Turniej
Zawodnicy
Rundy
Wyniki
Kontakt
Nowy turniej
zaloguj
polski
český
Deutsch
English
Español
فارسی
Français
Italiano
Lietuvos
Dutch
polski
русский
Türkçe
українська
zaloguj
Menu
Enea Operator Międzyszkolna Liga Szachowa - rok szkolny 2020/2021 - Turniej 5 Grupa B
Turniej
Zawodnicy
Rundy
Wyniki
Kontakt
Zawodnicy
1073
śr. ranking
11
śr. wiek
11
kobiety
2
zawodników z ELO
Enea Operator Międzyszkolna Liga Szachowa - rok szkolny 2020/2021 - Turniej 5 Grupa B
Lista startowa
Nazwisko, Imię
Klub
Ranking
Data ur.
1.
III
Dolecki, Bartosz
SP w Zbicznie
1137
2007
2.
V
Sandurski, Piotr
SP 63 w Bydgoszczy
1103
2011
3.
IV
Andryańczyk, Natan
SP w Łubiance
1400
2007
4.
IV
Antonioli, Lavinia
SP w Osielsku
1250
2008
5.
IV
Król, Maria
SP w Łubiance
1250
2011
6.
IV
Szeszycka, Ewa
SP 6 w Gnieźnie
1250
2013
7.
IV
Witkowska, Marta
SP w Łochowie
1250
2011
8.
V
Bajko, Antoni
SP w Łubiance
1200
2014
9.
V
Gałka, Piotr
SP w Łubiance
1200
2009
10.
V
Kosecki, Kacper
Katolicka Szkoła Podstawowa w Bydgoszczy
1200
2012
11.
V
Lemanowicz, Mikołaj
SP 4 w Bydgoszczy
1200
2011
12.
V
Lewandowski, Oliwier
SP w Łubiance
1200
2014
13.
V
Muzal, Konrad
SP 18 w Grudziądzu
1200
2006
14.
V
Oźmiński, Bruno
SP w SIcienku
1200
2011
15.
V
Tański, Grzegorz
Zespół Szkół w Barcinie
1200
2010
16.
V
Ziolkowski, Bartosz
SP w Łubiance
1200
2006
17.
V
Ziomek, Mateusz
SP 35 w Bydgoszczy
1200
2008
18.
V
Burzańska, Joanna
SP w Łubiance
1100
2012
19.
Andler, Leonard
Zespół Szkół w Barcinie
1000
2010
20.
Burzański Jan
SP w Łubiance
1000
2014
21.
Chrobak Piotr
Przedszkole Chatka Puchatka w Osielsku
1000
2014
22.
Chrobak Zofia
SP w Osielsku
1000
2012
23.
Cisoń, Paweł
SP w Łubiance
1000
2009
24.
Drabik, Agata
Zespół Szkół w Barcinie
1000
2012
25.
Drabik, Mateusz
Zespół Szkół w Barcinie
1000
2013
26.
Grzemski, Mikołaj
SP 18 w Grudziądzu
1000
2007
27.
Grzemski, Radosław
SP 18 w Grudziądzu
1000
2011
28.
Kamińska Magdalena
SP w Łubiance
1000
2008
29.
Koliński, Bartosz
Zespół Szkół w Barcinie
1000
2006
30.
Kurowski Tymon
SP 60 w Bydgoszczy
1000
2013
31.
Lipinski, Mikolaj
SP w Łubiance
1000
2006
32.
Lubawiński Antoni
SP w Łubiance
1000
2009
33.
Łysakowski, Kacper
SP 24 w Toruniu
1000
2011
34.
Madaliński Kacper
SP w Mamliczu
1000
2008
35.
Malinowski, Julian
SP w Brodnicy
1000
2014
36.
Mięsikowski Hubert
SP w Łubiance
1000
2011
37.
Mioduszewska, Joanna
SP w Łochowie
1000
2012
38.
Motyliński Maksymilian
SP w Łubiance
1000
2011
39.
Nowak Maksymilian
SP w Mamliczu
1000
2009
40.
Pęczak, Kacper
Zespół Szkół w Barcinie
1000
2008
41.
Pender, Mikołaj
Zespół Szkół w Barcinie
1000
2010
42.
Pietruszak Natalia
SP w Łubiance
1000
2008
43.
Piotrowski, Maciej
SP Tow. Salezjańskiego
1000
2013
44.
Pufal, Oskar
SP w Pakości
1000
2012
45.
Starzyński Marek
SP w Mamliczu
1000
2008
46.
Trela Filip
SP w Mamliczu
1000
2008
47.
Urbańska, Martyna
Zespół Szkół w Barcinie
1000
2009
48.
Wardęcki, Szymon
Zespół Szkół w Barcinie
1000
2010
49.
Wiland, Filip
Zespół Szkół w Barcinie
1000
2008
50.
Zaderecki, Wojciech
SP w Łochowie
1000
2011
51.
Ziolkowski, Filip
SP w Łubiance
1000
2008