Turniej
Harmonogram
Zawodnicy
Rundy
Wyniki
Kontakt
Nowy turniej
zaloguj
polski
český
Deutsch
English
Español
فارسی
Français
Italiano
Lietuvos
Dutch
polski
русский
Türkçe
українська
zaloguj
Menu
Otwarty Turniej Szachów Szybkich
Turniej
Harmonogram
Zawodnicy
Rundy
Wyniki
Kontakt
Wyniki
Runda:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Otwarty Turniej Szachów Szybkich
Wyniki po rundzie 2
Nazwisko, Imię
Klub
Ranking
Pkt
BHC1
BH
WIN
1.
K++
Kowalczyk, Rafał
LKS "PARK" Starzenice
2172
+3
2.0
1.0
2.0
2
1.
I++
Klimkowski, Jan
UKS "Smecz" Konin
1950
+3
2.0
1.0
2.0
2
1.
FM
Kot, Jerzy
HUSARIA
1921
+3
2.0
1.0
2.0
2
1.
K
Jagodzinski, Mariusz
UKS "Gedanensis" Gdańsk
1863
+3
2.0
1.0
2.0
2
1.
I+
Kozłowski, Michał
UKS "Trzydziestka" Olsztyn
1816
+3
2.0
1.0
2.0
2
1.
I
Kacprzak, Kacper
BKS "Chemik" Bydgoszcz
1801
+3
2.0
1.0
2.0
2
1.
CM
Tyda, Krzysztof
UKS "Korona" Gdańsk
1763
+3
2.0
1.0
2.0
2
1.
I
Paprocki, Antoni
SMECZ Konin
1730
+3
2.0
1.0
2.0
2
1.
I
Pokusiński, Antoni
KSz Polonia Wrocław
1665
+4
2.0
1.0
2.0
2
1.
I
Śliwicka, Weronika
UKS "OPP" Toruń
1237
+37
2.0
1.0
2.0
2
1.
1
Stakhorskyi, Serhii
Szostka UKR
1954
2.0
1.0
2.0
2
12.
11
M
Kukuła, Paweł
UKS "Rotmistrz" Grudziądz
2147
+3
2.0
1.0
1.5
2
13.
12
IM
Żołnierowicz, Krzysztof
KSz "Gambit" Świecie
2108
+3
2.0
1.0
1.0
2
13.
12
II
Bromirski, Gracjan
MKS "EMDEK" Bydgoszcz
1339
+18
2.0
1.0
1.0
2
15.
14
I
Syrkiewicz, Michał
UKS TSz Zieloni Zielonka
1566
+3
2.0
0.5
0.5
2
16.
15
I++
Szmidt, Przemysław
KSz "Gambit" Świecie
1975
-7
1.5
1.5
2.5
1
16.
15
I++
Kacprzak, Karol
BKS "Chemik" Bydgoszcz
1879
-7
1.5
1.5
2.5
1
18.
17
I
Dróbka, Marcin
UKS MDK Nr 5 Bydgoszcz
1483
+8
1.5
1.5
1.5
1
18.
17
II+
Luchowski, Ferdynand
M-LKS "WISŁA" Nowe
1472
+8
1.5
1.5
1.5
1
20.
15
I+
Bieluszewski, Robert
M-LKS "WISŁA" Nowe
1875
-7
1.5
0.5
1.0
1
20.
15
I
Dobrowolski, Henryk
UKS "WDA" Lipusz
1531
-6
1.5
0.5
1.0
1
22.
21
I
Szymański, Jan
Sierpc
1746
-17
1.0
2.0
3.0
1
22.
21
II
Jastrzębski, Tomasz
KSz "Gambit" Świecie
1549
1.0
2.0
3.0
1
24.
23
I
Malinowski, Tomasz
M-LKS "WISŁA" Nowe
1553
1.0
2.0
2.5
1
24.
23
IV
Bieluszewski, Krzysztof
M-LKS "WISŁA" Nowe
1316
-2
1.0
2.0
2.5
1
24.
23
III
Wiśniewski, Wiktor
NOK Nakło
1176
-2
1.0
2.0
2.5
1
27.
12
I
Wiśniewski, Jarosław
NOK Nakło
1927
-17
1.0
2.0
2.0
1
27.
26
I
Biegalski, Arkadiusz
LZS "Victoria" Chróścice
1663
-17
1.0
2.0
2.0
1
27.
26
II+
Bieluszewski, Łukasz
M-LKS "WISŁA" Nowe
1624
+2
1.0
2.0
2.0
1
27.
26
I
Ćwik, Jakub
KSz "Gambit" Świecie
1525
1.0
2.0
2.0
1
27.
12
II
Urban, Jacek
KSz "Gambit" Świecie
1488
+2
1.0
2.0
2.0
1
27.
26
II
Kaznowski, Daniel
KSz "Gambit" Świecie
1460
-2
1.0
2.0
2.0
1
27.
26
I++
Dąbrowska, Aleksandra
UKS TSz Zieloni Zielonka
1448
-2
1.0
2.0
2.0
1
27.
