1. |
|
M
|
Jaroch, Karol
|
SSz GMINY PAWŁOWICE |
2294
|
1987 |
|
2. |
|
K++
|
Kowalczyk, Rafał
|
LKS "PARK" Starzenice |
2287
|
1993 |
|
3. |
|
M
|
Kukuła, Paweł
|
UKS "Rotmistrz" Grudziądz |
2284
|
1978 |
|
4. |
|
CM
|
Śliwicki, Damian
|
UKS "OPP" Toruń |
2197
|
1997 |
|
5. |
|
FM
|
Siwiec, Bartłomiej
|
UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz |
2142
|
1975 |
|
6. |
|
IM
|
Żołnierowicz, Krzysztof
|
KSz "Gambit" Świecie |
2041
|
1962 |
|
7. |
|
I++
|
Szmidt, Przemysław
|
KSz "Gambit" Świecie |
2021
|
1984 |
|
8. |
|
K
|
Belczewski, Jacek
|
UKS SP11 "Skoczek" Tczew |
1930
|
2000 |
|
9. |
|
I
|
Wiśniewski, Jarosław
|
NOK Nakło |
1909
|
1976 |
|
10. |
|
I++
|
Kacprzak, Karol
|
BKS "Chemik" Bydgoszcz |
1865
|
2005 |
|
11. |
|
I
|
Janik, Krystian
|
NOK Nakło |
1859
|
1980 |
|
12. |
|
FM
|
Kot, Jerzy
|
HUSARIA |
1856
|
1942 |
|
13. |
|
I
|
Kacprzak, Kacper
|
BKS "Chemik" Bydgoszcz |
1843
|
2005 |
|
14. |
|
I+
|
Kamiński, Damian
|
UKS "OPP" Toruń |
1839
|
1986 |
|
15. |
|
I+
|
Kozłowski, Michał
|
UKS "Trzydziestka" Olsztyn |
1717
|
2004 |
|
16. |
|
I
|
Biegalski, Arkadiusz
|
LZS "Victoria" Chróścice |
1652
|
1987 |
|
17. |
|
I
|
Paprocki, Antoni
|
SMECZ Konin |
1650
|
2006 |
|
18. |
|
I
|
Szymański, Jan
|
Sierpc |
1645
|
1959 |
|
19. |
|
I
|
Żurkiewicz, Krzysztof
|
Łódź |
1643
|
1989 |
|
20. |
|
I
|
Syrkiewicz, Michał
|
UKS TSz Zieloni Zielonka |
1591
|
2005 |
|
21. |
|
I++
|
Sivickis, Wiktoria
|
UKS "OPP" Toruń |
1569
|
2002 |
|
22. |
|
II
|
Urban, Jacek
|
KSz "Gambit" Świecie |
1547
|
1971 |
|
23. |
|
I++
|
Dąbrowska, Aleksandra
|
UKS TSz Zieloni Zielonka |
1539
|
1999 |
|
24. |
|
II
|
Kaznowski, Daniel
|
KSz "Gambit" Świecie |
1496
|
1987 |
|
25. |
|
II
|
Moszczyński, Michał
|
UKS "Rotmistrz" Grudziądz |
1430
|
2003 |
|
26. |
|
III
|
Zieliński, Tomasz
|
Toruń |
1404
|
1974 |
|
27. |
|
I
|
Szczypawka, Aleksandra
|
PUKS Mikołaj Gąbin |
1373
|
2004 |
|
28. |
|
III
|
Bromirska, Roksana
|
MKS "EMDEK" Bydgoszcz |
1369
|
2007 |
|
29. |
|
II
|
Podlewski, Szymon
|
MKS "EMDEK" Bydgoszcz |
1344
|
2007 |
|
30. |
|
II
|
Warda, Krzysztof
|
Bydgoszcz |
1339
|
1993 |
|
31. |
|
II
|
Spionkowski, Fabian
|
KSz "Gambit" Świecie |
1338
|
2008 |
|
32. |
|
II+
|
Waszkowska, Sandra
|
KSz "Gambit" Świecie |
1280
|
2001 |
|
33. |
|
III
|
Paczkowski, Michał
|
PUKS Mikołaj Gąbin |
1280
|
2004 |
|
34. |
|
II
|
Belczewski, Roman
|
UKS SP11 "Skoczek" Tczew |
1271
|
1956 |
|
35. |
|
II
|
Jędrzejczak, Michał
|
K. Sz. Dwie Wieże Rzgów |
1248
|
2005 |
|
36. |
|
III
|
Wiśniewski, Wiktor
|
NOK Nakło |
1181
|
2007 |
|
37. |
|
I
|
Kot, Ewelina
|
KSz "Gambit" Świecie |
1167
|
2004 |
|
38. |
|
II
|
Bromirski, Gracjan
|
MKS "EMDEK" Bydgoszcz |
1155
|
2007 |
|
39. |
|
I
|
Konkol, Sandra
|
UKS "MDK GDYNIA" |
1137
|
2009 |
|
40. |
|
I
|
Śliwicka, Weronika
|
UKS "OPP" Toruń |
1123
|
2008 |
|
41. |
|
II
|
Stekert, Paweł
|
LZS "Victoria" Chróścice |
1098
|
2007 |
|
42. |
|
III
|
Myśliwiec, Sebastian
|
PUKS Mikołaj Gąbin |
1094
|
2004 |
|
43. |
|
III
|
Szczypawka, Piotr
|
PUKS Mikołaj Gąbin |
1075
|
2004 |
|
44. |
|
III
|
Szulc, Piotr
|
UKS "OPP" Toruń |
1055
|
2008 |
|
45. |
|
II
|
Jastrzębski, Tomasz
|
KSz "Gambit" Świecie |
1800
|
1978 |
|
46. |
|
II
|
Brelińska, Marcelina
|
ŻTMS "Baszta" Żnin |
1600
|
2008 |
|
47. |
|
II
|
Brelińska, Matylda
|
ŻTMS "Baszta" Żnin |
1600
|
2006 |
|
48. |
|
III
|
Malinowski, Witold
|
UKS "OPP" Toruń |
1600
|
2009 |
|
49. |
|
III
|
Nguyen Doan, Quoc Anh
|
LZS Victoria Chróścice |
1600
|
2008 |
|
50. |
|
IV
|
Breliński, Mikołaj
|
ŻTMS "Baszta" Żnin |
1400
|
2012 |
|
51. |
|
IV
|
Chmielewski, Jakub
|
UKS "OPP" Toruń |
1400
|
2012 |
|
52. |
|
IV
|
Cholewiński Kacper
|
UKS Rotmistrz Grudziądz |
1400
|
2003 |
|
53. |
|
|
Ziółkowski Mateusz
|
Wabcz |
1000
|
2007 |
|