1. |
|
|
IV |
Bęben, Filip
|
Szkoła Podstawowa nr 7 w Pile
|
1410
|
|
3.0 |
2.0
|
6.0
|
3
|
2
|
1. |
|
|
III |
Borkowski, Stanisław
|
Szkoła Podstawowa w Oleśnicy
|
1257
|
|
3.0 |
2.0
|
6.0
|
3
|
2
|
3. |
4 |
|
|
Kuryłłowicz-Kaźmierczak, Julian
|
Harmonia Prywatna Szkoła Podstawowa Montessori
|
1082
|
|
3.0 |
2.0
|
5.5
|
3
|
2
|
4. |
3 |
|
IV |
Żebrowski, Piotr
|
Szkoła Podstawowa nr 3 w Trzciance
|
1213
|
|
3.0 |
1.5
|
4.5
|
3
|
1
|
5. |
4 |
|
IV |
Wieczorek, Mateusz
|
Zespół Szkół Katolickich im św. s. Faustyny Kowalskiej w Trzciance
|
1364
|
|
3.0 |
1.0
|
4.0
|
3
|
1
|
6. |
|
|
|
Maciejewska, Vanessa
|
Szkoła Podstawowa nr 1 w Wieleniu
|
1000
|
|
2.0 |
2.0
|
7.0
|
2
|
1
|
7. |
6 |
|
|
Wójcik, Jakub
|
Szkoła Podstawowa nr 1 w Poznaniu
|
1000
|
|
2.0 |
2.0
|
5.0
|
2
|
2
|
8. |
1 |
|
V |
Kordek, Eryk
|
Gaudium et Studium Poznań
|
1077
|
|
2.0 |
2.0
|
5.0
|
2
|
1
|
8. |
9 |
|
IV |
Dolny, Mateusz
|
Szkoła Podstawowa nr 3 w Trzciance
|
1400
|
|
2.0 |
2.0
|
5.0
|
2
|
1
|
10. |
1 |
|
IV |
Lewek, Jakub
|
Prywatne Językowe Przedszkole "Promyczek" w Goleniowie
|
1400
|
|
2.0 |
1.0
|
5.0
|
2
|
2
|
11. |
10 |
|
|
Błoch, Igor
|
Zespół Szkół im. Janusza Korczaka w Szydłowie
|
1000
|
|
2.0 |
1.0
|
5.0
|
2
|
1
|
11. |
4 |
|
|
Kenig, Oliwia
|
Szkoła Podstawowa w Rychliku
|
1000
|
|
2.0 |
1.0
|
5.0
|
2
|
1
|
13. |
4 |
|
IV |
Antkowiak, Hubert
|
Szkoła Podstawowa nr 3 w Trzciance
|
1400
|
|
2.0 |
1.0
|
4.0
|
2
|
2
|
13. |
1 |
|
|
Kalczyński, Szymon
|
Szkoła Podstawowa nr 7 w Pile
|
1000
|
|
2.0 |
1.0
|
4.0
|
2
|
2
|
15. |
2 |
|
|
Gacek, Filip
|
Szkoła Podstawowa w Połajewie
|
1000
|
|
2.0 |
1.0
|
4.0
|
2
|
1
|
15. |
2 |
|
|
Jur, Franciszek
|
Szkoła Podstawowa w Połajewie
|
1000
|
|
2.0 |
1.0
|
4.0
|
2
|
1
|
15. |
2 |
|
|
Kot, Wojciech
|
Szkoła Podstawowa nr 3 w Trzciance
|
1000
|
|
2.0 |
1.0
|
4.0
|
2
|
1
|
15. |
2 |
|
|
Krawczyk, Bernadetta
|
I LO im. Marii Skłodowskiej-Curie w Pile
|
1000
|
|
2.0 |
1.0
|
4.0
|
2
|
1
|
15. |
6 |
|
|
Wucens, Mikołaj
|
SP nr 11 im. Królowej Jadwigi w Pile
|
1000
|
|
2.0 |
1.0
|
4.0
|
2
|
1
|
20. |
9 |
|
|
Horoszkiewicz, Kacper
|
Szkoła Podstawowa w Połajewie
|
1000
|
|
2.0 |
1.0
|
3.0
|
2
|
2
|
21. |
4 |
|
|
Flisikowska, Agata
|
Szkoła Podstawowa w Rychliku
|
1000
|
|
2.0 |
1.0
|
3.0
|
2
|
1
|
22. |
10 |
|
|
Kroszel, Justyna
|
Szkoła Podstawowa w Rychliku
|
1000
|
|
1.5 |
1.0
|
5.0
|
1
|
2
|
23. |
9 |
|
|
Kwiatkowski, Jacek
|
