IV Turniej Szachowy "Barbórka 2018" Polska Niepodległa

IV Turniej Szachowy "Barbórka 2018" Polska Niepodległa
Round 9

chess:manager
# Surname, Name Round 9 Surname, Name
1. Jaracz, Pawel (2509) ½ : ½ Reza, Wojciech (2198)
2. Aliavdin, Nikolai (2342) 0 : 1 Cyborowski, Łukasz (2494)
3. Brodowski, Piotr (2429) 1 : 0 Tomczak, Mikołaj (2443)
4. Czerwoński, Aleksander (2364) 0 : 1 Dobrowolski, Piotr (2434)
5. Kucza, Karol (2255) 1 : 0 Stachowiak, Kamil (2400)
6. Świcarz, Maciej (2240) 0 : 1 Goluch, Piotr (2337)
7. Orzech, Dominik (2389) 1 : 0 Jagodziński, Piotr (2274)
8. Łukasiewicz, Krzysztof (2099) 1 : 0 Butkiewicz, Łukasz (2228)
9. Dwilewicz, Katarzyna (1942) 0 : 1 Izbiński, Bartłomiej (2263)
10. Cukrowski, Filip (2229) 1 : 0 Monczak, Mariusz (1891)
11. Koziorowicz, Michał (1922) 0 : 1 Tworzydło, Piotr (2189)
12. Hajnrych, Jakub (1880) 1 : 0 Dąbrowski, Grzegorz (2108)
13. Łęczek, Weronika (1644) ½ : ½ Jaracz, Barbara (2093)
14. Czuba, Bogusław (1821) 0 : 1 Mądrawski, Krzysztof (2028)
15. Kubień, Jerzy (2002) 0 : 1 Jankowiak, Piotr (1795)
16. Jankowiak, Tomasz (1923) 1 : 0 Raczykowska, Paulina (1572)
17. Madej, Marek (1739) 1 : 0 Michalski, Daniel (2059)
18. Maciejewski, Waldemar (2024) ½ : ½ Topoła, Rafał (1331)
19. Starościak, Szymon (1273) 0 : 1 Zaręba, Radosław (2017)
20. Róg, Bartłomiej (1418) 0 : 1 Fura, Ireneusz (1879)
21. Łabuda, Michał (1786) 0 : 1 Kania, Krystian (1696)
22. Komendecki, Grzegorz (1055) 0 : 1 Luberański, Jakub (1781)
23. Czachor, Grzegorz (2186) 1 : 0 Daciuk, Stanisław (1488)
24. Grzebieniowski, Michał (1404) 0 : 1 Komendecki, Jacek (1956)
25. Herbut, Maciej (1390) 0 : 1 Dryja, Szymon (1746)
26. Duś, Leszek (1709) ½ : ½ Weryszko, Mariusz (1269)
27. Załucka, Emilia (1223) 0 : 1 Jakubowski, Wojciech (1709)
28. Łochina, Justyna (1337) 0 : 1 Kejna, Piotr (1686)
29. Górkiewicz, Mateusz (1669) 1 : 0 Ziobrowska, Maja (1156)
30. Wójtowicz, Jacek (1000) 1 : 0 Barankiewicz, Zbigniew (1558)
31. Szumański, Wiesław (1800) 1 : 0 Maj, Paweł (1521)
32. Mazurek, Krzysztof (1495) 1 : 0 Muller, Marcin (1345)
33. Rosiński, Radosław (1675) 1 : 0 Maślanka, Piotr (1521)
34. Balcerczak, Ewa (1351) 0 : 1 Czuba, Tadeusz (1532)
35. Danielewski, Karol (1600) 1 : 0 Kowalewski, Andrzej (1000)
36. Sabuk, Jan (1360) 1 : 0 Weryszko, Jan (1267)
37. Szydełko, Łukasz (1800) 0 : 1 Kanclerz, Bartłomiej (1672)
38. Krasicki, Bogusław (1313) 1 : 0 Muryn, Krzysztof (1400)
39. Popczyńska, Maja (1600) 0 : 1 Mironik, Paweł (1189)
40. Weryszko, Mariusz (1187) 1 : 0 Milczarczyk, Grzegorz (1400)
41. Wójtowicz, Anna (1250) 0 : 1 Krząstek, Adrian (1106)
42. Dobrowolski, Kamil (1060) 1 : 0 Shamber, Sergii (1200)
43. Wróbel, Dawid (1032) 0 : 1 Milewski, Wiktor (1000)
44. Krawczyk, Ireneusz (1113) 0 : 1 Owczarek, Monika (1324)
45. Kuczak, Mariusz (1400) 0 : 1 Szczepańska, Jagoda (1046)
46. Miklosz, Małgorzata (1068) 1 : 0 Czopek, Andrzej (1400)
47. Szczepański, Wojciech (1200) 0 : 1 Stępień, Patryk (1600)
48. Hałys, Szymon (1000) 0 : 1 Kiziulewicz, Aleksander (1400)
49. Kurek, Aleksander (1400) 1 : 0 Oczyński, Jacek (1000)
50. Kurek, Piotr (1200) 0 : 1 Muryn, Grzegorz (1000)
51. Popczyńska, Michalina (1400) No Opponent
chess:manager