V Ogólnopolski Turniej Szachowy Pamięci Żołnierzy Wyklętych - Turniej juniorski

V Ogólnopolski Turniej Szachowy Pamięci Żołnierzy Wyklętych - Turniej juniorski
Wyniki po rundzie 9

chess:manager
Nazwisko, Imię Ranking Pkt
1. Klimkowski, Jan 1755 +3 8.0
2. Skrzypiński, Jan 1327 +48 8.0
3. Grzesik, Gracjan 1860 -13 7.5
4. Zając, Szymon 1350 +6 7.5
5. Pieczewska, Jadwiga 1091 +47 7.5
6. Lewandowski, Witold 1392 -9 7.0
7. Pawlak, Michał 1301 -10 7.0
8. Musin, Paweł 1342 +1 6.5
9. Żurawski, Mateusz 1389 -23 6.5
10. Grzesik, Nikola 1205 -4 6.5
11. Łaźniewska, Zofia 1128 +13 6.5
12. Fiugajski, Michał 1106 +10 6.5
13. Kaczmarczyk, Wojciech 1001 +66 6.5
14. Stachowiak, Bruno 1009 6.5
15. Radoch, Filip 1093 6.5
16. Kaczmarczyk, Adam 1013 6.5
17. Mendzelewski, Michał 1244 -13 6.5
18. Łaźniewski, Tadeusz 1221 -14 6.0
19. Pietras, Igor 1129 -6 6.0
20. Kamińska, Maria 1092 +25 6.0
21. Stanisławski, Karol 1221 -29 6.0
22. Głąbiak, Adam 1195 -17 6.0
23. Dajnowicz, Adrianna 1400 6.0
24. Stanczewski, Maciej 1400 6.0
25. Cholewa, Jan 1600 6.0
26. Smolińska, Jagna 1251 -16 6.0
27. Frąckowiak, Lena 1400 6.0
28. Górski Dawid 6.0
29. Lesień, Chryzostom 1118 -11 6.0
30. Rosiński, Kamil 1266 -31 6.0
31. Wiśniewski, Iwo 1600 6.0
32. Mrowicki, Robert 1200 6.0
33. Pieczewska, Gabriela 1159 -7 5.5
34. Lesień, Tymoteusz 1122 5.5
35. Ograbisz, Antoni 1092 5.5
36. Łupicka, Lena 1296 -56 5.5
37. Kowalska, Julia 1400 5.5
38. Gubała, Mikołaj 1400 5.5
39. Przybysz, Dominik 1200 5.5
40. Nawrocki Oskar 5.5
41. Wieczorek, Julia 1338 -16 5.5
42. Melerowicz, Dominik 1000 5.5
43. Franc, Wojciech 1400 5.0
44. Łachacz, Tymoteusz 1223 -22 5.0
45. Radwański, Oskar 1400 5.0
46. Kaniewski, Maciej 1400 5.0
47. Wiśniewski, Adam 1400 5.0
48. Bakaj, Tymoteusz 1400 5.0
49. Jędrys, Wiktor 1400 5.0
50. Kula, Kamil 1400 5.0
51. Szaszkowski, Kacper 1400 5.0
52. Baszyński, Kacper 1200 5.0
53. Wiśniewski, Damian 1400 5.0
54. Mendzelewski, Wojciech 1400 5.0
55. Majchrzak, Kacper 1200 5.0
56. Orczykowski, Łukasz 1400 5.0
57. Wrońska, Małgorzata 1400 5.0
58. Skrzypczak, Wiktor 1135 -13 5.0
59. Sobczak, Krzysztof 5.0
60. Łachacz, Witold 1400 5.0
61. Chojnacka, Ada 1133 5.0
62. Preuss, Wojciech 1200 5.0
63. Oszutowska, Anna 1250 5.0
64. Witkowski, Filip 1400 5.0
65. Helgizer, Eliza 1400 5.0
66. Jasińska, Weronika 1250 5.0
67. Lewandowski, Jakub 1000 5.0
68. Maćkowiak, Michał 5.0
69. Marcinkowski, Michał 1200 5.0
