XXXV MEMORIAŁ IMIENIA LUDWIKA ZAMENHOFA 2016 - grupa A

XXXV MEMORIAŁ IMIENIA LUDWIKA ZAMENHOFA 2016 - grupa A
Results after Round 2

chess:manager
Surname, Name Club Rating Pts MBch Bch W Vs ARO
1. 5 GM Stupak, Kirill Białoruś 2562 +2 2.0 0.0 2.0 2 2204.5
2. 9 GM Kveinys, Aloyzas KSz. "Hańcza" Suwałki 2518 +2 2.0 0.0 2.0 2 2157.0
3. 9 IM Leniart, Arkadiusz TS Wisła Kraków 2482 +3 2.0 0.0 2.0 2 2148.0
4. 9 IM Koziak, Vitali Wieża Pęgów 2479 +3 2.0 0.0 2.0 2 2141.5
5. 9 IM Nasuta, Grzegorz MUKS Stoczek 45 Białystok 2448 +3 2.0 0.0 2.0 2 2136.5
6. 10 IM Berzinsh, Roland Łotwa 2408 +3 2.0 0.0 2.0 2 2119.5
7. 3 GM Azarov, Sergei Białoruś 2600 +2 2.0 0.0 1.5 2 2220.5
8. 3 GM Markowski, Tomasz Akademia Szachowa Gliwice 2563 +3 2.0 0.0 1.5 2 2214.5
9. GM Kanarek, Marcel KSz Stilon Gorzów Wlkp. 2526 +3 2.0 0.0 1.5 2 2179.5
10. GM Bobras, Piotr ŻTMS Baszta Żnin 2523 +3 2.0 0.0 1.5 2 2178.0
11. 6 FM Cukrowski, Filip WKS Kopernik 2372 +7 2.0 0.0 1.5 2 2108.5
12. 9 GM Soćko, Bartosz KSz "HETMAN" Katowice 2613 +2 2.0 0.0 1.0 2 2239.0
13. 6 GM Heberla, Bartłomiej ŻTMS "Baszta" Żnin 2553 +2 2.0 0.0 1.0 2 2195.0
14. 6 GM Jakubowski, Krzysztof KSz "Silesia" Racibórz 2531 +2 2.0 0.0 1.0 2 2181.5
15. 13 k Wiśniewski, Jacek KS Laura Chylice 1878 +50 1.5 0.0 2.5 1 2258.0
16. 23 CM Klimaszewski, Dariusz KSz. "Hańcza" Suwałki 2161 -1 1.5 0.0 2.5 1 1936.0
17. 14 II+ Dzhuguryan, Tygran Szczecin, Akademia Morska 2176 +20 1.5 0.0 2.0 1 2171.5
18. 3 GM Soćko, Monika KSz HETMAN Katowice 2441 -2 1.5 0.0 2.0 1 2126.0
19. 18 I Czernek, Tymon UKS Czternastka Warszawa 1877 +41 1.5 0.0 2.0 1 2084.0
20. 1 CM Teclaf, Paweł KKS Ormuzd Kartuzy 2341 -5 1.5 0.0 2.0 1 1934.0
21. 14 II+ Norov, Artem 1819 +8 1.5 0.0 2.0 0 2341.0
22. 4 k+ Kowalczyk, Paweł Wieża Pęgów 2353 -5 1.5 0.0 1.5 1 1968.0
23. 15 FM Szóstko, Jakub MUKS Stoczek 45 Białystok 2234 +4 1.5 0.0 0.5 1 2118.5
24. k Kosakowski, Jakub MUKS Stoczek 45 Białystok 2249 +2 1.0 0.0 3.0 1 2282.0
25. 9 k Żochowski, Kacper MUKS Stoczek 45 Białystok 2261 -3 1.0 0.0 2.5 1 2553.0
26. 6 IM Gurbanov, Andrei Izrael 2330 1.0 0.0 2.5 1 2330.5
27. 6 k Olhovik, Andrei Grodno 2297 +1 1.0 0.0 2.5 1 2322.5
28. 6 IM Khamitskiy, Sergei Mińsk, Białoruś 2290 1.0 0.0 2.5 1 2302.5
29. 4 K Buraczewski, Rafał KSz. "Hańcza" Suwałki 2249 +2 1.0 0.0 2.5 1 2278.0
30. 4 m Jaroch, Karol UKS Fala Świekatowo 2247 +1 1.0 0.0 2.5 1 2273.5
31. 2 k Mammadov, Vafa KSz Maraton Łomża 2151 -2 1.0 0.0 2.5 1 2097.5
32. 9 k++ Kultiyasov, Mikhail Grodno 2273 +1 1.0 0.0 2.0 1 2301.0
32. 11 k Borawski, Jakub MUKS Stoczek 45 Białystok 2136 +6 1.0 0.0 2.0 1 2301.0
34. 7 k+ Pietruszewski, Marcin UKSz Hetman Warszawa 2208 +1 1.0 0.0 2.0 1 2246.5
34. 14 k Cherepov, Alexej Minsk, Białoruś 2106 +5 1.0 0.0 2.0 1 2246.5
36. 8 k Karwowski, Kacper GKSz Solny Grzybowo 2201 +2 1.0 0.0 2.0 1 2221.0
