Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 2018 - Chłopcy do lat 14

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 2018 - Chłopcy do lat 14
Wyniki po rundzie 9

chess:manager
Nazwisko, Imię Klub Ranking Pkt MBch Bch W Vs SP
1. KSz Polonia Wrocław 14.0
1. K Czopor, Maciej KSz Polonia Wrocław 2153 +50 8.0 39.0 49.0 7 9.0
7. I Fiedorek, Michał KSz Polonia Wrocław 2081 -52 5.5 37.0 48.5 3 4.0
38. I Luberański, Jakub KSz Polonia Wrocław 1880 -115 4.0 25.0 31.5 2 1.0
46. I Topoła, Rafał KSz Polonia Wrocław 1660 -72 2.5 30.0 38.0 1
2. KSz "HETMAN" Koszalin 11.0
5. I Grzesik, Gracjan KSz "HETMAN" Koszalin 1884 6.0 35.5 45.0 4 5.0
12. CM Łuczak, Filip KSz "HETMAN" Koszalin 2126 -82 5.5 34.5 44.0 3 3.0
21. II Majewski, Krzysztof KSz "HETMAN" Koszalin 1555 +140 I 5.0 31.0 40.5 2 2.0
36. I Wolaniecki, Patryk KSz "HETMAN" Koszalin 1762 -49 4.0 30.0 38.5 3 1.0
3. BKS "Chemik" Bydgoszcz 7.0
8. I Paprocki, Stanisław BKS "Chemik" Bydgoszcz 1748 +116 5.5 36.5 47.0 5 4.0
17. I Kacprzak, Kacper BKS "Chemik" Bydgoszcz 1668 +103 5.0 33.0 41.5 4 2.0
30. I+ Kacprzak, Karol BKS "Chemik" Bydgoszcz 1794 -70 4.5 27.5 37.5 3 1.0
4. UKS "Rodło" Opole 7.0
2. K Ogłaza, Oskar UKS "Rodło" Opole 2237 +2 7.5 38.5 51.0 7 7.0
5. UKS "Czternastka" Warszawa 6.0
3. K++ Baum, Jonasz UKS "Czternastka" Warszawa 2121 -3 6.0 38.5 50.5 5 6.0
41. I Haliniak, Wojciech UKS "Czternastka" Warszawa 1614 +48 3.5 31.5 40.0 2
6. ŻKSz Żary 5.0
4. I Górkiewicz, Mateusz ŻKSz Żary 1854 +67 6.0 36.0 46.5 4 5.0
7. UKS "Hetman Koronny" Trzebinia 4.0
9. I Półtorak, Sebastian UKS "Hetman Koronny" Trzebinia 1705 +105 5.5 36.0 46.0 2 4.0
8. UKS "Czarny Koń" Olkusz 4.0
10. I Turski, Bartłomiej UKS "Czarny Koń" Olkusz 1830 +63 5.5 36.0 45.5 3 4.0
9. KSz "Piątka" Skierniewice 4.0
6. I Wysocki, Mateusz KSz "Piątka" Skierniewice 1626 +162 5.5 37.0 49.5 4 4.0
10. KSz Stilon Gorzów Wlkp. 3.0
27. I Koziorowicz, Michał KSz Stilon Gorzów Wlkp. 1860 -80 4.5 31.0 39.5 4 1.0
32. I Czechowski, Jakub KSz Stilon Gorzów Wlkp. 1770 -4 4.0 33.5 43.0 3 1.0
34. I++ Dzida, Kamil KSz Stilon Gorzów Wlkp. 1938 -128 4.0 31.0 40.0 3 1.0
11. UKS "Ognisko" Rydułtowy 3.0
14. I Panek, Bartosz UKS "Ognisko" Rydułtowy 1688 +89 5.5 32.0 40.5 4 3.0
12. SSz "Strzybniczanka" Tarnowskie Góry 3.0
11. I++ Niedbała, Bartłomiej SSz "Strzybniczanka" Tarnowskie Góry 1956 -14 5.5 35.5 46.0 4 3.0
13. MKSz Rybnik 3.0
13. I Oleksy, Krzysztof MKSz Rybnik 1746 +74 5.5 32.0 42.0 4 3.0
14. KSz "Skoczek" Czerwionka-Leszczyny 3.0
15. I Kania, Dominik KSz "Skoczek" Czerwionka-Leszczyny 1758 +21 5.5 30.5 38.0 4 3.0
15. LKSz GCKiP Czarna 3.0
16. I++ Czernek, Tymon LKSz GCKiP Czarna 2057 -78 5.0 38.0 49.5 4 3.0
