Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 2018 - Dziewczęta do lat 12

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 2018 - Dziewczęta do lat 12
Wyniki po rundzie 9

chess:manager
Nazwisko, Imię Klub Ranking Pkt MBch Bch W Vs SP
1. Województwo śląskie 24.0
1. I+ Mróz, Lena SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 1501 +86 k 7.5 41.0 52.0 7 6.0
3. I Oborska, Magda KSz "HETMAN" Katowice 1336 +149 k 7.0 39.5 50.0 6 5.0
9. I Kucharska, Helena MKSz Rybnik 1247 +69 6.0 33.0 42.5 5 3.0
13. I Obrochta, Lena ChTS Chorzów 1342 -2 5.5 35.0 45.0 5 3.0
14. I Białek, Alicja KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 1315 +27 5.5 34.5 43.5 5 3.0
24. II+ Więcek, Karolina Pszczyńskie Szachy 1221 -14 5.0 28.0 37.0 4 2.0
30. II Szewczuk, Aleksandra TMS "Roszada" Gliwice 1178 +32 4.5 29.0 38.0 4 1.0
40. I Tim, Anna UKS "Pałac Młodzieży" Katowice 1189 -6 3.5 29.5 38.0 2 1.0
2. Województwo małopolskie 13.0
4. I+ Zabrzańska, Weronika UKS "Hetman Koronny" Trzebinia 1557 +12 k 6.5 40.5 50.5 5 4.0
5. I Kowalczyk, Barbara KS "Korona" Kraków 1261 +79 6.5 32.5 41.5 6 4.0
7. I Bar, Klaudia KKSz Kraków 1295 +82 6.0 35.5 45.5 6 4.0
32. I Szopa, Emilia KKSz Kraków 1261 -3 4.0 31.0 39.5 3 1.0
41. I Pudełko, Magdalena TS Wisła Kraków 1241 -64 3.5 28.5 35.5 3
44. II Para, Aleksandra MKS MOS Wieliczka 1600 3.0 25.0 31.5 2
3. Województwo podlaskie 10.0
8. I Dallemura, Anna MUKS "Stoczek 45" Białystok 1268 +82 6.0 33.5 44.0 5 4.0
19. I Garbowska, Maja MUKS "Stoczek 45" Białystok 1207 +73 5.0 32.0 40.5 4 2.0
25. I Szczotka, Matylda MUKS "Stoczek 45" Białystok 1204 +58 4.5 35.0 45.0 3 1.0
27. I Pałejko, Maria KSz. "Hańcza" Suwałki 1294 -31 4.5 32.0 41.5 4 1.0
36. I Arciszewska, Zuzanna MUKS "Stoczek 45" Białystok 1302 -79 4.0 29.5 36.5 2 1.0
38. II+ Walendykiewicz, Martyna KSz. "Hańcza" Suwałki 1071 +18 3.5 30.5 39.5 3 1.0
4. Województwo wielkopolskie 10.0
15. I Barwińska, Ewa KTS Kalisz 1517 -49 5.0 38.5 50.5 4 3.0
16. I Jędrzejewska, Zuzanna KTS Kalisz 1152 +110 5.0 37.5 48.5 4 3.0
17. I Miranowska, Anna AZS Poznań 1146 +102 5.0 37.0 47.0 4 2.0
22. I Roszkiewicz, Zofia UMKS "Na Pięterku" Poznań 1257 -2 5.0 29.5 38.5 4 2.0
45. II Wieczorek, Julia KSz "Wieża" Śmigiel 1086 +15 3.0 23.0 31.0 2
46. I Golińska, Patrycja OTSz Ostrów Wielkopolski 1056 +6 3.0 21.0 27.5 3
5. Województwo podkarpackie 8.0
6. I Tokarz, Izabela KSz Gambit Przeworsk 1337 +74 6.0 38.0 47.5 5 4.0
11. I Gaj, Magdalena KSz Gambit Przeworsk 1585 -58 5.5 40.0 50.5 5 3.0
28. I Mazurek, Maja UKS SP 1 Brzozów 1233 +32 4.5 32.0 41.5 3 1.0
6. Województwo dolnośląskie 7.0
10. I Pawicka, Magdalena KSz Polonia Wrocław 1789 -90 5.5 41.5 53.5 4 3.0
18. I Ścisła, Oliwia MUKS MDK Śródmieście Wrocław 1469 -64 5.0 35.5 45.0 5 2.0
33. I Olszewska, Wiktoria UKS SP3 w Bogatyni 1117 +49 4.0 30.5 39.5 4 1.0
34. I Janikowska, Wiktoria KSz Polonia Wrocław 1369 -95 4.0 30.5 38.5 2 1.0
43. II Romejko, Jagoda KSz Jelonka Jelenia Góra 1083 -24 3.0 30.0 39.5 3
7. Województwo opolskie 5.0
2. WCM Starosta, Martyna UKS "Rodło" Opole 1607 +35 7.0 41.0 53.0 6 5.0
8. Województwo mazowieckie 4.0
12. I++ Rejniak, Zuzanna UKS "Czternastka" Warszawa 1458 -43 5.5 36.5 47.0 4 3.0
29. I Pastuszko, Katarzyna UKS "Czternastka" Warszawa 1357 -76 4.5 29.5 38.0 4 1.0
50. II+ Kanduła, Jaśmina KSz "Polonia Warszawa" 1143 -74 2.5 21.0 28.5 2
9. Województwo świętokrzyskie 3.0
21. I Giemza, Julia IMUKSz "Debiut" Ostrowiec Świętokrzyski 1195 +47 5.0 29.5 40.0 4 2.0
31. II Wichura, Sara IMUKSz "Debiut" Ostrowiec Świętokrzyski 1179 -18 4.0 33.5 41.0 3 1.0
49. II Karyś, Katarzyna LUKKS Kielce 1084 -35 2.5 24.0 31.0 1
10. Województwo lubuskie 3.0
23. II+ Kuczyńska, Katarzyna KSz Stilon Gorzów Wlkp. 1131 +66 5.0 28.5 38.0 4 2.0
26. I+ Siekańska, Maria KSz Stilon Gorzów Wlkp. 1550 -124 4.5 33.0 42.5 4 1.0
11. Województwo łódzkie 2.0
35. I Bukała, Weronika UKS "Jedynka" Bełchatów 1255 -77 4.0 29.5 40.0 4 1.0
39. I Szymajda, Karolina KSz "Piątka" Skierniewice 1215 -10 3.5 30.0 39.5 2 1.0
12. Województwo zachodniopomorskie 2.0
20. I Grzesik, Nikola KSz "HETMAN" Koszalin 1313 -21 5.0 30.0 38.5 3 2.0
13. Województwo kujawsko-pomorskie 1.0
37. II Sivickis, Kornelia UKS "OPP" Toruń 1600 4.0 24.0 31.5 3 1.0
48. II Brelińska, Matylda ŻTMS "Baszta" Żnin 1051 -63 2.5 25.0 31.5 2
14. Województwo warmińsko-mazurskie
42. I Maślewska, Anna MLKS "Ostródzianka" Ostróda 1124 -24 3.5 27.0 33.5 2
51. II Sobieraj, Wiktoria MKS "Mrągowia" Mrągowo 1130 -104 2.0 23.0 30.0 1
15. Województwo pomorskie
47. I Skólska, Emilia UKS "MDK GDYNIA" 1211 -54 2.5 30.0 39.0 2
52. II Ziegert, Krystyna UKS "Korona" Gdańsk 1600 1.5 22.0 28.0 1
chess:manager