36. 13 k Walewski, Wojciech KSz Maraton Łomża 2095 +5 1.0 0.0 2.0 1 2221.0
38. 9 k++ Różycki, Bartłomiej KS Laura Chylice 2190 +1 1.0 0.0 2.0 1 2215.0
38. 12 k Praczukowski, Stanisław KS Laura Chylice 2093 +4 1.0 0.0 2.0 1 2215.0
40. 10 k Śmieszek, Wojciech MUKS Stoczek 45 Białystok 2185 1.0 0.0 2.0 1 2189.0
40. 11 k Niedźwiedź, Marek San Francisco 2088 +4 1.0 0.0 2.0 1 2189.0
42. 10 FM Walkusz, Witoslaw KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny 2171 -1 1.0 0.0 2.0 1 2154.5
42. 11 k Beks, Edmunds Łotwa 2068 +3 1.0 0.0 2.0 1 2154.5
44. 12 k Korolev, Alexandr Mińsk 2049 +10 1.0 0.0 1.5 1 2244.5
45. 44 I++ Wojtaszewski, Piotr KS Laura Chylice 1995 +10 1.0 0.0 1.5 1 2195.5
46. 26 m Kusenkova, Natallia Szkoła Szachowa w Mińsku 2163 -10 1.0 0.0 1.5 1 1968.0
47. 14 I++ Fus, Jakub UKS Czternastka Warszawa 2033 +16 1.0 0.0 1.0 1 2181.5
48. 12 k+ Kohut, Anna TMS Roszada Gliwice 2007 -8 0.5 0.0 3.0 0 2055.5
49. 8 k+ Wiśniewski, Michał UKS Rodło Opole 2144 -4 0.5 0.0 2.5 0 2322.5
50. 8 k Chomczyk, Marek KSz Polonia Warszawa 2139 -4 0.5 0.0 2.5 0 2305.5
51. 7 k Kowalski, Igor KSz Polonia Warszawa 2129 -8 0.5 0.0 2.5 0 2297.5
52. 6 k Ocytko, Andrzej Białystok 2110 -4 0.5 0.0 2.5 0 2278.0
53. 6 k Maj, Paweł KSz Skoczek Trojański 2109 -4 0.5 0.0 2.5 0 2273.5
54. k Ogłaza, Oskar UKS Rodło Opole 2066 -18 0.5 0.0 2.5 0 2097.5
55. 3 k Kokoszczyński, Jan KS Laura Chylice 2076 -13 0.5 0.0 2.0 0 2171.5
56. 12 I++ Belczewski, Jacek UKS SP11 Skoczek Tczew 1902 +2 0.5 0.0 2.0 0 2126.0
57. k+ Krasiewicz, Robert UKS TSz Zieloni Zielonka 2048 -1 0.5 0.0 1.5 0 2234.5
58. k Sroka, Janusz TMS Roszada Gliwice 2045 -1 0.5 0.0 1.5 0 2220.5
59. k Chylewski, Patryk KS Laura Chylice 2042 -3 0.5 0.0 1.5 0 2209.5
60. 1 I+ Daniel, Damian LKS Goniec Żarów 2030 -2 0.5 0.0 1.5 0 2179.5
61. 2 I++ Drozdowski, Konrad UKS Rotmistrz Grudziądz 2024 -4 0.5 0.0 1.5 0 2178.0
62. 8 I++ Golecki, Jan KS Laura Chylice 1823 +7 0.5 0.0 1.5 0 2108.5
63. 23 k Krzywda, Andrzej LZS Victoria Chróścice 2148 -14 0.0 0.0 3.0 0 2331.0
64. 19 I Luba, Łukasz Polska 2114 -14 0.0 0.0 3.0 0 2282.0
65. 10 I+ Murza, Adam Białystok 2058 -10 0.0 0.0 2.5 0 2258.0
66. 5 IM Kostyra, Stanislaw MUKS Stoczek 45 Białystok 2230 -13 0.0 0.0 2.5 0 2114.5
67. 6 I++ Kalmuk, Krzysztof KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 2038 0.0 0.0 2.5 0 None
68. 8 k+ Parol, Pola MTSz Mińsk Mazowiecki 2040 -23 0.0 0.0 2.0 0 2204.5
69. 5 K Rudzińska, Michalina KSz. "Hańcza" Suwałki 1975 -21 0.0 0.0 2.0 0 2157.0
70. 5 I+ Laszczak, Przemysław UKS TSz Zieloni Zielonka 1960 -21 0.0 0.0 2.0 0 2148.0
71. 5 I+ Hrymowicz, Artur UKS Trzydziestka Olsztyn 1951 -20 0.0 0.0 2.0 0 2141.5
72. 5 k Harazińska, Magdalena KSz Polonia Wrocław 1930 -19 0.0 0.0 2.0 0 2136.5
73. 4 k+ Malicka, Maria KSz Polonia Warszawa 1901 -18 0.0 0.0 2.0 0 2119.5
chess:manager