1. |
|
II
|
Kozak, Karol
|
UKS "GONIEC" Staniątki |
1327
|
2010 |
|
2. |
|
II
|
Kwapisz, Piotr
|
UKS przy SP 8 Chrzanów |
1303
|
2010 |
|
3. |
|
II
|
Glaz, Michał
|
UKS "GONIEC" Staniątki |
1231
|
2009 |
|
4. |
|
II
|
Baliś, Sebastian
|
UKS przy SP 8 Chrzanów |
1175
|
2010 |
|
5. |
|
II
|
Łapczyński, Jacek
|
MKS MOS Wieliczka |
1164
|
2009 |
|
6. |
|
II
|
Cichoń, Aleksander
|
UKS "Hetman Koronny" Trzebinia |
1140
|
2009 |
|
7. |
|
II
|
Zabrzański, Marcin
|
UKS "Hetman Koronny" Trzebinia |
1132
|
2010 |
|
8. |
|
III
|
Jędryka, Maksymilian
|
UKS przy SP 8 Chrzanów |
1118
|
2009 |
|
9. |
|
II
|
Nowak, Emilia
|
UKS "GONIEC" Staniątki |
1104
|
2009 |
|
10. |
|
III
|
Gładysek, Michał
|
UKS przy SP 8 Chrzanów |
1085
|
2009 |
|
11. |
|
III
|
Rusiecki, Katarzyna
|
UKS Bakcyl Bielany |
1079
|
2010 |
|
12. |
|
II
|
Zychowicz, Bartosz
|
UKS przy SP 8 Chrzanów |
1063
|
2010 |
|
13. |
|
II
|
Konkol, Nadia
|
MKSz Rybnik |
1034
|
2010 |
|
14. |
|
II
|
Pajer, Irena
|
UKS przy SP 8 Chrzanów |
1031
|
2010 |
|
15. |
|
III
|
Ślusarczyk, Adam
|
MKS MOS Wieliczka |
1031
|
2010 |
|
16. |
|
IV
|
Gruca, Karol
|
KKSz Kraków |
1022
|
2009 |
|
17. |
|
II+
|
Drozd, Gabriela
|
UKS "GONIEC" Staniątki |
1700
|
2010 |
|
18. |
|
III
|
Jaroń, Dawid
|
UKS "GONIEC" Staniątki |
1600
|
2009 |
|
19. |
|
III
|
Smitka, Urszula
|
UKS przy SP 8 Chrzanów |
1400
|
2010 |
|
20. |
|
III
|
Socha, Maja
|
UKS przy SP 8 Chrzanów |
1400
|
2010 |
|
21. |
|
III
|
Wrona, Faustyna
|
MKS MOS Wieliczka |
1400
|
2010 |
|
22. |
|
IV
|
Frankiewicz, Stanisław
|
TCK Trzebinia |
1400
|
2009 |
|
23. |
|
IV
|
Jurecki, Bartosz
|
MKS MOS Wieliczka |
1400
|
2010 |
|
24. |
|
IV
|
Kubin, Kacper
|
KKSz Kraków |
1400
|
2010 |
|
25. |
|
IV
|
Kurdziel, Bartosz
|
UKS "Hetman Koronny" Trzebinia |
1400
|
2009 |
|
26. |
|
IV
|
Walkowiak, Tomasz
|
UKS przy SP 8 Chrzanów |
1400
|
2010 |
|
27. |
|
IV
|
Wróbel, Antoni
|
UKS przy SP 8 Chrzanów |
1400
|
2010 |
|
28. |
|
IV
|
Dreher, Iga
|
CKiS Skawina |
1250
|
2009 |
|
29. |
|
IV
|
Kita, Dominika
|
UKS "G4" Tarnowskie Góry |
1250
|
2009 |
|
30. |
|
V
|
Gawroński, Grzegorz
|
|
1200
|
2009 |
|
31. |
|
V
|
Harabasz, Mikołaj
|
SP Morawica |
1200
|
2009 |
|
32. |
|
V
|
Kalinowski, Adam
|
TCK Trzebinia |
1200
|
2010 |
|
33. |
|
V
|
Korpak, Adam
|
SP Morawica |
1200
|
2009 |
|
34. |
|
V
|
Kośmider, Stanisław
|
UKS "Hetman Koronny" Trzebinia |
1200
|
2010 |
|
35. |
|
V
|
Pieprzyca, Franciszek
|
TCK Trzebinia |
1200
|
2010 |
|
36. |
|
|
Brańka Julia
|
SP Morawica |
1000
|
2009 |
|
37. |
|
|
Koźbiał Oliwier
|
SP Tenczynek |
1000
|
2010 |
|
38. |
|
|
Kubarek Mateusz
|
TCK Trzebinia |
1000
|
2009 |
|
39. |
|
|
Męczyńska Konstancja
|
SP Czyżówka |
1000
|
2010 |
|
40. |
|
|
Stokłosa Paweł
|
Kraków |
1000
|
2010 |
|
41. |
|
|
Sucheta Michał
|
DG Wodna |
1000
|
2010 |
|
42. |
|
|
Sumara Julia
|
Krzeszowice |
1000
|
2009 |
|