26
II+
Sujkowski, Dominik
AZS UMK Toruń
1414
-2
1.0
2.0
2.0
1
27.
26
I++
Sivickis, Wiktoria
UKS "OPP" Toruń
1382
-2
1.0
2.0
2.0
1
27.
26
II
Przybylski, Bartosz
PKS "Wiatrak" Bydgoszcz
1376
-2
1.0
2.0
2.0
1
27.
26
III
Zieliński, Tomasz
Toruń
1352
-2
1.0
2.0
2.0
1
27.
26
I
Konkol, Sandra
UKS "MDK GDYNIA"
1325
-2
1.0
2.0
2.0
1
27.
12
I
Reszka, Zofia
KSz Dwie Wieże Rzgów
1263
+3
1.0
2.0
2.0
1
27.
12
Mijalski, Zbigniew
Barczygłów
1241
-2
1.0
2.0
2.0
1
27.
12
II
Tański, Wiktor
ŻTMS "Baszta" Żnin
1229
-2
1.0
2.0
2.0
1
27.
12
III
Poćwiardowski, Paweł
Lipno
1177
-2
1.0
2.0
2.0
1
27.
12
III
Malinowski, Witold
UKS "OPP" Toruń
1174
-2
1.0
2.0
2.0
1
27.
12
II
Stekert, Paweł
LZS "Victoria" Chróścice
1159
-2
1.0
2.0
2.0
1
27.
12
I
Sivickis, Kornelia
UKS "OPP" Toruń
1134
-2
1.0
2.0
2.0
1
27.
12
III
Nguyen Doan, Quoc Anh
LZS Victoria Chróścice
1125
-2
1.0
2.0
2.0
1
27.
12
II
Brelińska, Matylda
ŻTMS "Baszta" Żnin
1079
-2
1.0
2.0
2.0
1
48.
9
II
Warda, Krzysztof
Bydgoszcz
1242
+3
1.0
1.5
1.5
1
48.
9
II
Jagodziński, Jaromir
UKS "Gedanensis" Gdańsk
1228
-2
1.0
1.5
1.5
1
50.
11
II
Reszka, Barbara
K. Sz. Dwie Wieże Rzgów
1132
-2
1.0
1.0
1.0
1
50.
11
III
Poćwiardowski, Mikołaj
Lipno
1030
+14
1.0
1.0
1.0
1
52.
13
Rzepiński Tomasz
Świecie
1000
1.0
1.0
1.0
0
53.
14
II+
Waszkowska, Sandra
KSz "Gambit" Świecie
1259
-7
0.5
2.0
2.5
0
54.
19
Biniak, Jacek
Toruń
1228
+6
0.5
1.5
3.0
0
54.
19
III
Szulc, Piotr
UKS "OPP" Toruń
1012
+7
0.5
1.5
3.0
0
56.
17
III
Dyl, Piotr
PKS "Wiatrak" Bydgoszcz
1030
+4
0.5
1.0
1.5
0
57.
18
II
Zielaskowski, Damian
KSz "Gambit" Świecie
1252
-17
0.0
2.0
3.0
0
57.
18
II
Brelińska, Marcelina
ŻTMS "Baszta" Żnin
1044
-6
0.0
2.0
3.0
0
57.
18
Rybak Zuzanna
Świecie
1000
0.0
2.0
3.0
0
60.
21
I+
Kamiński, Damian
UKS "OPP" Toruń
1832
0.0
1.5
2.5
0
60.
21
IV
Breliński, Mikołaj
ŻTMS "Baszta" Żnin
1400
0.0
1.5
2.5
0
60.
21
IV
Chmielewski, Jakub
UKS "OPP" Toruń
1400
0.0
1.5
2.5
0
63.
24
III
Fryszka, Henryk
M-LKS "WISŁA" Nowe
1073
-3
0.0
1.0
2.0
0
63.
24
III
Bromirska, Roksana
MKS "EMDEK" Bydgoszcz
1069
-3
0.0
1.0
2.0
0
63.
24
II
Jędrzejczak, Michał
K. Sz. Dwie Wieże Rzgów
1009
-6
0.0
1.0
2.0
0
63.
24
IV
Biegalska Beata
LZS Victoria Chróścice
1250
0.0
1.0
2.0
0
63.
24
IV
Urbańska, Ada
PKS "Wiatrak" Bydgoszcz
1250
0.0
1.0
2.0
0
63.
24
V
Tański, Grzegorz
ŻTMS "Baszta" Żnin
1200
0.0
1.0
2.0
0
63.
24
V
Matus, Amelia
KSz "Gambit" Świecie
1100
0.0
1.0
2.0
0
63.
24
Mijalski Filip
Barczygłów
1000
0.0
1.0
2.0
0
63.
24
Rybak Franciszek
Świecie
1000
0.0
1.0
2.0
0
63.
24
Rzepińska, Alicja
KSz "Gambit" Świecie
1000
0.0
1.0
2.0
0