Enea Operator Międzyszkolna Liga Szachowa - rok szkolny 2021/2022 - Turniej 2 Grupa B

Enea Operator Międzyszkolna Liga Szachowa - rok szkolny 2021/2022 - Turniej 2 Grupa B
Round 3

chess:manager
# Surname, Name Round 3 Surname, Name
1. Napiontek, Marek (1197) 3 : 1 Dejnowski Mateusz (1000)
2. Grzemski, Radosław (1000) 1 : 3 Piotrowski, Maciej (1085)
3. Murawski, Mikolaj (1000) 1 : 3 Lewandowski Oliwier (1000)
4. Markiewicz Jakub (1000) 3 : 1 Król, Maria (1250)
5. Bajko, Antoni (1200) 1 : 3 Nadarzewski Jędrzej (1000)
6. Nitka Patryk (1000) 1 : 3 Laskowski, Jakub (1200)
7. Łysakowski, Kacper (1200) 1 : 3 Pawluczuk, Paweł (1000)
8. Ziomek, Mateusz (1200) 1 : 3 Stenzel Hubert (1000)
9. Bronikowski, Mateusz (1000) 1 : 3 Szalla Jakub (1000)
10. Chrobak Piotr (1000) 3 : 1 Tetzlaff Szymon (1000)
11. Cieloch, Brajan (1000) 3 : 1 Ziółkowski Filip (1000)
12. Wilkowski, Igor (1000) 3 : 1 Jendryczka Maksymilian (1000)
13. Wamka Hubert (1000) 3 : 1 Szczukowski Kacper (1000)
14. Kolińska Julia (1000) 1 : 3 Tański, Grzegorz (1200)
15. Kotras Mikołaj (1000) 1 : 3 Burzańska, Joanna (1100)
16. Kowalski Arkadiusz (1000) 3 : 1 Augustyński Wiktor (1000)
17. Bałos Aleksander (1000) 3 : 1 Kunc Igor (1000)
18. Błanek, Kacper (1000) 3 : 1 Łepek Maja (1000)
19. Kowalski Piotr (1000) 3 : 1 Boczek Bartosz (1000)
20. Kurowski Tymon (1000) 3 : 1 Burzański Jan (1000)
21. Lubawiński Antoni (1000) 3 : 1 Cherek Natalia (1000)
22. Mięsikowski Hubert (1000) 3 : 1 Chrobak Zofia (1000)
23. Falkowski Korneliusz (1000) 3 : 1 Pankau Nina (1000)
24. Nowak Mikołaj (1000) 1 : 3 Ferensztajn, Maciej (1000)
25. Okonek Mateusz (1000) 3 : 1 Glazik Filip (1000)
26. Grabowska Klaudia (1000) 3 : 1 Parszyk Mateusz (1000)
27. Guss Hubert (1000) 1 : 3 Pender, Mikołaj (1000)
28. Piątkowski Hubert (1000) 3 : 1 Guziński Wiktor (1000)
29. Gwizdała Jozefina (1000) 1 : 3 Piasek Marek (1000)
30. Ważyńska, Hanna (1000) 1 : 3 Hoffman, Michał (1000)
31. Hoffmann Milan (1000) 3 : 1 Rózański Remigiusz (1000)
32. Szulc Maksymilian (1000) 1 : 3 Jaremek Natalia (1000)
33. Kamińska Magdalena (1000) 3 : 1 Sobiechowski Nikodem (1000)
34. Zwiefka Patrycja (1000) 1 : 3 Karnecki Krzysztof (1000)
35. Karwasz Wiktoria (1000) 2 : 2 Szymańska Malwina (1000)
36. Cherek Mateusz (1000) 1 : 3 Weyna Mateusz (1000)
37. Gackowski Maksymilian (1000) 1 : 3 Koliński Karol (1000)
38. Kołakowska Karolina (1000) 1 : 3 Nowacki Antoni (1000)
39. Tecław Sebastian (1000) 3 : 1 Napora Jakub (1000)
40. Augustyńska Agata (1000) 1 : 3 Śliwiak Filip (1000)
41. Kutowski Gabriel (1000) 1 : 3 Bałos Mateusz (1000)
42. Laskowski Kamil (1000) 3 : 1 Deja Weronika (1000)
43. Lewandowski Nikodem (1000) 3 : 1 Grabowski Michał (1000)
44. Makowska Kalina (1000) 1 : 3 Grzeszkiewicz, Zuzanna (1000)
45. Jaszkowska Ewa (1000) 1 : 3 Piątkowska Oliwia (1000)
46. Serafinowicz Helena (1000) 2 : 2 Klaman Emilia (1000)
47. Went Jakub (1000) 3 : 1 Krigier Franciszek (1000)
48. Kulczyk Lena (1000) 3 : 1 Średzimski Julian (1000)
49. Straszewski – Scheffs Fabian (1000) 3 No Opponent
chess:manager