Turnieju o Puchar Rektora Wielkopolskiej Wyższej Szkoły Społeczno-Ekonomicznej w Środzie Wlkp. w Szachach

04.10
2020
Date
Środa Wielkopolska
POL
Place
15'
Tempo
0/7
Rounds

List of Participants

Surname, Name Rating
1. Prus, Krzysztof 1086
2. Prus, Antoni 1400
3. Moś Jakub 1000
1162
avg rating
26
avg age
1
rated players

Regulamin Turnieju o Puchar Rektora Wielkopolskiej Wyższej Szkoły Społeczno-Ekonomicznej w Środzie Wlkp. w Szachach
1. Organizatorzy: - WWSSE w Środzie Wlkp. - Klub Sportowy „Hetman Środa Wlkp.” - Mich-Szach Michał Szymenderski.
2. Cel imprezy: - popularyzacja szachów i integracja środowiska szachowego w powiecie średzkim - zapewnienie miłego spędzenia czasu.
3. Termin i miejsce rozgrywek: Zawody rozegrane zostaną w niedzielę 04.10.2020 r. w budynku WWSSE w Środzie Wielkopolskiej ul. Surzyńskich 2. Rozpoczęcie turnieju godz. 10.00. Zapisy do turnieju przez stronę chessmanager.com lub w dniu zawodów od godz. 9.00.
4. System rozgrywek: - system szwajcarski na dystansie 7 rund, tempo gry: 15 min. na partię dla zawodnika - w turnieju obowiązują przepisy PZSzach.
5. Klasyfikacja turniejowa: O miejscu w turnieju decyduje liczba zdobytych punktów (wygrana 1 pkt, remis 0,5 pkt, przegrana 0 pkt). W przypadku równej ilości zdobytych punktów o miejscu decydują kolejno: - wartościowanie skrócone Buchholza -1 (z odrzuceniem najniższej wartości) - wartościowanie pełne Buchholza - wartościowanie Sonneborna-Bergera - progres - wynik bezpośredniej partii między zainteresowanymi zawodnikami - liczba zwycięstw - liczba zwycięstw czarnymi.
6. Zgłoszenia i warunki uczestnictwa: - prawo do uczestnictwa w zawodach mają wszyscy miłośnicy szachów bez względu na wiek i przynależność klubową - w turnieju nie będzie pobierane wpisowe.
7. Nagrody: Najlepsi zawodnicy zostaną nagrodzeni pucharami i nagrodami rzeczowymi.
8. Inne: - Organizatorzy zapewniają sale i sprzęt do gry - zawodnicy ubezpieczają się we własnym zakresie - dzieci w trakcie zawodów muszą być pod opieką osoby pełnoletniej - akceptując regulamin uczestnicy turnieju wyrażają zgodę na wykorzystanie przez organizatorów podanych danych osobowych w celu przeprowadzenia turnieju oraz publikacji jego rezultatów - akceptując regulamin uczestnicy turnieju oraz osoby towarzyszące wyrażają zgodę na wykorzystanie swojego wizerunku na stronach internetowych oraz profilach społecznościowych organizatora (np. do pamiątkowych galerii zdjęć). Zdjęcia tam zamieszczone mogą być wykorzystywane jedynie do celów prywatnych i informacyjnych. "Zadanie dofinansowane z budżetu Gminy Środa Wielkopolska w zakresie rozwoju sportu na terenie Gminy Środa Wielkopolska w 2020 roku".
9. Wytyczne sanitarne: na terenie sali gimnastycznej przebywają wyłącznie zawodnicy uczestnicząca w zawodach oraz osoby obsługujące turniej - uczestnicy powinny chodzić w maseczkach, które mogą zdjąć przy rozgrywaniu partii oraz dezynfekują ręce przed wejściem na salę oraz po zakończeniu zawodów - w zawodach mogą uczestniczyć wyłącznie osoby zdrowe. ORGANIZATORZY ZASTRZEGAJĄ SOBIE PRAWO DO ZMIANY ORAZ WŁASNEJ INTERPRETACJI REGULAMINU. Serdecznie zapraszamy. Organizatorzy.

chess:manager