XXXV MEMORIAŁ IMIENIA LUDWIKA ZAMENHOFA 2016 - grupa A

XXXV MEMORIAŁ IMIENIA LUDWIKA ZAMENHOFA 2016 - grupa A
Results after Round 1

chess:manager
Surname, Name Club Rating Pts MBch Bch W Vs ARO
1. 62 I++ Wojtaszewski, Piotr KS Laura Chylice 1995 +16 1.0 0.0 0.0 1 2230.0
2. 68 k Wiśniewski, Jacek KS Laura Chylice 1878 +34 1.0 0.0 0.0 1 2163.0
3. 2 GM Soćko, Bartosz KSz "HETMAN" Katowice 2613 +1 1.0 0.0 0.0 1 2148.0
4. 2 GM Azarov, Sergei Białoruś 2600 +1 1.0 0.0 0.0 1 2144.0
5. 2 GM Markowski, Tomasz Akademia Szachowa Gliwice 2563 +1 1.0 0.0 0.0 1 2139.0
6. 2 GM Stupak, Kirill Białoruś 2562 +1 1.0 0.0 0.0 1 2136.0
7. 2 GM Heberla, Bartłomiej ŻTMS "Baszta" Żnin 2553 +1 1.0 0.0 0.0 1 2129.0
8. 2 GM Jakubowski, Krzysztof KSz "Silesia" Racibórz 2531 +1 1.0 0.0 0.0 1 2114.0
9. 2 GM Kanarek, Marcel KSz Stilon Gorzów Wlkp. 2526 +1 1.0 0.0 0.0 1 2110.0
10. 2 GM Bobras, Piotr ŻTMS Baszta Żnin 2523 +1 1.0 0.0 0.0 1 2109.0
11. 2 GM Kveinys, Aloyzas KSz. "Hańcza" Suwałki 2518 +1 1.0 0.0 0.0 1 2106.0
12. 2 IM Leniart, Arkadiusz TS Wisła Kraków 2482 +1 1.0 0.0 0.0 1 2095.0
13. 2 IM Koziak, Vitali Wieża Pęgów 2479 +1 1.0 0.0 0.0 1 2093.0
14. 2 IM Nasuta, Grzegorz MUKS Stoczek 45 Białystok 2448 +1 1.0 0.0 0.0 1 2088.0
15. 2 GM Soćko, Monika KSz HETMAN Katowice 2441 +1 1.0 0.0 0.0 1 2076.0
16. 2 IM Berzinsh, Roland Łotwa 2408 +1 1.0 0.0 0.0 1 2068.0
17. 2 FM Cukrowski, Filip WKS Kopernik 2372 +3 1.0 0.0 0.0 1 2066.0
18. 2 k+ Kowalczyk, Paweł Wieża Pęgów 2353 +3 1.0 0.0 0.0 1 2058.0
19. 2 CM Teclaf, Paweł KKS Ormuzd Kartuzy 2341 +3 1.0 0.0 0.0 1 2049.0
20. 2 IM Gurbanov, Andrei Izrael 2330 +3 1.0 0.0 0.0 1 2048.0
21. 2 k Olhovik, Andrei Grodno 2297 +4 1.0 0.0 0.0 1 2045.0
22. 2 IM Khamitskiy, Sergei Mińsk, Białoruś 2290 +2 1.0 0.0 0.0 1 2042.0
23. 2 k++ Kultiyasov, Mikhail Grodno 2273 +4 1.0 0.0 0.0 1 2040.0
24. 1 k Kosakowski, Jakub MUKS Stoczek 45 Białystok 2249 +9 1.0 0.0 0.0 1 2033.0
25. 1 K Buraczewski, Rafał KSz. "Hańcza" Suwałki 2249 +9 1.0 0.0 0.0 1 2030.0
26. 1 m Jaroch, Karol UKS Fala Świekatowo 2247 +4 1.0 0.0 0.0 1 2024.0
27. 1 k+ Pietruszewski, Marcin UKSz Hetman Warszawa 2208 +4 1.0 0.0 0.0 1 1975.0
28. 1 k Karwowski, Kacper GKSz Solny Grzybowo 2201 +8 1.0 0.0 0.0 1 1960.0
29. 1 k++ Różycki, Bartłomiej KS Laura Chylice 2190 +4 1.0 0.0 0.0 1 1951.0
30. 1 k Śmieszek, Wojciech MUKS Stoczek 45 Białystok 2185 +8 1.0 0.0 0.0 1 1930.0
31. 1 II+ Dzhuguryan, Tygran Szczecin, Akademia Morska 2176 +7 1.0 0.0 0.0 1 1902.0
32. 1 FM Walkusz, Witoslaw KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny 2171 +3 1.0 0.0 0.0 1 1901.0
33. 3 k Mammadov, Vafa KSz Maraton Łomża 2151 +3 1.0 0.0 0.0 1 1823.0
34. 12 k Żochowski, Kacper MUKS Stoczek 45 Białystok 2261 1.0 0.0 0.0 1 None
35. 38 II+ Norov, Artem 1819 1.0 0.0 0.0 0 None
36. 26 k+ Kohut, Anna TMS Roszada Gliwice 2007 +6 0.5 0.0 0.5 0 2234.0