Szkoła Podstawowa im. Leśników Polskich w Gębicach
|
1000
|
|
1.5 |
1.0
|
4.0
|
1
|
1
|
24. |
7 |
|
|
Frejus, Anna
|
Szkoła Podstawowa nr 3 w Trzciance
|
1000
|
|
1.0 |
2.0
|
6.0
|
1
|
2
|
24. |
9 |
|
|
Gorzna, Marta
|
Szkoła Podstawowa w Połajewie
|
1000
|
|
1.0 |
2.0
|
6.0
|
1
|
2
|
24. |
7 |
|
|
Kozłowska, Laura
|
Zespół Szkół im. Janusza Korczaka w Szydłowie
|
1000
|
|
1.0 |
2.0
|
6.0
|
1
|
2
|
27. |
15 |
|
|
Wiland, Roksana
|
Szkoła Podstawowa w Połajewie
|
1000
|
|
1.0 |
2.0
|
6.0
|
1
|
1
|
28. |
16 |
|
|
Dryka, Aleksander
|
Zespół Szkół im. Janusza Korczaka w Szydłowie
|
1000
|
|
1.0 |
2.0
|
5.0
|
1
|
2
|
28. |
11 |
|
|
Nogalska, Antonina
|
Szkoła Podstawowa w Połajewie
|
1000
|
|
1.0 |
2.0
|
5.0
|
1
|
2
|
28. |
11 |
|
|
Tereszczuk. Aleks
|
Szkoła Podstawowa nr 2 w Złotowie
|
1000
|
|
1.0 |
2.0
|
5.0
|
1
|
2
|
31. |
8 |
|
|
Maćkowska, Laura
|
Szkoła Podstawowa nr 3 w Trzciance
|
1000
|
|
1.0 |
2.0
|
4.0
|
1
|
2
|
32. |
15 |
|
|
Kazmierczak, Michał
|
Szkoła Podstawowa w Połajewie
|
1000
|
|
1.0 |
2.0
|
4.0
|
1
|
1
|
32. |
4 |
|
|
Makuch, Mikołaj
|
Szkoła Podstawowa nr 3 w Trzciance
|
1000
|
|
1.0 |
2.0
|
4.0
|
1
|
1
|
34. |
|
|
|
Zabrocka, Nadia
|
Szkoła Podstawowa im. Leśników Polskich w Gębicach
|
1000
|
|
1.0 |
1.5
|
4.5
|
0
|
2
|
35. |
6 |
|
|
Wojciechowski, Teodor
|
Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Dzierżążnie Wielkim
|
1000
|
|
1.0 |
1.5
|
3.5
|
1
|
1
|
36. |
2 |
|
|
Tafiłowska, Klaudia
|
Szkoła Podstawowa im. Leśników Polskich w Gębicach
|
1000
|
|
1.0 |
1.0
|
3.5
|
0
|
1
|
37. |
8 |
|
|
Obecny, Tobiasz
|
Szkoła Podstawowa w Połajewie
|
1000
|
|
1.0 |
1.0
|
3.0
|
1
|
1
|
38. |
2 |
|
|
Hałuja, Igor
|
Szkoła Podstawowa nr 3 w Trzciance
|
1000
|
|
1.0 |
1.0
|
2.0
|
1
|
1
|
38. |
2 |
|
|
Śmietanka, Szymon
|
Przedszkole nr 2 w Trzciance
|
1000
|
|
1.0 |
1.0
|
2.0
|
1
|
1
|
40. |
|
|
|
Szulc, Klaudia
|
Szkoła Podstawowa im. Leśników Polskich w Gębicach
|
1000
|
|
0.0 |
2.0
|
5.0
|
0
|
2
|
40. |
|
|
|
Wojciechowski, Emil
|
Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Dzierżążnie Wielkim
|
1000
|
|
0.0 |
2.0
|
5.0
|
0
|
2
|
42. |
6 |
|
|
Kęciński, Euzebiusz
|
Szkoła Podstawowa nr 3 w Trzciance
|
1000
|
|
0.0 |
1.5
|
4.5
|
0
|
2
|
43. |
7 |
|
|
Lachowicz, Joachim
|
Szkoła Podstawowa nr 3 w Trzciance
|
1000
|
|
0.0 |
1.0
|
4.0
|
0
|
2
|
43. |
3 |
|
|
Śliwińska, Julianna
|
Szkoła Podstawowa nr 3 w Trzciance
|
1000
|
|
0.0 |
1.0
|
4.0
|
0
|
2
|