Enea Operator Międzyszkolna Liga Szachowa - rok szkolny 2021/2022 - Turniej 2 Grupa B

Enea Operator Międzyszkolna Liga Szachowa - rok szkolny 2021/2022 - Turniej 2 Grupa B
دور 7

chess:manager
# نام خانوادگی دور 7 نام خانوادگی
1. Pawluczuk, Paweł (1000) 3 : 1 Nadarzewski Jędrzej (1000)
2. Wilkowski, Igor (1000) 3 : 1 Napiontek, Marek (1197)
3. Chrobak Piotr (1000) 3 : 1 Murawski, Mikolaj (1000)
4. Markiewicz Jakub (1000) 1 : 3 Piasek Marek (1000)
5. Grzemski, Radosław (1000) 3 : 1 Laskowski, Jakub (1200)
6. Cieloch, Brajan (1000) 3 : 1 Piotrowski, Maciej (1085)
7. Hoffman, Michał (1000) 3 : 1 Król, Maria (1250)
8. Łysakowski, Kacper (1200) 3 : 1 Ferensztajn, Maciej (1000)
9. Kamińska Magdalena (1000) 1 : 3 Ziomek, Mateusz (1200)
10. Burzańska, Joanna (1100) 2 : 2 Nitka Patryk (1000)
11. Bałos Aleksander (1000) 3 : 1 Pender, Mikołaj (1000)
12. Błanek, Kacper (1000) 1 : 3 Szalla Jakub (1000)
13. Bronikowski, Mateusz (1000) 1 : 3 Ziółkowski Filip (1000)
14. Lewandowski Oliwier (1000) 3 : 1 Burzański Jan (1000)
15. Stenzel Hubert (1000) 2 : 2 Dejnowski Mateusz (1000)
16. Weyna Mateusz (1000) 3 : 1 Augustyński Wiktor (1000)
17. Bajko, Antoni (1200) 3 : 1 Szczukowski Kacper (1000)
18. Hoffmann Milan (1000) 1 : 3 Koliński Karol (1000)
19. Lubawiński Antoni (1000) 1 : 3 Tański, Grzegorz (1200)
20. Lewandowski Nikodem (1000) 1 : 3 Cherek Natalia (1000)
21. Chrobak Zofia (1000) 3 : 1 Okonek Mateusz (1000)
22. Mięsikowski Hubert (1000) 3 : 1 Grabowski Michał (1000)
23. Guss Hubert (1000) 1 : 3 Śliwiak Filip (1000)
24. Nowak Mikołaj (1000) 3 : 1 Jaremek Natalia (1000)
25. Sobiechowski Nikodem (1000) 3 : 1 Jendryczka Maksymilian (1000)
26. Szulc Maksymilian (1000) 1 : 3 Karnecki Krzysztof (1000)
27. Kotras Mikołaj (1000) 1 : 3 Ważyńska, Hanna (1000)
28. Tecław Sebastian (1000) 1 : 3 Kowalski Arkadiusz (1000)
29. Tetzlaff Szymon (1000) 1 : 3 Kunc Igor (1000)
30. Went Jakub (1000) 1 : 3 Kurowski Tymon (1000)
31. Zwiefka Patrycja (1000) 3 : 1 Łepek Maja (1000)
32. Kołakowska Karolina (1000) 3 : 1 Kolińska Julia (1000)
33. Szymańska Malwina (1000) 2 : 2 Parszyk Mateusz (1000)
34. Wamka Hubert (1000) 3 : 1 Boczek Bartosz (1000)
35. Kowalski Piotr (1000) 2 : 2 Bałos Mateusz (1000)
36. Cherek Mateusz (1000) 1 : 3 Kulczyk Lena (1000)
37. Falkowski Korneliusz (1000) 1 : 3 Laskowski Kamil (1000)
38. Gackowski Maksymilian (1000) 1 : 3 Nowacki Antoni (1000)
39. Makowska Kalina (1000) 1 : 3 Grabowska Klaudia (1000)
40. Pankau Nina (1000) 3 : 1 Grzeszkiewicz, Zuzanna (1000)
41. Jaszkowska Ewa (1000) 1 : 3 Piątkowski Hubert (1000)
42. Straszewski – Scheffs Fabian (1000) 3 : 1 Karwasz Wiktoria (1000)
43. Rózański Remigiusz (1000) 1 : 3 Deja Weronika (1000)
44. Klaman Emilia (1000) 2 : 2 Glazik Filip (1000)
45. Gwizdała Jozefina (1000) 3 : 1 Napora Jakub (1000)
46. Krigier Franciszek (1000) 1 : 3 Serafinowicz Helena (1000)
47. Augustyńska Agata (1000) 1 : 3 Piątkowska Oliwia (1000)
48. Guziński Wiktor (1000) 2 : 2 Średzimski Julian (1000)
49. Kutowski Gabriel (1000) 2 : 2 Copija Katarzyna (1000)
50. Copija Piotr (1000) 3 بدون حریف
chess:manager