37. 34 I Czernek, Tymon UKS Czternastka Warszawa 1877 +14 0.5 0.0 0.5 0 2161.0
38. 12 FM Szóstko, Jakub MUKS Stoczek 45 Białystok 2234 -6 0.5 0.0 0.5 0 2007.0
39. 4 CM Klimaszewski, Dariusz KSz. "Hańcza" Suwałki 2161 -7 0.5 0.0 0.5 0 1877.0
40. 3 k Krzywda, Andrzej LZS Victoria Chróścice 2148 -2 0.0 0.0 1.0 0 2613.0
41. 3 k+ Wiśniewski, Michał UKS Rodło Opole 2144 -2 0.0 0.0 1.0 0 2600.0
42. 3 k Chomczyk, Marek KSz Polonia Warszawa 2139 -2 0.0 0.0 1.0 0 2563.0
43. 3 k Borawski, Jakub MUKS Stoczek 45 Białystok 2136 -2 0.0 0.0 1.0 0 2562.0
44. 3 k Kowalski, Igor KSz Polonia Warszawa 2129 -3 0.0 0.0 1.0 0 2553.0
45. 3 I Luba, Łukasz Polska 2114 -2 0.0 0.0 1.0 0 2531.0
46. 3 k Ocytko, Andrzej Białystok 2110 -2 0.0 0.0 1.0 0 2526.0
47. 3 k Maj, Paweł KSz Skoczek Trojański 2109 -2 0.0 0.0 1.0 0 2523.0
48. 3 k Cherepov, Alexej Minsk, Białoruś 2106 -2 0.0 0.0 1.0 0 2518.0
49. 3 k Walewski, Wojciech KSz Maraton Łomża 2095 -2 0.0 0.0 1.0 0 2482.0
50. 3 k Praczukowski, Stanisław KS Laura Chylice 2093 -2 0.0 0.0 1.0 0 2479.0
51. 3 k Niedźwiedź, Marek San Francisco 2088 -2 0.0 0.0 1.0 0 2448.0
52. 3 k Kokoszczyński, Jan KS Laura Chylice 2076 -4 0.0 0.0 1.0 0 2441.0
53. 3 k Beks, Edmunds Łotwa 2068 -2 0.0 0.0 1.0 0 2408.0
54. 3 k Ogłaza, Oskar UKS Rodło Opole 2066 -6 0.0 0.0 1.0 0 2372.0
55. 3 I+ Murza, Adam Białystok 2058 -3 0.0 0.0 1.0 0 2353.0
56. 3 k Korolev, Alexandr Mińsk 2049 -3 0.0 0.0 1.0 0 2341.0
57. 3 k+ Krasiewicz, Robert UKS TSz Zieloni Zielonka 2048 -3 0.0 0.0 1.0 0 2330.0
58. 3 k Sroka, Janusz TMS Roszada Gliwice 2045 -4 0.0 0.0 1.0 0 2297.0
59. 3 k Chylewski, Patryk KS Laura Chylice 2042 -8 0.0 0.0 1.0 0 2290.0
60. 3 k+ Parol, Pola MTSz Mińsk Mazowiecki 2040 -8 0.0 0.0 1.0 0 2273.0
61. 2 I++ Fus, Jakub UKS Czternastka Warszawa 2033 -9 0.0 0.0 1.0 0 2249.0
61. 1 I+ Daniel, Damian LKS Goniec Żarów 2030 -4 0.0 0.0 1.0 0 2249.0
63. 2 I++ Drozdowski, Konrad UKS Rotmistrz Grudziądz 2024 -9 0.0 0.0 1.0 0 2247.0
64. K Rudzińska, Michalina KSz. "Hańcza" Suwałki 1975 -8 0.0 0.0 1.0 0 2208.0
65. I+ Laszczak, Przemysław UKS TSz Zieloni Zielonka 1960 -8 0.0 0.0 1.0 0 2201.0
66. I+ Hrymowicz, Artur UKS Trzydziestka Olsztyn 1951 -8 0.0 0.0 1.0 0 2190.0
67. k Harazińska, Magdalena KSz Polonia Wrocław 1930 -8 0.0 0.0 1.0 0 2185.0
68. I++ Belczewski, Jacek UKS SP11 Skoczek Tczew 1902 -7 0.0 0.0 1.0 0 2176.0
69. k+ Malicka, Maria KSz Polonia Warszawa 1901 -7 0.0 0.0 1.0 0 2171.0
70. 2 I++ Golecki, Jan KS Laura Chylice 1823 -5 0.0 0.0 1.0 0 2151.0
71. 44 IM Kostyra, Stanislaw MUKS Stoczek 45 Białystok 2230 -8 0.0 0.0 1.0 0 1995.0
72. 38 m Kusenkova, Natallia Szkoła Szachowa w Mińsku 2163 -17 0.0 0.0 1.0 0 1878.0
73. 15 I++ Kalmuk, Krzysztof KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 2038 0.0 0.0 1.0 0 None
chess:manager