.7
35. 9 k Korolev, Alexandr Mińsk 2049 +14 1.5 1.5 4.5 1 2226.3
36. 4 k Borawski, Jakub MUKS Stoczek 45 Białystok 2136 +10 1.5 1.5 4.0 1 2297.3
37. 3 k Niedźwiedź, Marek San Francisco 2088 +8 1.5 1.5 4.0 1 2209.0
38. 11 k+ Wiśniewski, Michał UKS Rodło Opole 2144 +3 1.5 1.0 4.5 1 2226.0
39. 15 k Ogłaza, Oskar UKS Rodło Opole 2066 -6 1.5 1.0 4.5 1 2032.3
40. 12 k Ocytko, Andrzej Białystok 2110 +3 1.5 1.0 4.0 1 2187.7
41. 20 I++ Drozdowski, Konrad UKS Rotmistrz Grudziądz 2024 +17 1.5 1.0 3.5 1 2134.7
42. 8 k Chomczyk, Marek KSz Polonia Warszawa 2139 -4 1.5 0.5 4.0 1 2305.5
43. 12 k Mammadov, Vafa KSz Maraton Łomża 2151 -8 1.0 2.0 6.0 1 2156.0
44. 6 k Praczukowski, Stanisław KS Laura Chylice 2093 -1 1.0 2.0 5.5 1 2225.7
45. 3 FM Walkusz, Witoslaw KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny 2171 -6 1.0 2.0 5.5 1 2213.0
46. 4 k Beks, Edmunds Łotwa 2068 -3 1.0 2.0 5.5 1 2172.3
47. 7 k Śmieszek, Wojciech MUKS Stoczek 45 Białystok 2185 -11 1.0 2.0 5.0 1 2243.7
48. 14 k Cherepov, Alexej Minsk, Białoruś 2106 -1 1.0 2.0 4.5 1 2247.3
49. 4 k Maj, Paweł KSz Skoczek Trojański 2109 -6 1.0 1.5 5.5 0 2197.3
50. 5 I++ Wojtaszewski, Piotr KS Laura Chylice 1995 +5 1.0 1.5 4.5 1 2197.3
51. 7 k Sroka, Janusz TMS Roszada Gliwice 2045 +1 1.0 1.5 4.5 0 2183.3
52. 5 I++ Fus, Jakub UKS Czternastka Warszawa 2033 +2 1.0 1.5 4.0 1 2169.0
53. 7 I+ Daniel, Damian LKS Goniec Żarów 2030 +1 1.0 1.5 4.0 0 2162.7
54. 18 k Walewski, Wojciech KSz Maraton Łomża 2095 -1 1.0 1.5 3.5 1 2234.3
55. 8 k Krzywda, Andrzej LZS Victoria Chróścice 2148 -9 1.0 1.5 3.5 1 2212.3
56. 10 m Kusenkova, Natallia Szkoła Szachowa w Mińsku 2163 -16 1.0 1.5 3.5 1 2077.7
57. 6 k Kowalski, Igor KSz Polonia Warszawa 2129 -14 1.0 1.0 5.0 0 2208.3
58. 8 IM Kostyra, Stanislaw MUKS Stoczek 45 Białystok 2230 -11 1.0 1.0 3.5 1 2063.0
59. 3 I++ Golecki, Jan KS Laura Chylice 1823 +19 1.0 1.0 3.5 0 2097.7
60. 5 k Kokoszczyński, Jan KS Laura Chylice 2076 -26 1.0 1.0 3.5 0 2055.3
61. 10 I+ Hrymowicz, Artur UKS Trzydziestka Olsztyn 1951 +4 1.0 1.0 2.5 1 2107.7
62. 11 k+ Malicka, Maria KSz Polonia Warszawa 1901 +10 1.0 1.0 2.0 1 2099.0
63. 15 k+ Kohut, Anna TMS Roszada Gliwice 2007 -15 0.5 2.0 6.0 0 2073.7
64. 8 I++ Belczewski, Jacek UKS SP11 Skoczek Tczew 1902 -9 0.5 1.5 5.0 0 2106.0
65. 8 k+ Krasiewicz, Robert UKS TSz Zieloni Zielonka 2048 -11 0.5 1.5 4.5 0 2164.3
66. 7 k Chylewski, Patryk KS Laura Chylice 2042 -3 0.5 1.5 4.0 0 2209.5
67. 3 I Luba, Łukasz Polska 2114 -19 0.5 1.0 3.5 0 2164.7
68. 4 k Harazińska, Magdalena KSz Polonia Wrocław 1930 -10 0.5 1.0 3.0 0 2129.0
69. 1 k+ Parol, Pola MTSz Mińsk Mazowiecki 2040 -48 0.0 1.5 4.5 0 2120.0
70. 3 I++ Kalmuk, Krzysztof KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 2038 0.0 1.5 4.5 0 None
71. 6 I+ Murza, Adam Białystok 2058 -24 0.0 1.0 4.5 0 2139.0
72. 2 I+ Laszczak, Przemysław UKS TSz Zieloni Zielonka 1960 -28 0.0 1.0 4.0 0 2175.3
73. 4 K Rudzińska, Michalina KSz. "Hańcza" Suwałki 1975 -32 0.0 1.0 4.0 0 2154.0
chess:manager