XXXV MEMORIAŁ IMIENIA LUDWIKA ZAMENHOFA 2016 - grupa A

27.12.2016
31.12.2016
Date
Białystok
POL
Place
90'
+30"
Tempo
9/9
Rounds

Standings

Surname, Name Rating Pts
1. Heberla, Bartłomiej 2553 8.0
2. Markowski, Tomasz 2563 7.0
3. Cukrowski, Filip 2372 6.5
4. Kveinys, Aloyzas 2518 6.5
5. Nasuta, Grzegorz 2448 6.5
See all 73 players

1) Organizatorzy:

2) Termin i miejsce:

3) Grupy turniejowe:

4) System i tempo gry

5) Zakwaterowanie i wyżywienie:

6) Wpisowe

7) Zgłoszenia

8) Nagrody:

Grupa A - nagrody pieniężne brutto

Nagrody główne

Nagrody specjalne

I

6 000 PLN

Najlepsza kobieta

I - 600 PLN, II - 300 PLN

II

5 000 PLN

Najlepszy zawodnik ur. 1956 r. lub starszy

300 PLN

III

4 000 PLN

Najlepszy junior ur. 1998-2002

300 PLN

IV

3 000 PLN

Najlepsza juniorka ur. 1998-2002

300 PLN

V

2 000 PLN

Najlepszy junior ur. 2003-2004

300 PLN

VI

1 500 PLN

Najlepsza juniorka ur. 2003-2004

300 PLN

VII

1 000 PLN

Najlepszy zawodnik o rankingu ELO ≤1900

300 PLN

VIII

800 PLN

Najlepszy zawodnik o rankingu ELO ≤2000

300 PLN

IX

600 PLN

Najlepszy zawodnik o rankingu ELO ≤2100

300 PLN

X

400 PLN

Najlepszy zawodnik o rankingu ELO ≤2200

300 PLN

Grupa B - nagrody pieniężne brutto

Nagrody główne

Nagrody specjalne

I

3 000 PLN

Najlepsza kobieta

I - 300 PLN, II - 200 PLN

II

2 500 PLN

Najlepszy zawodnik ur. 1956 r. lub starszy

200 PLN

III

2 000 PLN

Najlepszy junior ur. 1998-2002

200 PLN

IV

1 500 PLN

Najlepsza juniorka ur. 1998-2002

200 PLN

V

1 000 PLN

Najlepszy junior ur. 2003-2004

200 PLN

VI

750 PLN

Najlepsza juniorka ur. 2003-2004

200 PLN

VII

500 PLN

Najlepszy junior ur. 2005-2006

200 PLN

VIII

400 PLN

Najlepsza juniorka ur. 2005-2006

200 PLN

IX

300 PLN

Najlepszy junior ur. 2007 lub młodszy

200 PLN

X

200 PLN

Najlepsza juniorka ur. 2007 lub młodsza

200 PLN

Najlepszy zawodnik bez rankingu ELO

200 PLN

Najlepszy zawodnik o rankingu ELO ≤1200

200 PLN

Najlepszy zawodnik o rankingu ELO ≤1400

200 PLN

Grupa C - nagrody pieniężne brutto

Nagrody główne

Nagrody specjalne

I

1 000 PLN

Najlepsza kobieta

I - 250 PLN, II - 150 PLN

II

900 PLN

Najlepszy zawodnik ur. 1956 r. lub starszy

100 PLN

III

800 PLN

Najlepszy junior ur. 1998-2002

100 PLN

IV

700 PLN

Najlepsza juniorka ur. 1998-2002

100 PLN

V

600 PLN

Najlepszy junior ur. 2003-2004

100 PLN

VI

500 PLN

Najlepsza juniorka ur. 2003-2004

100 PLN

VII

400 PLN

Najlepszy junior ur. 2005-2006

100 PLN

VIII

300 PLN

Najlepsza juniorka ur. 2005-2006

100 PLN

IX

200 PLN

Najlepszy junior ur. 2007 lub młodszy

100 PLN

X

150 PLN

Najlepsza juniorka ur. 2007 lub młodsza

100 PLN

Najlepszy zawodnik bez rankingu ELO

100 PLN

Najlepszy zawodnik o rankingu ELO ≤1200

100 PLN

9) Terminarz

Data

Grupa A

Grupa B

Grupa C

Grupa D

27 XII

09:00 – odprawa

09:00 – odprawa

10:00 – I runda

10:00 – I runda

16:00 – II runda

16:00 – II runda

28 XII

10:00 – III runda

10:00 – III runda

09:00 – odprawa

16:00 – IV runda

16:00 – IV runda

10:00 – rundy I-III

29 XII

10:00 – V runda

10:00 – V runda

10:00 – rundy IV-VI

09:00 – odprawa

16:00 – VI runda

16:00 – VI runda

10:00 – rundy I-V

30 XII

10:00 – VII runda

10:00 – VII runda

10:00 – rundy VII-IX

10:00 – rundy VI-IX

16:00 – VIII runda

16:00 – VIII runda

15:00 – zamknięcie

15:00 – zamknięcie

31 XII

08:00 – IX runda

08:00 – IX runda

13:00 – zamknięcie

13:00 – zamknięcie

10) Ocena wyników

11) Sędziowanie

12) Sprawy wychowawcze

13) Postanowienia końcowe

chess:manager