16. KTS Kalisz 2.0
25. I Skurniak, Szymon KTS Kalisz 1821 -22 4.5 34.5 44.0 3 1.0
33. CM Ochędzan, Tymon KTS Kalisz 2047 -155 4.0 33.0 42.0 3 1.0
17. KKSz Kraków 2.0
18. I Wąsik, Mateusz KKSz Kraków 1624 +82 5.0 32.5 41.0 3 2.0
42. II Józefczyk, Szymon KKSz Kraków 1562 +64 3.5 30.5 39.0 1
18. UKS "SP 321" Warszawa - Bemowo 2.0
23. I Ćwiek, Ryszard UKS "SP 321" Warszawa - Bemowo 1809 -62 5.0 28.5 39.0 3 2.0
19. MAT Myślenice 2.0
22. I+ Suder, Jakub MAT Myślenice 1895 -90 5.0 31.0 40.0 3 2.0
20. KS LAURA Chylice 2.0
20. I Redzisz, Michał KS LAURA Chylice 1950 -47 5.0 31.0 41.0 4 2.0
21. KLIM UKSz Gambit Starachowice 2.0
19. II Skawiński, Szymon KLIM UKSz Gambit Starachowice 1399 +165 I 5.0 32.0 40.0 3 2.0
22. SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2.0
24. I Bąchór, Tomasz SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 1953 -119 4.5 35.5 44.0 2 2.0
23. KSz "Polonia Warszawa" 1.0
26. II Iwaszkiewicz, Krzysztof KSz "Polonia Warszawa" 1530 +124 I 4.5 32.0 41.5 4 1.0
43. I+ Sieczkowski, Adam KSz "Polonia Warszawa" 1695 -73 3.5 24.5 32.5 2
24. MLKS "Ostródzianka" Ostróda 1.0
29. I Kietrys, Maciej MLKS "Ostródzianka" Ostróda 1699 -17 4.5 29.5 38.0 3 1.0
25. KSz "Zefir" Boguszowice 1.0
31. I+ Trybuś, Daniel KSz "Zefir" Boguszowice 1831 -100 4.5 27.0 34.5 4 1.0
26. KSz "HETMAN" Katowice 1.0
28. I Oborski, Artur KSz "HETMAN" Katowice 1921 -114 4.5 31.0 39.0 3 1.0
27. UKS "Trzydziestka" Olsztyn 1.0
35. II+ Kozłowski, Michał UKS "Trzydziestka" Olsztyn 1648 +67 4.0 31.0 39.0 3 1.0
28. KSz. "Hańcza" Suwałki 1.0
37. II Czarniecki, Paweł KSz. "Hańcza" Suwałki 1412 +106 4.0 26.0 34.0 3 1.0
29. STMGK Strzelce Krajeńskie 1.0
39. I Majdański, Maksymilian STMGK Strzelce Krajeńskie 1626 +42 3.5 31.5 40.0 3 1.0
30. MUKS "Stoczek 45" Białystok 1.0
39. I Szydło, Michał MUKS "Stoczek 45" Białystok 1673 +39 3.5 31.5 40.0 3 1.0
31. UKS "Korona" Gdańsk
45. I Bartoszewski-Reiski, Olaf UKS "Korona" Gdańsk 1668 -32 3.0 28.5 36.5 2
47. II+ Kujawa, Krzysztof UKS "Korona" Gdańsk 1595 -35 2.5 28.0 36.0 2
32. UKS "GIM Dwójka" Tomaszów Lubelski
51. II Bukała, Norbert UKS "GIM Dwójka" Tomaszów Lubelski 1453 -2 2.5 24.5 32.0 1
52. II Michalski, Adrian UKS "GIM Dwójka" Tomaszów Lubelski 1355 +4 2.5 19.5 26.0 1
33. UKS TSz Zieloni Zielonka
44. II+ Czarnomski, Dominik UKS TSz Zieloni Zielonka 1554 -46 3.5 22.5 30.5 3
34. UKS "Piątka" Wieluń
50. II Wojtasik, Szymon UKS "Piątka" Wieluń 1329 +14 2.5 25.5 34.0 1
35. UKS "21 Podlesie"
49. I Kałkowski, Igor UKS "21 Podlesie" 1720 -128 2.5 27.5 38.0 2
36. LUKKS Kielce
47. II Józefik, Aleksander LUKKS Kielce 1266 +43 2.5 28.0 36.0 2
chess:manager