70. Dorynek, Adam 1239 -16 4.5
71. Klimko, Natasza 1600 4.5
72. Szeszycki, Karol 1200 4.5
73. Majda, Hubert 1400 4.5
74. Turowska, Inga 1400 4.5
75. Kopczyński, Alan 1000 4.5
76. Janiak, Wiktor 1000 4.5
77. Łoś, Jan 1000 4.5
78. Radzimski, Krzysztof 1400 4.5
79. Pacyna, Cezary 1000 4.5
80. Lewandowski, Aleksander 4.5
81. Banaszak-Aslanca, Diyar 1139 -14 4.0
82. Woźniak, Mateusz 1000 4.0
83. Szułcik Karolina 1000 4.0
84. Pietrzak, Magdalena 1250 4.0
85. Kołodziejczak, Damian 1200 4.0
86. Radwański, Oliwier 1000 4.0
87. Ciesielska, Maria 1250 4.0
87. Kosakowski, Borys 1000 4.0
89. Olszewski, Jakub 1000 4.0
90. Naworska, Oliwia 1250 4.0
91. Kurzydłowska, Izabela 1000 4.0
92. Szalbierz, Aleksander 1000 4.0
93. Kozanecki, Tomasz 1000 4.0
94. Nawrocki, Michał 1000 4.0
95. Kryściak, Wojciech 1000 4.0
96. Świrydowicz, Hubert 1000 4.0
97. Świderski, Bartłomiej 1200 4.0
98. Łukasz, Kędzierski 4.0
99. Śliperski Dominik 4.0
100. Szuster, Emil 1020 4.0
100. Nowak, Jędrzej 4.0
102. Wojcieszyk, Barbara 1100 4.0
103. Stróżyński, Bartosz 1200 4.0
104. Kasperski Bartosz 4.0
105. Rożek Jakub 4.0
106. Nadolny, Kacper 1000 4.0
107. Dorywalska, Natalia 1250 3.5
108. Tomowiak, Dominik 1400 3.5
109. Januchowski, Gabriel 1000 3.5
110. Dunikowski, Hubert 1000 3.5
111. Kałuża, Dawid 1000 3.5
112. Szadek, Hanna 1100 3.5
113. Stróżyk Mikołaj 3.5
114. Trembecki, Hubert 1000 3.5
115. Siankowska Julia 1000 3.5
116. Zalewski, Oliwier 1000 3.5
117. Nussynblat, Aleksandra 1100 3.0
118. Ochramowicz Julia 3.0
119. Pietras, Hubert 1000 3.0
120. Stępniak, Karolina 1000 3.0
121. Maćkowiak, Antoni 3.0
122. Leśnik Wiktor 3.0
123. Rożek Mateusz 3.0
124. Łukasik, Aleksandra 1100 3.0
125. Kamiński, Ignacy 3.0
126. Piechocki, Mateusz 1000 3.0
127. Piasecki Kamil 3.0
128. Folwarski Ksawery 3.0
129. Tomczak, Franciszek 1000 3.0
130. Kamieniarz, Hugo 3.0
131. Żywicka, Amelia 1100 3.0
132. Słupski, Patryk 1000 3.0
133. Zielonka, Jan 1000 3.0
134. Koperski Bartosz 3.0
135. Zawieruszyńska, Aleksandra 1000 2.5
136. Kosmala, Mateusz 1000 2.5
137. Pankowski, Nikodem 2.5
138. Kozanecki, Maciej 1000 2.5
139. Skrzypczak, Maria 1000 2.0
140. Kostrzewski Bartosz 2.0
141. Stelter, Michał 2.0
142. Pokładecki, Mikołaj 1000 2.0
143. Sajdak, Aleksander 2.0
144. Witkowski, Mateusz 1000 2.0
145. Pilarski, Adam 1000 1.5
146. Nowaczyk, Michał 1.5
147. Foltynowicz-Keul, Alexander 1.0
148. Karwowska Zofia 1000 0.0
chess:manager